BRAK DŹWIĘKU W SŁUCHAWKACH IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

BRAK DŹWIĘKU W SŁUCHAWKACH

Jeśli tablet odtwarza dźwięk z głośnika, a problem z dźwiękiem pojawia się dopiero po podłączeniu słuchawek, może wskazywać to na uszkodzenie gniazda AUX. Czasem problem może również leżeć po stronie płyty głównej, warto jednak zaznaczyć, że taki przypadek jest relatywnie rzadki, mimo to będziemy w stanie pomóc również w takiej sytuacji.

Gniazda słuchawkowe często ulegają uszkodzeniom mechanicznym, ze względu na częste wkładanie i wyjmowanie kabla. Uszkodzenie gniazda może dotyczyć jego oderwania od układu lub uszkodzenia samej konstrukcji gniazda.

Jeżeli doświadczasz problemów z brakiem dźwięku w słuchawkach, a także gdy wbudowany w nie mikrofon odmawia posłuszeństwa – przyjdź do naszego serwisu, lub skontaktuj się z nami telefonicznie/mailowo.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki