SERWIS TABLETÓW LENOVO IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

SERWIS TABLETÓW LENOVO

Naprawiamy tablety Lenovo. W naszym serwisie realizujemy szereg usług związanych z naprawą i wymianą części w tabletach firmy Lenovo. Ze względu na nasz dostęp do oryginalnych komponentów, z których skonstruowane są tablety możemy wymieniać części na całkowicie oryginalne – tyczy się to zarówno wyświetlaczy, digitzerów i baterii. Zapraszamy z Twoim tabletem na bezpłatną diagnostykę i wyceny naprawy Twojego sprzętu.

serwis lenovo

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki