TABLET SIĘ NIE ŁADUJE IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

TABLET SIĘ NIE ŁADUJE

Jeżeli Twój tablet przestał się ładować, to pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci do głowy jest prawdopodobnie zużyta bateria, co jest nierzadko słuszną diagnozą. Z naszego doświadczenia możemy jednak powiedzieć, że równie często co uszkodzona bateria, winne jest samo gniazdo ładowania lub kontroler baterii.

Problemy z ładowaniem tabletu należą do dość szerokiego zagadania, jakim jest układ zasilania w tablecie – stąd, w wypadku gdy Twój tablet nie chce ładować się pomimo sprawdzenia na innym źródle zasilania, zapraszamy do naszego serwisu celem diagnostyki Twojego sprzętu.

Warto dostarczyć tablet do naszego serwisu zanim się on rozładuje, abyśmy mogli ocenić, czy problem nie dotyczy złośliwego oprogramowania, które mogło pojawić się w pamięci urządzenia – np. W celu potajemnego kopania kryptowatluty, za pomocą mocy obliczeniowej prcoesora.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki