Naprawa i serwis laptopów | Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Zajmujemy się serwisem laptopów. Posiadamy doświadczenie w serwisie urządzeń wszystkich dostępnych na rynku marek. Przez nasze stanowiska serwisowe przeszły już tysiące urządzeń, które z powdzeniem udało nam się uratować. Nasz zespół składa się z doświadczonych elektroników, w firmie IVITER Serwis posiadamy oddzielny dział specjalizujący się w naprawach laptopów - działamy przy tym na najwyższym poziomie. Jesteśmy elektronikami, czytamy schematy ideowe, za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą analizę usterki. Dysponujemy zaawansowanymi narzędziami, sprzętem serwisowym, wysokiej klasy sprzętem lutowniczym - w tym stacjami do lutowania BGA

 

Oferujemy również usługi w zakresie odzyskiwania danych - na najwyższym światowym poziomie. Dysponujemy własnym labortatorium, działającym na pełnych obrotach. 

Dlaczego my?

 

Jest pewna zasadnicza różnica, coś co odróżnia nas zdecydowanie od większości serwisów działających w Polsce i na świecie. Jest nawet kilka różnic. Po pierwsze - nigdy nie zatrudniamy osób bez dogłębnej wiedzy elektronicznej. Wszyscy nasi specjaliści to elektronicy, z założenia nie przyjmujemy osób, które potafią jedynie wymieniać dyski twarde w laptopie. Być może to się kiedyś zmieni, być może będziemy potrzebowali pomocy asystentów, którzy będą rozkręcać laptopy i instalować systemy operacyjne - a wszystko to pod okiem naszych elektroników. Fakt jest jednak taki, że w tej chwili w skład naszego zespołu wchodzą jedynie osoby o doskonałym przygotowaniu elektronicznym.

Zasady dotyczące naprawy laptopów

Nigdy nie spieszymy się z podejmowaniem działań technicznych. Nigdy nie podejmujemy pochopnych decyzji. A do takich należeć może m.in. szybkie umycie płyty głównej komputera po zalaniu cieczą. Dlaczego nie należy tego robić od razu? Wynika to z faktu, iż ślady zalania to cenna informacja dla doświadczonego serwisanta. Wyciąga on bowiem wnioski odnośnie tego, które konkretnie obszary mogły zostać uszkodzone w wyniku zalania. Ślady te należy dokładnie zbadać - zarówno wykonując zdjęcia, jak rónież wykorzystując do pracy wysokiej klasy mikroskop stereoskopowy. Po wykonanej w ten sposób analizie można przystąpic do oczyszczenia uszkodzonej płyty głównej. I znowu - umycie klasycznym alkoholem izopropylowym to zdecydowanie za mało aby uzyskać zadowalający efekt. Należy wykorzystać w tym celu więcej preparatów i dobierać je w sposób odpowiedni, zależny od środka, jakim został zalany komputer. 

Jak już można wywnioskować - samo umycie uszkodzonej w wyniku zalania płyty głównej to za mało. Wysoce nieprofesjonalnym działaniem może być bezpośrednie po umyciu złożenie i przeprowadzenie próby uruchomienia komputera - bez wczesniejszego badania, wykonania niezbędnych pomiarów i dalszej analizy uszkodzeń. Próby bezmyślnego uruchamiania komputra mogą doprowadzić do pogłębienia się usterki.  

Specjalnie opisujemy dość szczegółowo cały proces aby wytłumaczyć, że brak dogłębnej wiedzy elektronicznej może skutkować jedynie pogorszeniu sytuacji urządzenia. Śmiało możemy stwierdzić, że ponad 90% osób zabierających się za serwisowanie laptopów - nie posiada odpowiedniego przygotowania, nie zna się na elektronice, bazuje jedynie na wymienianiu podzespołów. Niekiedy osoby te liczą na to, że np. uszkodzona w wyniku zalania płyta główna uruchomi się po tym, jak zostanie umyta. Braki kadrowe są ogromne i obserwujemy je zwłaszcza w trakcie prowadzenia rekrutacji. Co ciekawe - absolutnie w niczym nie pomaga wykształcenie elektroniczne - ani techniczne, ani wyższe. Osoby posiadające tytuły - nie posiadają żadnej praktycznej wiedzy. Są kompletnie nieprzydatne a proces ich edukacji jest bardzo długi. Liczą się jedynie praktycy - entuzjaści, którzy poświęcili swoje życie zgłębieniu tej konkretnej dziedziny jaką jest serwis laptopów. Zdecydowanie nie każdy elektronik jest przygotowany do serwisowania laptopów - wymagają one bowiem specyficznej wiedzy i przygotowania. Bardzo często samo tylko rozebranie obudowy laptopa jest trudne, osoba bez odpowiedniej praktyki może uszkodzić korpus notebooka, wyłamać zatrzaski, pouszkadzać obudowę ostrym narzędziem, jakiego będzie używać do podważania elementów obudowy. Również pokutuje brak wiedzy na temat doboru odpowiednich narzędzi. Bardzo często jesteśmy świadkami śrub poniszczonych w wyniku nieudonego odkręcania przy pomocy nieodpowiednio dobranego wkrętaka, lub wkrętaka niskiej jakości. 

Co ważne - w naszej pracy zwracamy również uwagę na stosowane przez nas narzędzia. Zabiegamy o to, aby stosować tylko i wyłącznie zestawy narzędzi wysokiej klasy. 

Nasze wyposażenie serwisowe

Druga kwestia. Jesteśmy technicznie biegli - tak w zakresie naszych kadr, jak i sprzętu. Niekiedy pojawia się taki zarzut, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego - to w kontekście naszej bardzo szerokiej oferty w zakresie napraw sprzętu. Otóż faktycznie - nasza firma to kilkadziesiąt osób, podzielonych na różne działy. Należy jednak zrozumieć, że ideą naszej firmy było maksymalne skupienie tak ludzi jak i sprzętu. Dzięki szerokiej ofercie byliśmy w stanie zakupić wyposażenie o jakim wiele serwisów mogłaby pomarzyć. Dysponujemy licznymi mikroskopami stereoskopowymi, wysokiej klasy ręcznymi stacjami lutowniczymi (zazwyczaj Weller), dwoma stacjami BGA, specjalnym pomieszczeniem z komorą laminarną do otwierania dysków twardych, zaawansowanym sprzętem pomiarowym, licznymi zasilaczami laboratoryjnymi, kilkoma profesjonalnymi myjkami ultradźwiękowymi różnych rozmiarów, licznymi kompletami wysokiej klasy narzędzi.  

Naprawa laptopów Warszawa

Oferujemy szybki i skuteczny serwis laptopów, z wykorzystaniem oryginalnych podzespołów, a także wysokiej jakości zamienników. Jako pasjonaci najnowszej technologii i elektroniki użytkowej, jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładną analizę urządzenia, a wieloletnie doświadczenie skutkuje przedstawieniem rzetelnej diagnozy i określenie kwoty naprawy. Specjalizujemy się w naprawach laptopów znanych marek: MacBook, Acer, Asus, HP (Hewlett Packard), Samsung, Dell, MSI, Toshiba, Lenovo, LG, Fujitsu, Sony Vaio, Intel, AMD, i innych.

 

Serwis i naprawa laptopów

Najczęściej występujące problemy:

pęknięta matryca / rozlana matryca / rozbita matryca

brak obrazu na matrycy LCD / brak podświetlenia matrycy

niewłaściwe wyświetlanie się obrazu

laptop wyłącza się / laptop nie włącza się

nie działa wentylator w laptopie / głośna praca wiatraka w laptopie

nie działa klawiatura / nie działa touchpad

brak dźwięku w laptopie / uszkodzony

nie uruchamia się system operacyjny / laptop nie wykrywa dysku twardego

laptop nagrzewa się / laptop przegrzewa się / laptop zawiesza się

laptop nie ładuje baterii

uszkodzone gniazdo zasialania / uszkodzone gniazdo USB / uszkodzone gniazdo AUX

pęknięta obudowa w laptopie / połamana obudowa w laptopie

uszkodozny zawias / uszkodzone zawiasy

W ramach usług Iviter Serwis Warszawa oferujemy:

Czyszczenie laptopa po zalaniu

Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia

Odzyskiwanie danych

Naprawa płyty głównej w laptopie

Naprawa gniazd zasilania w laptopie

Naprawa obudowy i zawiasów w laptopie

Wymiana układu BGA

Wymiana dysku twardego

Instalacja systemu operacyjnego

Wymiana obudowy

Zamiast kupować nowego laptopa - co wiąże się ze znacznymi kosztami - lepiej oddać go do serwisu, gdzie zespół specjalistów da mu drugie życie. Przed rozpoczęciem naprawy laptopa czy komputeraz upewniamy się, czy klient chciałby dodatkowo zabdać o swoje dane. W tym celu ustalamy nośnik, a także zakres prac. Niezależnie od tego czy utraciłeś dane w wyniku zalania laptopa, czy chcesz je zatrzymać przy mniejszej usterce - zrobimy wszystko, by zachować każdy dokument, każde zdjęcie, każdą ważną dla Ciebie pracę. o każdej usterki podchodzimy indywidualnie, ze względu na różnorodność modeli laptopów od producentów.

Regularna konserwacja / czyszczenie laptopa

Regularna konserwacja laptopów i komputerów pozwala uchronić Twoje sprzęty przez utratą wydajności czy problemów będących następstwem przegrzania. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o układ chłodzenia, gdyż nagrzane komponenty, takie jakprocesor, mostek północny czy dyski twarde znacznie spowolnią swoją pracę, a także w najgorszym wypadku całkowocie utracą zdolność pracy. Mówiąc inaczej: jeśli Twój laptop samoczynnie wyłącza się lub natychmiast po włączeniu przegrzewa się to znak, że powinieneś udać się do serwisu.

Podejmujemy się sprawdzenia poprawności montażu podzespołów, skanowania systemu operacyjnego w celu sprawdzenia występowania złośliwego oprogramowania, wymiany pasty termoprzewodzącej, kontroli prawidłowej pracy łożysk wentylatorów oraz wyczyszczenia wnętrza laptopa i komputera z nagromadzonych zanieczyszczeń.

 

  Zespół

W skład naszego zespołu wchodzą serwisanci obdarzeni zmysłem technicznym oraz intuicją, posiadający głęboką wiedzę i ogromne doświadczenie – przez ich ręce przeszły tysiące egzemplarzy notebooków różnych producentów. Są oni podstawowym gwarantem skutecznie przeprowadzonej naprawy.

Nasi specjaliści posiadają szczególną biegłość w zakresie napraw płyt głównych – lutowania układów BGA oraz pracy z zalaną elektroniką. Jako jedni z nielicznych udzielamy gwarancji na naprawy po zalaniu.

  Wyposażenie serwisu

Dysponujemy potężnym zapleczem warsztatowym. Na wyposażeniu posiadamy m.in. mikroskopy stereoskopowe, programatory KBC, wysokiej klasy stacje lutownicze, profesjonalne myjki ultradźwiękowe, komory laminarne oraz system lutowniczy do układów BGA – Jovy RE-8500.

  Diagnoza i Naprawa

Diagnoza uszkodzenia i wycena naprawy zawsze dokonywane są bezpłatnie. Na ich podstawie właściciel urządzenia podejmuje decyzję odnośnie kontynuowania procesu naprawczego – w przypadku decyzji negatywnej nie ponosi żadnych kosztów. Na przeprowadzone czynności serwisowe zawsze udzielamy gwarancji.

NAPRAWA LAPTOPA W KILKU KROKACH

  Kontakt

Zadzwoń do naszych konsultantów lub przyjdź do jednego z punktów serwisowych mieszczących się w Warszawie i przedstaw problem, z jakim się borykasz w swoim laptopie. W ciągu dnia pracujesz? Zadzwoń do naszych konsultantów i umów się po odbiór laptopa. Mieszkasz poza Warszawą? Żaden problem! Przyjmujemy uszkodzone sprzęty nadesłane do nas za pomocą firm kurierskich.

  Bezpłatna diagnoza

Zanim rozpoczniemy naprawę, przeprowadzamy darmową diagnostykę urządzenia, pozwalającą poznać źródło usterki. To podczas diagnostyki przygotowujemy szacunkową wycenę, a także przewidywany czas naprawy. Dopiero na podstawie otrzymanej diagnozy, decydujesz czy podejmujesz się naprawy w naszym serwisie.

  Naprawa

Naprawa laptopa zawsze rozpoczyna się po akceptacji przez klienta diagnostyki, kosztów oraz terminu serwisowania sprzętu. Od tej chwili przydzielony do naprawy technik, rozpoczyna serwis sprzetu, począwszy od eliminacji usterek mechanicznych, aż po problemy z oprogramowaniem czy ingerencję w elektronikę. Czas naprawy zawsze zależy od złożoności przeprowadzanego serwisu, a także dostępu do podzespołów.

  Odbiór / wysyłka

Po przeprowadzonej naprawie, laptop gotowy jest do odbioru lub wysyłki do klienta. Pamiętaj, że każda naprawa wiąże się z przydzieleniem przez nas gwarancji serwisowej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zawsze służymy poradą. Elektronika stanowi naszę pasję!

Wymiana baterii w laptopie

Z upływem czasu baterie laptopów zużywają się. Pierwszą sygnałem starzejącego się akumulatora jest wyraźne skrócenie czasu pracy laptopa na jednym ładowaniu. Proces starzenia pogłębia się wraz z...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana gniazd USB, HDMI, AUX w laptopie

Serwisujemy uszkodzone gniazda w laptopie, które przez częste użytkowanie (ładowanie, odtwarzanie muzyki na słuchawkach, itp.) są wyjątkowo narażone na uszkodzenia mechaniczne, w tym pęknięcia,...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana i programowanie układu KBC

Układ KBC jest jednym z elementów płyty głównej. Głównymi funkcjami tego układu jest kontrola klawiatury oraz touchpada (KeyBoard Controller). Do innych zadań należy monitorowanie i kontrola...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana dysku twardego
W ofercie usług naszego serwisu znaleźć można wymianę dysku twardego. Dysk twardy jest szczególnie wrażliwym podzespołem, bardzo czułym na wszelkie czynniki zewnętrzne (uderzenie, upadek) zakłócające...
Kliknij - zobacz więcej
Naprawa uszkodzeń mechanicznych

Zajmujemy się profesjonalną naprawą laptopów każdego producenta i każdej marki. Dysponujemy doświadczonym zespołem techników, nowoczesnym sprzętem...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana/naprawa klawiatury

Jednym z podzespołów laptopa, który w sposób oczywisty się zużywa jest klawiatura. O tym jak długo będzie służyła decyduje solidność jej wykonania, ale także sposób jej użycia – styl pracy w wielu...

Kliknij - zobacz więcej
Usuwanie wirusów

Złośliwe oprogramowanie powoduje cały szereg bardzo poważnych zagrożeń. Tradycyjnie kojarzone z działaniem wirusów wszelkie procesy powodujące paraliżowanie działań urządzenia to tylko pewien...

Kliknij - zobacz więcej
Naprawa BIOS-u

BIOS (Basic Input Output System) jest programem, który startuje w momencie uruchomieniem laptopa i zarządza działaniem płyty głównej oraz zasobami komputera do chwili uruchomienia systemu...

Kliknij - zobacz więcej
Naprawa napędu optycznego
Wymieniamy napędy optyczne – CD, DVD. Objawami awarii podzespołu są na ogół: brak możliwości odczytu bądź zapisu, blokowanie tacki, niekiedy napęd przestaje być widoczny dla laptopa. Jakiekolwiek...
Kliknij - zobacz więcej
Instalacja i naprawa oprogramowania

Podstawą każdego oprogramowania jest system operacyjny. To od niego zależy sprawne i szybkie działanie urządzenia. W przypadku kiedy laptop pracuje wolno, muli bądź zawiesza się mogą okazać się...

Kliknij - zobacz więcej
Lutowanie BGA. Reballing

Wykonujemy zaawansowane naprawy płyt głównych w zakresie lutowania układów BGA. W przypadku awarii płyty głównej wymianie podlega jedynie wadliwy układ i naprawa nie musi wiązać się z kosztowną...

Kliknij - zobacz więcej
czyszczenie laptopa
Czyszczenie laptopa, naprawa układu chłodzenia (komputer się przegrzewa)

Problem odprowadzania ciepła w elektronice jest bardzo powszechny, nad nowymi systemami chłodzenia pracują całe zespoły specjalistów i jak dotąd nie udało się...

Kliknij - zobacz więcej
zalany komputer laptop
Zalany laptop - naprawa, czyszczenie komputera po zalaniu

Naprawiamy komputery po zalaniu. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pracy z zalaną elektroniką. Stosujemy wysokiej klasy preparaty chemiczne do czyszczenia płyt głównych, elementów składowych...

Kliknij - zobacz więcej
naprawa gniazda ładowania
Uszkodzone gniazdo zasilania w laptopie - wymiana, naprawa złącza

Dość częstą usterką laptopa jest uszkodzenie gniazda zasilania. Często problem ten wynika po prostu z intensywnego użytkowania sprzętu. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie naprawić laptop z taką...

Kliknij - zobacz więcej
wymiana matrycy w laptopie
Uszkodzona matryca - wymiana matrycy w laptopie

Nasze ogromne doświadczenie w serwisie laptopów, pozwala na profesjonalne świadczenie usług wymiany matrycy każdej marki i każdego modelu laptopa...

Kliknij - zobacz więcej
Odzyskiwanie danych z laptopa

Jesteśmy biegli w odzyskiwaniu danych - niezależnie od rodzaju usterki, która stanowi przyczynę utraty danych. Dysponujemy pełną wiedzą w dziedzinie data recovery. W dziedzinie...

Kliknij - zobacz więcej
laptop działa tylko na baterii
Laptop działa tylko na baterii

Podłączasz laptopa do zasilacza a ten nie działa, jednak gdy korzystasz z laptopa gdy ten nie jest podłączony do zasilania to wszystko funkcjonuje bez zarzutu. Sytuacja wydawać by się mogła...

Kliknij - zobacz więcej
bateria w laptopie szybko pada
Dlaczego bateria za szybko się rozładowuje

Laptop był podłączony do ładowania całą noc, wstałeś rano uruchomiłeś go i po 15 minutach już jest rozładowany? W pierwszej kolejności pewnie myślisz, że czegoś nie dopilnowałeś i po prostu się...

Kliknij - zobacz więcej
laptopa czuć spalenizną
Z laptopa czuć spaleniznę

Jak co dzień zasiadłeś do pracy przy laptopie a po chwili poczułeś jakiś dziwny swąd? Sprawdziłeś dokładnie, że wszystko jest w porządku z zasilaczem i ustaliłeś, że dziwny zapach wydobywa się...

Kliknij - zobacz więcej
wyczyszczony układ chłodzenia a laptop się przegrzewa
Laptop po czyszczeniu ciągle się przegrzewa

Odebrałeś niedawno laptopa z serwisu po gruntowym przeglądzie. Powinien być elegancko wyczyszczony i układ chłodzenia powinien zostać dokładnie sprawdzony. Pomimo tego Twój laptop dalej nadmiernie...

Kliknij - zobacz więcej
laptop zawiesza się podłączony do ładowarki
Laptop podłączony do ładowarki zawiesza się

Podłączasz laptopa do ładowania a ten nagle się zawiesza? Sprawdziłeś dokładnie kabel, ładowarkę oraz gniazdo ładowania i nic nie wskazuje na to by doszło do uszkodzenia mechanicznego. Dość...

Kliknij - zobacz więcej
Touch Pad nie działa
Czemu touch pad nie działa?

Touch Pad inaczej zwany również panelem dotykowym to podstawowe urządzenie do komunikacji, obsługi komputera jeżeli nie korzystamy z myszki bądź lubimy pracować „z palca”. Nie zależnie od tego czy...

Kliknij - zobacz więcej
W laptopie dysk działa wolno
Uszkodzenie dysku twardego w laptopie

W naszym serwisie często spotykamy się usterkami, które w wielu przypadkach odpowiadają za coś czego w ogóle byśmy się nie spodziewali. Jeżeli więc Twój laptop wolno pracuje to nie koniecznie musi...

Kliknij - zobacz więcej
w laptopie nie działa power
Przycisk power w laptopie nie działa

Wstajesz rano i pełen nowej energii zasiadasz do laptopoa aby zacząć pracę a tutaj laptop nie chce się uruchomić. Z tego typu ludzkimi dramatami w naszym serwisie spotykamy się bardzo często.

Kliknij - zobacz więcej
nie działa klawiatura w laptopie
Nie działa klawiatura w laptopie

W trakcie pisania pracy lub oferty przestała reagować Ci klawiatura? Tego typu usterka to częsty przypadek w naszym serwisie. Nie zależnie od tego czy przestał działać pojedynczy klawisz czy...

Kliknij - zobacz więcej
Nie działa VGA w laptopie
Brak obrazu na złączu VGA w laptopie

W naszym serwisie spotykamy się z różnego typu usterkami związanymi z laptopami. Jednym z takich problemów jest sytuacja gdy chcemy podłączyć monitor lub projektor do laptop pod złącze VGA ale...

Kliknij - zobacz więcej
Karta dźwiękowa w laptopie nie działa
Uszkodzona karta dźwiękowa w laptopie

Podpinasz swoje ukochane słuchawki pod laptopa i nie słychać dźwięku? Jesteś pewien, że z wejściem audio jest wszystko w porządku. Sprawdziłeś dokładnie kabel od słuchawek i dalej nic?...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop nie ładuje
Laptop nie ładuje

Kupiłeś nową ładowarkę ale nieustanie rozładowuje Ci się laptop? Potrzebujesz laptopa na prezentację a ten przestał ładować? Tego typu problemy widujemy w serwisie codziennie. Dziesiątki osób...

Kliknij - zobacz więcej
Uszkodzone gniazdo ładowana w laptopie
Uszkodzone gniazdo zasilania w laptopie

W naszym serwisie często spotykamy się z sytuacjami niecierpiącymi zwłoki. Taka sytuacja ma miejsce gdy z jakiś przyczyn w laptopie przestało działać gniazdo zasilania. Musisz naprędce skończyć...

Kliknij - zobacz więcej
Głośny wentylator w laptopie
Wentylator w laptopie głośno chodzi

Jeżeli Twój Laptop przegrzewa się nadmiernie to znaczy, że problemem, może tkwić w układzie chłodzenia. Uszkodzony układ chłodzenia w laptopie będzie się również charakteryzował tym, że wentylator...

Kliknij - zobacz więcej
CD nie działa w laptopie
Nie działa napęd CD w laptopie

Próbujesz otworzyć napęd CD w swoim laptopie a ten nie reaguje? Prawdopodobnie doszło do awarii napędu przez co szuflada na CD nie chce się wysunąć. To dosyć częsty problem z odtwarzaczami CD w...

Kliknij - zobacz więcej
W laptopie nie działa dźwięk
W laptopie nie działa dźwięk

Dla wielu sytuacja zakłócająca przepływ odpowiedniej energii we wszechświecie – muzyka przestała grać? Jeżeli ta masakryczna awaria właśnie wystąpiła w Twoim świecie to współczujemy i jako serwis...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop nie działa kamera
Nie działa kamera / mikfron w laptopie

Umówiłeś się ze znajomymi na Skypie, wybiła godzina spotkania a kamera nie odpowiada? Zdarza się tak, że różnego rodzaju sprzęty psują się w najmniej oczekiwanym momencie. Z takimi przypadkami...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop hdmi nie działa
HDMI w laptopie nie działa

Zdarza się tak, że chcemy sobie obejrzeć film na telewizorze z laptopa ale obraz się nie wyświetla. To nie pierwszy raz kiedy zasiadamy na kanapie i chcemy podłączyć laptopa pod telewizor czy...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop gubi sieć lan
Laptop nie widzi sieci Lan

Gdy laptop nie może połączyć się z siecią Lan a jesteś pewien, że kabel jest sprawny to problem, może tkwić w porcie Lan. Niezależnie od tego czy potrzebujesz skorzystać z internetu czy umówiłeś...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop nie odnajduje monitora
Laptop nie widzi monitora

W naszym serwisie laptopów dokładamy wszelkich starań aby ułatwienia, które wykorzystujemy w życiu codziennym działały jak powinny a nie stawały się udręką. Częstą bolączką osób, które pracują na...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop dziwnie brzmi
Laptop wydaje dziwne dźwięki

Twój laptop zaczął wydawać niestandardowe dźwięki? Słyszysz niepokojące buczenie i trzaski, które wydobywają się z laptopa? Najprawdopodobniej doszło do drobnej usterki ale nie ma powodów do...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop nie widzi karty SD
Laptop nie czyta karty SD

Wróciłeś z wakacji, słońce, plaża, kolorowe drinki i chciałbyś zgrać na laptopa zdjęcia z karty. Karta SD ląduje w laptopie ale ten jej nie widzi? Sprawdziłeś i wszystko z kartą jest w porządku,...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop nie działa ale dysk chodzi
Laptop nie włącza się ale dysk chodzi

Zdarza się tak, co zapewne u nie jednej osoby wywołało palpitację serca, że włączamy laptopa i słyszymy, że dysk pracuje a jednak nie widać żadnego obrazu. Bywa to na początku mylące, jak to, że...

Kliknij - zobacz więcej
Ekran laptopa migocze
Ekran w laptopie migocze

Nasz serwis na co dzień pomaga dziesiątkom osób uporać się z problemami rzeczy martwych. Jednym z najczęstszych problemów związanych z monitorem / wyświetlaczem laptopa jest jego nagminne...

Kliknij - zobacz więcej
nie działa usb w laptopie
Nie działa USB w laptopie

Jeżeli laptop nie widzi pendrive, myszki lub innego urządzenia podpiętego pod USB to znaczy, że może być problem z portem USB. W pierwszej kolejności upewnij się, że urządzenie, które chcesz...

Kliknij - zobacz więcej
Pasy na ekranie laptopa
Pasy na ekranie laptopa

Wielokrotnie w serwisie spotykamy się z problem gdy ktoś przynosi nam laptopa a na jego ekranie są artefakty. Wyjątkowo drażniący problem i utrudniające normalne użytkowanie laptopa. Zrozumiałe...

Kliknij - zobacz więcej
Ekran nie chce się rozjaśnić
Ekran w laptopie nie chce się rozjaśnić/ściemnić

Zdarza się w naszym serwisie, że trafia to nas laptop w którym nie działa rozjaśnianie bądź ściemnianie ekranu. To wyjątkowo męczący problem jeżeli mamy wrażliwe oczy a pracujemy głównie w porach...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop nie łączy z drukarką
Laptop nie widzi drukarki

Laptop nie łączy z drukarką

Masz problem z drukarką? Musisz coś szybko wydrukować a laptop nie łączy z drukarką? Bez nerwów postaramy się Ci w tym pomóc. Drukarka na stałe już dołączyła do...

Kliknij - zobacz więcej
laptop nie działa bluetooth
Bluetooth nie łączy z urządzeniem

Dlaczego Bluetooth nie działa?

W dzisiejszych czasach moduł bluetooth jest już standardem w większości urządzeń. Bluetooth to technologia przesyłu danych na niewielkich przestrzeniach, Za...

Kliknij - zobacz więcej
Touch Pad naprawa
Czemu touch pad nie działa?

Touch Pad inaczej zwany również panelem dotykowym to podstawowe urządzenie do komunikacji, obsługi komputera jeżeli nie korzystamy z myszki bądź lubimy pracować „z palca”. Niezależnie od tego czy...

Kliknij - zobacz więcej
msi serwis laptopów
Serwis laptopów MSI

Serwisujemy notebooki MSI. Wszystkie modele, niezależnie od rodzaju występującej usterki. Jesteśmy w stanie pomóc w każdym przypadku - zachęcamy do kontaktu bezpośredniego wszystkie osoby, które...

Kliknij - zobacz więcej
Toschiba serwis laptopów
Serwis laptopów Toshiba

Naprawiamy laptopy firmy Toshiba. Przez nasz serwis przewinęła się ogromna liczba komputerów tej marki, stąd konstrukcje tych urządzeń są nam doskonale znane. Oferujemy bezpłatną diagnozę,...

Kliknij - zobacz więcej
Sony vaio serwis laptopów
Serwis laptopów Sony Vaio

Wykonujemy naprawy notebooków Sony Vaio. Sony, produkując swoje komputery dążyło do stworzenia bardzo kompaktowych urzadzeń. Niestety nie cechowały się one solidnym wykonaniem. Można powiedzieć,...

Kliknij - zobacz więcej
serwis notebooków samsung
Serwis laptopów Samsung

Jesteśmy w stanie naprawić każdy komputer marki Samsung. Z marka tą jesteśmy mocno związani - regularnie odzyskujemy dane z dysków twardych, telefonów i tabletów Samsunga. Przez nasz serwis...

Kliknij - zobacz więcej
lenovo serwis laptopów
Serwis laptopów Lenovo

Naprawiamy notebooki Lenovo - wszystkie rodzaje, pochodzące ze wszystkich serii - ThinkPad, Yoga, Ideapad, Lenovo. Przerobiliśmy całą masę tych komputerów, szczególnie wersji biznesowych. W wielu...

Kliknij - zobacz więcej
hp serwis laptopów
Serwis laptopów HP

Zajmujemy się serwisem laptopów Hewlett Packard. Wśród komputerów HP można wydzielić dwie skrajne grupy urządzeń. Z jednej strony są to naprawdę wysokiej klasy laptopy biznesowe, które cechują się...

Kliknij - zobacz więcej
Dell serwis laptopów
Serwis laptopów Dell

Naprawiamy laptopy Dell. Dysponując dużym doświadczeniem w serwisowaniu urządzeń tej marki, podejmujemy się każdego rodzaju naprawy: usterek prostych, złożonych i najbardziej skomplikowanych...

Kliknij - zobacz więcej
asus serwis notebooków
Serwis laptopów Asus

Naprawiamy wszystkie notebooki ASUS - radzimy sobie ze wszystkimi dostępnymi wersjami, również z tymi najnowszymi, cienkimi, o wysokim zagęszczeniu podzespołów. Obok samych remontów wykonujemy...

Kliknij - zobacz więcej
acer serwis notebooków
Serwis laptopów Acer

Serwisujemy wszystkie komputery Acer - zarówno najnowsze, nowoczesne, kompaktowe modele, jak również starszy sprzęt. Jesteśmy w stanie wykonać każdy remont, usunąć każdą usterkę tego sprzętu.

...
Kliknij - zobacz więcej

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).