TABLET NAGRZEWA SIĘ IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

TABLET NAGRZEWA SIĘ

Jeżeli Twój tablet mocno nagrzewa się podczas pracy, warto zastanowić się dlaczego tak się dzieje. Urządzenie podczas pracy naturalnie robi się ciepłe, jeśli jednak staje się ono gorące, lub wręcz parzy Cię w dłonie, jest to oznaka, że definitywnie coś jest nie tak.

Przyczyn problemu może być wiele – korzystanie z tabletu w trakcie ładowania, pomimo że nie jest ono wskazane, może dawać podobny efekt. Jeśli jednak tablet grzeje się mocno nawet poza ładowaniem, wysoka temperatura grozi trwałym uszkodzeniem urządzenia – baterii, która puchnąc może uszkodzić wyświetlacz, a nawet doprowadzić do rozszczepienia konstrukcji.

Głównym elementem, którego temperatura wzrasta w trakcie użytkowania, jest procesor na płycie głównej tabletu. Jeżeli w tablecie jest dużo zanieczyszczeń, zwiększona przewodność w układzie może generować podobny efekt. Skutecznym sposobem usunięcia tego typu problemu i zapobiegnięciu powstania ewentualnej usterki jest gruntowna konserwacja tabletu, w tym nierzadko kąpiel w myjce ultradźwiękowej.

Jeżeli Twój tablet zaczął się niebezpiecznie mocno nagrzewać w trakcie użytkowania, przyjdź do naszego serwisu, gdzie wykonamy bezpłatną diagnostykę i zaproponujemy Ci rozwiązanie problemu. Możliwa jest także wysyłka sprzętu do naszego serwisu, za pomocą kuriera!

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki