NIE PAMIĘTAM HASŁA DO TABLETU IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

NIE PAMIĘTAM HASŁA DO TABLETU

Gdy zapomnisz hasła do swojego tabletu możemy pomóc – kluczową rolę odgrywają tutaj dane, które zapisane są w pamięci Twojego tabletu. Jeśli nie są one dla Ciebie istotne, najskuteczniejszą i najszybszą formą rozwiązania problemu jest przeinstalowanie systemu operacyjnego.

Jeśli jednak na tablecie posiadasz dane, które są dla Ciebie cenne, np. zdjęcia – najważniejsze będzie dla nas ich odzyskanie, zanim pamięć tabletu zostanie wyczyszczona.

Jeżeli utracisz dostęp do swoich danych, skontaktuj się z nami i ogranicz korzystanie ze sprzętu – najlepiej go wyłącz. Skontaktuj się nami, a my po bezpłatnej diagnostyce określimy koszt i możliwości odzyskania Twoich danych.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki