Naprawa i serwis ekspresów do kawy

Serwisujemy wszystkie rodzaje ekspresów do kawy, wszystkich producentów

Profesjonalny serwis ekspresów do kawy - serwisujemy wszystkie rodzaje ekspresów: sprzęt profesjonalny stosowany w kawiarniach, barach, restauracjach, ekspresy kolbowe, przelewowe, kapsułkowe oraz automatyczne z przeznaczeniem do zastosowań biurowych i domowych. Dysponujemy dwoma niezależnie działającymi warsztatami w zakresie naprawy ekspresów. Naprawa ekspresów do kawy to jedna z naszych specjalności!

Dokonujemy bezpłatnej diagnozy i ustalamy koszt naprawy!

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie naprawy jak również okresowych przeglądów oraz zabiegów konserwacyjnych:

rodzaje ekspresów do kawy
  • usuwanie kamienia,
  • smarowanie zaparzacza,
  • czyszczenie bloku grzewczego,
  • młynka,
  • obwodów kawy oraz mleka,
  • czyszczenie ekspresu,
  • konserwacja ekspresów,
  • przegląd stanu uszczelek zaparzacza i zaworu.
Serwisujemy ekspresy do kawy

Naprawiamy ekspresy ciśnieniowe do kawy produkowane przez wszystkich wiodących producentów. Żadna konstrukcja nie stanowi tajemnicy - wieloletnia praktyka sprawia, że dysponujemy ogromnym doświadczeniem, choć oczywiście ciągle zdobywamy nową wiedzę.

Każdą naprawę ekspresu traktujemy indywidualnie – technika stanowi naszą pasję. Zależy nam aby serwisowany przez nas sprzęt po naprawie pracował jak w okresie swej największej świetności. Chętnie służymy poradą w kwestii właściwej eksploatacji urządzenia.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem sprzętowym, szerokim dostępem do części i podzespołów - kontaktami z zaufanymi kooperantami wypracowanymi przez lata obecności na rynku.

Serwis ekspresów do kawy Warszawa

Serwisujemy ekspresy do kawy we wszystkich miastach w tym: Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz. Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu na terenie całej Polski! Nasz główna siedziba mieści się w Warszawie.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem sprzętowym

Naprawiamy ekspresy profesjonalne, kolbowe

Dysponujemy doświadczeniem w zakresie serwisu, konserwacji i czyszczenia ekspresu - również profesjonalnych maszyn. Nie tylko jesteśmy obeznani z techniką, posiadamy również kompetencje baristyczne. Więcej na temat naszej usługi kliknij serwis ekspresów kolbowych, profesjonalnych

Serwisujemy ekspresy profesjonalne

Naprawa ekspresów do kawy - gwarancja na nasze usługi

Na każdą wykonaną przez nas naprawę udzielamy 6 miesięcznej gwarancji 12 miesięcznej gwarancji. Wszystkie naprawy wykonujemy tak, aby sprzęt naprawdę służył długo.  Gorąco polecamy używać wodę filtrowaną - nie stosować kranówki - aby zdecydowanie przedłużyć życie ekspresu, jak również poprawić jakość, smak kawy. 

Gwarancja na nasze usługi

Nasi serwisanci 

Pracują z nami wyłącznie osoby bardzo doświadczone, posiadające na swoim koncie tysiące napraw urządzeń do parzenia kawy. Nasi serwisanci posiadają również wiedzę na temat kawy, technik baristycznych i parzenia kawy. Są oni prawdziwymi entuzjastami. Co istotne - nasi technicy, specjaliści od napraw ekspresów do kawy pracują w naszej firmie od lat. Mamy do nich ogromne zaufanie i bardzo polecamy nasze usługi naszym Klientom. Serwis ekspresu do kawy to jedna z naszych głównych specjalizacji.

Nasi serwisanci

Historia naszego serwisu

Serwisem ekspresów do kawy zajmujemy się od początku roku 2014. Szczerze powiedziawszy początki pracy naszego warsztatu naprawiającego ekspresy do kawy były bardzo trudne. Tamten czas pozwolił nam zobaczyć jak trudno na rynku o dobrych serwisantów, specjalistów w zakresie naprawy ekspresów do kawy. Nasi technicy często się zmieniali, większość z nich pomimo bogatego CV i udokumentowanej pracy w autoryzowanych centrach serwisowych - w rzeczywistości nie umiała zbyt wiele. Praktycznie wszyscy serwisanci nie nadawali się do pracy. W roku 2015 intensywnie współpracowaliśmy z podwykonawcami aż w roku 2016 udało nam się zbudować doskonały zespół serwisowy, który działa w naszej firmie do dziś. W roku 2018 uruchomiliśmy nasz drugi oddział - na Placu Konstytucji 5 w Warszawie, a w nim jeszcze jeden warsztat przygotowany do naprawy urządzeń AGD, w tym również profesjonalnego sprzętu gastronomicznego oraz ekspresów do kawy. Oba punkty prężnie działają do dziś - uzupełniając się wzajemnie w miarę potrzeb. 

Historia naszego serwisu ekspresów do kawy

Cały czas się rozwijamy, cały czas dokupujemy narzędzia niezbędne do jeszcze lepszej pracy z ekspresami do kawy. Przez wszystkie lata naprawiliśmy tysiące urządzeń - poznając ich konstrukcje od początku do końca. Znamy niemal wszystkie objawy, przyczyny usterek, problemy konstrukcyjne wszystkich bardziej i mniej popularnych maszyn dostępnych na rynku. Podejmujemy się serwisu zarówno prostych ekspresów, jak również bardzo rozbudowanych - automatycznych, elektronicznych urządzeń, jak również maszyn kawiarnianych, profesjonalnych. Kochamy naszą pracę, nasz warsztat i dążymy do tego, aby nasze usługi stały na najlepszym poziomie!

Cały czas się rozwijamy

Serwis - sprzętu profesjonalnego, ekspresów kolbowych oraz automatycznych. Dojeżdżamy do klienta. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie napraw jak również konserwacji. Jesteśmy jednym z najbardziej uznanych w Polsce serwisów ekspresów do kawy. Przez nasze ręce przeszły już tysiące urządzeń. W ostatnim czasie uruchomiliśmy również doskonale wyposażony warsztat przygotowany do serwisowania m.in. profesjonalnych ekspresów do kawy - na najwyższym poziomie. Posiadasz restaurację, kawiarnię? Możesz z czystym sumieniem powierzyć nam swój sprzęt. Po naszej usłudze będzie sprawował się jak nowy!

Naprawa ekspresów do kawy – Cennik

Dokonujemy bezpłatnej diagnozy i wyceny urządzeń do parzenia kawy. Proces naprawy poprzedza dokładna analiza usterki. Po ustaleniu rodzaju usterki kontaktujemy się z klientem w celu potwierdzenia kosztów naprawy oraz szacowanego terminu. W przypadku uzyskania od klienta takiego potwierdzenia przystępujemy do naprawy. Urządzenie może być również dostarczone do nas za pośrednictwem kuriera.

Serwis ekspresów do kawy

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny