PĘKNIĘTY EKRAN W TABLECIE IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

PĘKNIĘTY EKRAN W TABLECIE

Pęknięcia ekranu w tabletach to dość powszechny rezultat wszelkich upadków i zgnieceń tabletów w trakcie użytkowania i przewożenia. Warto najpierw ustalić, czy pęknięty jest faktycznie wyświetlacz, czy też szyba przednia tabletu – to dwa osobne elementy, łączy je jednak fakt, że przy uszkodzeniu mechanicznym konieczna jest ich wymiana.

Pęknięty wyświetlacz zazwyczaj przestaje działać, a samo uszkodzenie powstaje w wyniku potężniejszych uderzeń i zgnieceń, gdyż główną siłę przeważnie pochłania sama szyba przednia, której jednym z zadań jest zabezpieczenie powierzchni wyświetlacza przed uszkodzeniami.

Jeżeli doświadczyłeś tego rodzaju uszkodzenia w swoim tablecie, bez względu na jego markę zapraszamy do naszego serwisu, diagnostykę i wycenę naprawy przeprowadzamy bezpłatnie. W przypadku wymienionych elementów tabletu, otrzymasz na nie roczną gwarancję, która da Ci pewność, że naprawia przebiegła pomyślnie. Wymienione elementy zawsze są oryginalne, co zapewnia Ci pełne bezpieczeństwo użytkowania urządzenia.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki