MIGAJĄCY EKRAN IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

MIGAJĄCY EKRAN

Migający ekran jest najczęściej zapowiedzą większej usterki dotyczącej ekranu. Miganie wyświetlacza może wskazywać na uszkodzenie taśmy łączącej ekran z płytą główną, a także sugerować zużycie matrycy. Rzadziej, choć nie da się tego wykluczyć wina może leżeć w płycie głównej urządzenia.

Migoczący ekran może pojawić się nawet po niewielkim zalaniu lub wystawieniu tabletu na warunki wysokiej wilgotności powietrza.

Gdy z Twoim wyświetlaczem dzieje się coś niepokojącego, zapraszamy na bezpłatną diagnostykę w naszym serwisie, która pozwoli nam poznać przyczynę problemu, a także ocenić zakres i koszt naprawy Twojego tabletu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki