ZALANY TABLET IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

ZALANY TABLET

Urządzenia elektroniczne posiadają magiczną zdolność – przyciągają chętnie wszystkie ciecze, również alkohole. Zalania, to bardzo częsty przypadek z którym mierzymy się w naszym serwisie, można powiedzieć, że uzyskaliśmy już pewnego rodzaju specjalizację w tej dziedzinie.

Zalania to szeroki temat – inaczej na elektronikę zadziała woda z kranu, inaczej woda morska, alkohol i kawa z cukrem to kolejne przypadki wymagające indywidualnej analizy. Wszystko co łączy jednak zalania, to ryzyko trwałego uszkodzenia elektroniki. Stąd, najważniejszy jest jak najszybszy kontakt z serwisem.

Jeżeli ciecz dostała się do urządzenia, na którym znajdują się cenne dane, pierwszeństwo w działaniach serwisowych ma odzyskanie i zabezpieczenie danych z nośnika. Urządzenie po zalaniu potrafi działać nawet przez kilka dni, zanim dojdzie do jego trwałego uszkodzenia – czasem, gdy upłynie dostateczna ilość czasu, może okazać się, że naprawa stanie się nieopłacalna, a wystarczy zostawić nam urządzenie choćby dzień wcześniej – apelujemy, po zalaniu nie ma na co czekać, nie pomoże także trzymanie urządzenia w ryżu, ani płatkach śniadaniowych. To co możesz zrobić, to postarać się o odpięcie źródła zasilania (niestety większość baterii w tabletach jest wlutowana).

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki