TABLET TRACI ZASIĘG GSM IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

TABLET TRACI ZASIĘG GSM

Gdy włożysz do swojego tabletu kartę GSM, która jest poprawnie rozpoznawana przez Twoje urządzenie, a mimo to nadal nie uzyskujesz zasięgu, może to wskazywać, że odbiornik na płycie głównej uległ jakiejś awarii.

Tego typu usterka, może mieć również podłoże związane z oprogramowaniem, np. gdy Twój tablet ma zainstalowane złośliwe oprogramowanie. Czasem, problemy z odbiornikiem pojawiają się po zalaniu lub narażeniu tabletu na kontakt z wilgocią.

W wypadku, gdy masz problemy z sygnałem GSM zapraszamy do naszego serwisu, gdzie wykonamy bezpłatną diagnostykę, która pozwoli nam określić zakres i koszt potrzebnego serwisu – zawsze staramy się naprawić Twój tablet, jeśli jednak naprawa nie jest możliwa, możesz liczyć, że sprowadzimy i wlutujemy na płytę główną całkowicie nowy odbiornik GSM.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki