PASKI NA WYŚWIETLACZU IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

PASKI NA WYŚWIETLACZU

Gdy na wyświetlaczu Twojego tabletu pojawiły się paski, mogło dojść do uszkodzenia wyświetlacza, choć nie zawsze jest to bezpośredni powód usterki. Ponieważ wyświetlacz tabletu i jego ekran są połączone taśmą, czasem wystarczy uszkodzenie, zagięcie lub naderwanie taśmy, aby część ekranu przestała poprawnie funkcjonować.

W przypadku, gdy Twój tablet ma problem z poprawnym wyświetlaniem treści, nie zwlekaj i przyjdź do naszego serwisu na bezpłatną diagnostykę usterki. Najpierw zajdziemy faktyczne źródło problemu, a następnie postaramy się wykonać naprawę.

Zarówno wyświetlacz jak i taśmę, można wymienić, wszystko jest kwestią sprawdzenia, czy istnieje szansa naprawy Twojego tabletu bez wymieniania jego komponentów, co jest najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym rodzajem naprawy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki