NIE DZIAŁA KARTA PAMIĘCI IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

NIE DZIAŁA KARTA PAMIĘCI

Jeśli Twoja karta pamięci nie jest wykrywana przez tablet, sprawdź czy jest ona sprawna, np. wkładając ją do innego urządzenia. Jeśli uzyskasz dostęp do plików, problem prawdopodobnie będzie leżał w Twoim tablecie.

Gniazdo karty pamięci może zostać uszkodzone w wyniku wielokrotnego użytkowania lub przykładania zbyt dużej siły w trakcie wkładania i wyjmowania karty.

W przypadku, gdy Twoja karta nie jest wykrywana, zapraszamy do naszego serwisu na bezpłatną diagnostykę. Wykluczymy dodatkowe problemy z gniazdem, np. zanieczyszczenia i dokładnie określimy zakres prac serwisowych, aby przywrócić gniazdo do działania.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki