Serwis - naprawa laptopów, notebooków Warszawa IVITER
Loading...

Zajmujemy się serwisem laptopów. Posiadamy doświadczenie w serwisie urządzeń wszystkich dostępnych na rynku marek. Przez nasze stanowiska serwisowe przeszły już tysiące urządzeń, które z powdzeniem udało nam się uratować. Nasz zespół składa się z doświadczonych elektroników, w firmie IVITER Serwis posiadamy oddzielny dział specjalizujący się w naprawach laptopów - działamy przy tym na najwyższym poziomie. Jesteśmy elektronikami, czytamy schematy ideowe, za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą analizę usterki. Dysponujemy zaawansowanymi narzędziami, sprzętem serwisowym, wysokiej klasy sprzętem lutowniczym - w tym stacjami do lutowania BGA

 

Oferujemy również usługi w zakresie odzyskiwania danych - na najwyższym światowym poziomie. Dysponujemy własnym labortatorium, działającym na pełnych obrotach. 

Dlaczego my?

 

Jest pewna zasadnicza różnica, coś co odróżnia nas zdecydowanie od większości serwisów działających w Polsce i na świecie. Jest nawet kilka różnic. Po pierwsze - nigdy nie zatrudniamy osób bez dogłębnej wiedzy elektronicznej. Wszyscy nasi specjaliści to elektronicy, z założenia nie przyjmujemy osób, które potafią jedynie wymieniać dyski twarde w laptopie. Być może to się kiedyś zmieni, być może będziemy potrzebowali pomocy asystentów, którzy będą rozkręcać laptopy i instalować systemy operacyjne - a wszystko to pod okiem naszych elektroników. Fakt jest jednak taki, że w tej chwili w skład naszego zespołu wchodzą jedynie osoby o doskonałym przygotowaniu elektronicznym.

Zasady dotyczące naprawy laptopów

Nigdy nie spieszymy się z podejmowaniem działań technicznych. Nigdy nie podejmujemy pochopnych decyzji. A do takich należeć może m.in. szybkie umycie płyty głównej komputera po zalaniu cieczą. Dlaczego nie należy tego robić od razu? Wynika to z faktu, iż ślady zalania to cenna informacja dla doświadczonego serwisanta. Wyciąga on bowiem wnioski odnośnie tego, które konkretnie obszary mogły zostać uszkodzone w wyniku zalania. Ślady te należy dokładnie zbadać - zarówno wykonując zdjęcia, jak rónież wykorzystując do pracy wysokiej klasy mikroskop stereoskopowy. Po wykonanej w ten sposób analizie można przystąpic do oczyszczenia uszkodzonej płyty głównej. I znowu - umycie klasycznym alkoholem izopropylowym to zdecydowanie za mało aby uzyskać zadowalający efekt. Należy wykorzystać w tym celu więcej preparatów i dobierać je w sposób odpowiedni, zależny od środka, jakim został zalany komputer. 

Jak już można wywnioskować - samo umycie uszkodzonej w wyniku zalania płyty głównej to za mało. Wysoce nieprofesjonalnym działaniem może być bezpośrednie po umyciu złożenie i przeprowadzenie próby uruchomienia komputera - bez wczesniejszego badania, wykonania niezbędnych pomiarów i dalszej analizy uszkodzeń. Próby bezmyślnego uruchamiania komputra mogą doprowadzić do pogłębienia się usterki.  

Specjalnie opisujemy dość szczegółowo cały proces aby wytłumaczyć, że brak dogłębnej wiedzy elektronicznej może skutkować jedynie pogorszeniu sytuacji urządzenia. Śmiało możemy stwierdzić, że ponad 90% osób zabierających się za serwisowanie laptopów - nie posiada odpowiedniego przygotowania, nie zna się na elektronice, bazuje jedynie na wymienianiu podzespołów. Niekiedy osoby te liczą na to, że np. uszkodzona w wyniku zalania płyta główna uruchomi się po tym, jak zostanie umyta. Braki kadrowe są ogromne i obserwujemy je zwłaszcza w trakcie prowadzenia rekrutacji. Co ciekawe - absolutnie w niczym nie pomaga wykształcenie elektroniczne - ani techniczne, ani wyższe. Osoby posiadające tytuły - nie posiadają żadnej praktycznej wiedzy. Są kompletnie nieprzydatne a proces ich edukacji jest bardzo długi. Liczą się jedynie praktycy - entuzjaści, którzy poświęcili swoje życie zgłębieniu tej konkretnej dziedziny jaką jest serwis laptopów. Zdecydowanie nie każdy elektronik jest przygotowany do serwisowania laptopów - wymagają one bowiem specyficznej wiedzy i przygotowania. Bardzo często samo tylko rozebranie obudowy laptopa jest trudne, osoba bez odpowiedniej praktyki może uszkodzić korpus notebooka, wyłamać zatrzaski, pouszkadzać obudowę ostrym narzędziem, jakiego będzie używać do podważania elementów obudowy. Również pokutuje brak wiedzy na temat doboru odpowiednich narzędzi. Bardzo często jesteśmy świadkami śrub poniszczonych w wyniku nieudonego odkręcania przy pomocy nieodpowiednio dobranego wkrętaka, lub wkrętaka niskiej jakości. 

Co ważne - w naszej pracy zwracamy również uwagę na stosowane przez nas narzędzia. Zabiegamy o to, aby stosować tylko i wyłącznie zestawy narzędzi wysokiej klasy. 

Nasze wyposażenie serwisowe

Druga kwestia. Jesteśmy technicznie biegli - tak w zakresie naszych kadr, jak i sprzętu. Niekiedy pojawia się taki zarzut, że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego - to w kontekście naszej bardzo szerokiej oferty w zakresie napraw sprzętu. Otóż faktycznie - nasza firma to kilkadziesiąt osób, podzielonych na różne działy. Należy jednak zrozumieć, że ideą naszej firmy było maksymalne skupienie tak ludzi jak i sprzętu. Dzięki szerokiej ofercie byliśmy w stanie zakupić wyposażenie o jakim wiele serwisów mogłaby pomarzyć. Dysponujemy licznymi mikroskopami stereoskopowymi, wysokiej klasy ręcznymi stacjami lutowniczymi (zazwyczaj Weller), dwoma stacjami BGA, specjalnym pomieszczeniem z komorą laminarną do otwierania dysków twardych, zaawansowanym sprzętem pomiarowym, licznymi zasilaczami laboratoryjnymi, kilkoma profesjonalnymi myjkami ultradźwiękowymi różnych rozmiarów, licznymi kompletami wysokiej klasy narzędzi.  

Naprawa laptopów Warszawa

Oferujemy szybki i skuteczny serwis laptopów, z wykorzystaniem oryginalnych podzespołów, a także wysokiej jakości zamienników. Jako pasjonaci najnowszej technologii i elektroniki użytkowej, jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładną analizę urządzenia, a wieloletnie doświadczenie skutkuje przedstawieniem rzetelnej diagnozy i określenie kwoty naprawy. Specjalizujemy się w naprawach laptopów znanych marek: MacBook, Acer, Asus, HP (Hewlett Packard), Samsung, Dell, MSI, Toshiba, Lenovo, LG, Fujitsu, Sony Vaio, Intel, AMD, i innych.

 

Serwis i naprawa laptopów

Najczęściej występujące problemy:

pęknięta matryca / rozlana matryca / rozbita matryca

brak obrazu na matrycy LCD / brak podświetlenia matrycy

niewłaściwe wyświetlanie się obrazu

laptop wyłącza się / laptop nie włącza się

nie działa wentylator w laptopie / głośna praca wiatraka w laptopie

nie działa klawiatura / nie działa touchpad

brak dźwięku w laptopie / uszkodzony

nie uruchamia się system operacyjny / laptop nie wykrywa dysku twardego

laptop nagrzewa się / laptop przegrzewa się / laptop zawiesza się

laptop nie ładuje baterii

uszkodzone gniazdo zasialania / uszkodzone gniazdo USB / uszkodzone gniazdo AUX

pęknięta obudowa w laptopie / połamana obudowa w laptopie

uszkodozny zawias / uszkodzone zawiasy

W ramach usług Iviter Serwis Warszawa oferujemy:

Czyszczenie laptopa po zalaniu

Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia

Odzyskiwanie danych

Naprawa płyty głównej w laptopie

Naprawa gniazd zasilania w laptopie

Naprawa obudowy i zawiasów w laptopie

Wymiana układu BGA

Wymiana dysku twardego

Instalacja systemu operacyjnego

Wymiana obudowy

Zamiast kupować nowego laptopa - co wiąże się ze znacznymi kosztami - lepiej oddać go do serwisu, gdzie zespół specjalistów da mu drugie życie. Przed rozpoczęciem naprawy laptopa czy komputeraz upewniamy się, czy klient chciałby dodatkowo zabdać o swoje dane. W tym celu ustalamy nośnik, a także zakres prac. Niezależnie od tego czy utraciłeś dane w wyniku zalania laptopa, czy chcesz je zatrzymać przy mniejszej usterce - zrobimy wszystko, by zachować każdy dokument, każde zdjęcie, każdą ważną dla Ciebie pracę. o każdej usterki podchodzimy indywidualnie, ze względu na różnorodność modeli laptopów od producentów.

Regularna konserwacja / czyszczenie laptopa

Regularna konserwacja laptopów i komputerów pozwala uchronić Twoje sprzęty przez utratą wydajności czy problemów będących następstwem przegrzania. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o układ chłodzenia, gdyż nagrzane komponenty, takie jakprocesor, mostek północny czy dyski twarde znacznie spowolnią swoją pracę, a także w najgorszym wypadku całkowocie utracą zdolność pracy. Mówiąc inaczej: jeśli Twój laptop samoczynnie wyłącza się lub natychmiast po włączeniu przegrzewa się to znak, że powinieneś udać się do serwisu.

Podejmujemy się sprawdzenia poprawności montażu podzespołów, skanowania systemu operacyjnego w celu sprawdzenia występowania złośliwego oprogramowania, wymiany pasty termoprzewodzącej, kontroli prawidłowej pracy łożysk wentylatorów oraz wyczyszczenia wnętrza laptopa i komputera z nagromadzonych zanieczyszczeń.

 

  Zespół

W skład naszego zespołu wchodzą serwisanci obdarzeni zmysłem technicznym oraz intuicją, posiadający głęboką wiedzę i ogromne doświadczenie – przez ich ręce przeszły tysiące egzemplarzy notebooków różnych producentów. Są oni podstawowym gwarantem skutecznie przeprowadzonej naprawy.

Nasi specjaliści posiadają szczególną biegłość w zakresie napraw płyt głównych – lutowania układów BGA oraz pracy z zalaną elektroniką. Jako jedni z nielicznych udzielamy gwarancji na naprawy po zalaniu.

  Wyposażenie serwisu

Dysponujemy potężnym zapleczem warsztatowym. Na wyposażeniu posiadamy m.in. mikroskopy stereoskopowe, programatory KBC, wysokiej klasy stacje lutownicze, profesjonalne myjki ultradźwiękowe, komory laminarne oraz system lutowniczy do układów BGA – Jovy RE-8500.

  Diagnoza i Naprawa

Diagnoza uszkodzenia i wycena naprawy zawsze dokonywane są bezpłatnie. Na ich podstawie właściciel urządzenia podejmuje decyzję odnośnie kontynuowania procesu naprawczego – w przypadku decyzji negatywnej nie ponosi żadnych kosztów. Na przeprowadzone czynności serwisowe zawsze udzielamy gwarancji.

NAPRAWA LAPTOPA W KILKU KROKACH

  Kontakt

Zadzwoń do naszych konsultantów lub przyjdź do jednego z punktów serwisowych mieszczących się w Warszawie i przedstaw problem, z jakim się borykasz w swoim laptopie. W ciągu dnia pracujesz? Zadzwoń do naszych konsultantów i umów się po odbiór laptopa. Mieszkasz poza Warszawą? Żaden problem! Przyjmujemy uszkodzone sprzęty nadesłane do nas za pomocą firm kurierskich.

  Bezpłatna diagnoza

Zanim rozpoczniemy naprawę, przeprowadzamy darmową diagnostykę urządzenia, pozwalającą poznać źródło usterki. To podczas diagnostyki przygotowujemy szacunkową wycenę, a także przewidywany czas naprawy. Dopiero na podstawie otrzymanej diagnozy, decydujesz czy podejmujesz się naprawy w naszym serwisie.

  Naprawa

Naprawa laptopa zawsze rozpoczyna się po akceptacji przez klienta diagnostyki, kosztów oraz terminu serwisowania sprzętu. Od tej chwili przydzielony do naprawy technik, rozpoczyna serwis sprzetu, począwszy od eliminacji usterek mechanicznych, aż po problemy z oprogramowaniem czy ingerencję w elektronikę. Czas naprawy zawsze zależy od złożoności przeprowadzanego serwisu, a także dostępu do podzespołów.

  Odbiór / wysyłka

Po przeprowadzonej naprawie, laptop gotowy jest do odbioru lub wysyłki do klienta. Pamiętaj, że każda naprawa wiąże się z przydzieleniem przez nas gwarancji serwisowej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zawsze służymy poradą. Elektronika stanowi naszę pasję!

Wymiana baterii w laptopie

Z upływem czasu baterie laptopów zużywają się. Pierwszą sygnałem starzejącego się akumulatora jest wyraźne skrócenie czasu pracy laptopa na jednym ładowaniu. Proces starzenia pogłębia się wraz z...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana gniazd USB, HDMI, AUX w laptopie

Serwisujemy uszkodzone gniazda w laptopie, które przez częste użytkowanie (ładowanie, odtwarzanie muzyki na słuchawkach, itp.) są wyjątkowo narażone na uszkodzenia mechaniczne, w tym pęknięcia,...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana i programowanie układu KBC

Układ KBC jest jednym z elementów płyty głównej. Głównymi funkcjami tego układu jest kontrola klawiatury oraz touchpada (KeyBoard Controller). Do innych zadań należy monitorowanie i kontrola...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana dysku twardego
W ofercie usług naszego serwisu znaleźć można wymianę dysku twardego. Dysk twardy jest szczególnie wrażliwym podzespołem, bardzo czułym na wszelkie czynniki zewnętrzne (uderzenie, upadek) zakłócające...
Kliknij - zobacz więcej
Naprawa uszkodzeń mechanicznych

Zajmujemy się profesjonalną naprawą laptopów każdego producenta i każdej marki. Dysponujemy doświadczonym zespołem techników, nowoczesnym sprzętem...

Kliknij - zobacz więcej
Wymiana/naprawa klawiatury

Jednym z podzespołów laptopa, który w sposób oczywisty się zużywa jest klawiatura. O tym jak długo będzie służyła decyduje solidność jej wykonania, ale także sposób jej użycia – styl pracy w wielu...

Kliknij - zobacz więcej
Usuwanie wirusów

Złośliwe oprogramowanie powoduje cały szereg bardzo poważnych zagrożeń. Tradycyjnie kojarzone z działaniem wirusów wszelkie procesy powodujące paraliżowanie działań urządzenia to tylko pewien...

Kliknij - zobacz więcej
Naprawa BIOS-u

BIOS (Basic Input Output System) jest programem, który startuje w momencie uruchomieniem laptopa i zarządza działaniem płyty głównej oraz zasobami komputera do chwili uruchomienia systemu...

Kliknij - zobacz więcej
Naprawa napędu optycznego
Wymieniamy napędy optyczne – CD, DVD. Objawami awarii podzespołu są na ogół: brak możliwości odczytu bądź zapisu, blokowanie tacki, niekiedy napęd przestaje być widoczny dla laptopa. Jakiekolwiek...
Kliknij - zobacz więcej
Instalacja i naprawa oprogramowania

Podstawą każdego oprogramowania jest system operacyjny. To od niego zależy sprawne i szybkie działanie urządzenia. W przypadku kiedy laptop pracuje wolno, muli bądź zawiesza się mogą okazać się...

Kliknij - zobacz więcej
Lutowanie BGA. Reballing

Wykonujemy zaawansowane naprawy płyt głównych w zakresie lutowania układów BGA. W przypadku awarii płyty głównej wymianie podlega jedynie wadliwy układ i naprawa nie musi wiązać się z kosztowną...

Kliknij - zobacz więcej
czyszczenie laptopa
Czyszczenie laptopa, naprawa układu chłodzenia (komputer się przegrzewa)

Problem odprowadzania ciepła w elektronice jest bardzo powszechny, nad nowymi systemami chłodzenia pracują całe zespoły specjalistów i jak dotąd nie udało się...

Kliknij - zobacz więcej
zalany komputer laptop
Zalany laptop - naprawa, czyszczenie komputera po zalaniu

Naprawiamy komputery po zalaniu. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w pracy z zalaną elektroniką. Stosujemy wysokiej klasy preparaty chemiczne do czyszczenia płyt głównych, elementów składowych...

Kliknij - zobacz więcej
naprawa gniazda ładowania
Uszkodzone gniazdo zasilania w laptopie - wymiana, naprawa złącza

Dość częstą usterką laptopa jest uszkodzenie gniazda zasilania. Często problem ten wynika po prostu z intensywnego użytkowania sprzętu. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie naprawić laptop z taką...

Kliknij - zobacz więcej
wymiana matrycy w laptopie
Uszkodzona matryca - wymiana matrycy w laptopie

Nasze ogromne doświadczenie w serwisie laptopów, pozwala na profesjonalne świadczenie usług wymiany matrycy każdej marki i każdego modelu laptopa...

Kliknij - zobacz więcej
Odzyskiwanie danych z laptopa

Jesteśmy biegli w odzyskiwaniu danych - niezależnie od rodzaju usterki, która stanowi przyczynę utraty danych. Dysponujemy pełną wiedzą w dziedzinie data recovery. W dziedzinie...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop nie uruchamia się wydając krótkie sygnały dźwiękowe

Krótkie piszczące dźwięki mogą być zgłoszeniem awarii pamięci RAM. Właściwą przyczynę usterki może określić jednak technik jedynie na podstawie diagnozy serwisowej. W sytuacji potwierdzenia...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop zgłasza mniej pamięci niż jest zainstalowane
Informacja taka może być związana z uszkodzeniem pamięci RAM. Najlepiej zgłosić się do serwisu, gdzie laptop poddany zostanie diagnozie i określone zostaną właściwe przyczyny defektu. W przypadku...
Kliknij - zobacz więcej
Brak sygnału przesyłanego za pośrednictwem kabla (złącze Ethernet)

Brak internetu przesyłanego za pośrednictwem złącza Ethernet może być związany z awarią gniazda lub karty sieciowej LAN. Uszkodzone gniazdo podlega wymianie. Naprawa karty związana jest z...

Kliknij - zobacz więcej
Chwilowe „zamrażanie” pracy laptopa

Powodów tak objawiającej się usterki może być wiele, część z nich związana będzie z płytą główną: defekt karty graficznej, pamięci RAM, problemy z procesorem, ale także wadliwy dysk twardy lub...

Kliknij - zobacz więcej
Urządzenie zewnętrzne podłączone do laptopa nie zgłasza się.

Po podłączeniu do portu dane urządzenie nie jest widoczne – za brak komunikacji często odpowiadają uszkodzone gniazda (porty USB, HDMI itp.). Są to bardzo wrażliwe podzespoły na wszelkie czynniki...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop nie widzi dysku twardego

Uszkodzenie w wyniku, którego dysk przestaje być widoczny przez BIOS może być związane z awarią gniazda albo kontrolera SATA bądź defektem dysku twardego. Niestety w przypadku awarii dysku sprawa...

Kliknij - zobacz więcej
Brak możliwości odczytu dysku albo pewnych obszarów danych

Objawy takie na ogół występują w przypadku z uszkodzenia dysku. Mogą być związane z pojawieniem się bad sectorów – w zależności od ich ilości i umiejscowienia, niekiedy niedogodności mogą...

Kliknij - zobacz więcej
Dysk jest widoczny w BIOS-ie ale zgłasza przekłamaną pojemność (niekiedy zerową)
Dysk twardy jest widziany przez BIOS, jednak przypisana jest mu inna od nominalnej pojemność. Objawy takie występują często w kontekście nieprawidłowego działania dysku. Mogą być związane z...
Kliknij - zobacz więcej
Laptop podczas pracy wydaje dziwne dźwięki

Wszelkie odbiegające od normy odgłosy dochodzące z wnętrza laptopa nigdy nie powinny być bagatelizowane. Zazwyczaj związane są one z niewłaściwym działaniem wentylatorów układu chłodzenia, bądź...

Kliknij - zobacz więcej
W laptopie nie działa WiFi, nie można połączyć się z internetem

Przyczyn takiej usterki może być kilka:

Awaria sterowników – jest to często występujący powód braku połączenia z siecią WiFi. Ratunkiem jest w tym przypadku reinstalacja bądź aktualizacja...

Kliknij - zobacz więcej
Napęd CD/DVD nie czyta płyt

Tego rodzaju kłopoty z napędem związane być mogą z zabrudzeniem soczewki lasera lub jego wyeksploatowaniem (z upływem czasu laser ulega zużyciu, obecnie cykl życia lasera jest dużo krótszy niż...

Kliknij - zobacz więcej
System operacyjny lub BIOS nie widzi napędu CD/DVD

Jeśli napęd jest widoczny w BIOS-ie, natomiast nie jest rozpoznawalny przez managera urządzeń usterka może dotyczyć sterowników. Jeśli napęd nie jest widoczny w BIOS-ie należy liczyć się z...

Kliknij - zobacz więcej
Awaria BIOS-u – brak obrazu, sygnały dźwiękowe

Podczas awarii BIOS-u zachowanie laptopa może wyglądać różnie – czarny ekran, brak reakcji na włącznik, sygnały dźwiękowe wysyłane przez laptop. Najważniejsze jest to, iż w takim przypadku dla...

Kliknij - zobacz więcej
Komunikaty błędów przy starcie BIOS-u, sygnalizacja zmiany jego ustawień

Tego typu defekty należą do najmniej przyjemnych awarii laptopa. BIOS zarządza zasobami komputera i komunikaty przez niego wysyłane często związane są z uszkodzeniem któregoś z podzespołu, ale...

Kliknij - zobacz więcej
Po włączeniu laptopa pojawiają się niewłaściwe ustawienia zegara (data, godzina)
Tego typy objawy często związane są z wyczerpaniem baterii BIOS-u i koniecznością jej wymiany, ewentualnie odpowiednich ustawień synchronizacyjnych. Właściwą przyczynę usterki określić może serwisant...
Kliknij - zobacz więcej
Laptop wyłącza się zaraz po uruchomieniu

Objawy takie związane są często z uszkodzeniem zasilania: zasilacza, gniazda zasilającego lub układu zasilania znajdującego się na płycie głównej. Tego typu kłopoty mogą mieć także przyczynę...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop często się resetuje, wyłącza w trakcie pracy

Przyczyn takiego zachowania może być wiele:

Niewydolny układ chłodzenia – zanieczyszczone wentylatory, wyeksploatowane termopasty/termopady, zakurzone wnętrza laptopów, skutecznie...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop często się zawiesza

W trakcie pracy laptop przestaje reagować na polecenia, często zdarza mu się zawieszać w trakcie uruchamiania, podczas ładowania systemu operacyjnego. Przyczyny mogą być natury programowej lub...

Kliknij - zobacz więcej
Windows restartuje się wielokrotnie podczas uruchamiania laptopa
Przyczyny, które wywołują takie objawy mogą być różne, często związane są z uszkodzeniem logicznej struktury plików – w takim przypadku ratunkiem może być przeprowadzenie skanowania z konsoli...
Kliknij - zobacz więcej
Często pojawiający się Blue Screen
Blue Screen (BSOD - Blue Screen of Death) pojawia się z różnych powodów, często związany jest z zakłóceniem komunikacji między podzespołami laptopa, niekiedy w wyniku usterek plików systemowych czy...
Kliknij - zobacz więcej
Windows nie chce się uruchomić
System operacyjny nie uruchamia się zgłaszając komunikaty błędów lub braku różnych plików. Przyczyn tego typu uszkodzeń może być wiele: uszkodzenie sektora rozruchowego albo struktury logicznej dysku...
Kliknij - zobacz więcej
Laptop bardzo głośno pracuje

Podczas pracy laptopa słyszymy głośny szum/dźwięk związany z bardzo głośną pracą wentylatorów chłodzących podzespoły płyty głównej. Związane jest to prawdopodobnie z niedrożnym układem chłodzenia...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop długo się uruchamia

Wraz z upływem czasu dostrzec można, niekiedy bardzo wyraźnie, wydłużenie oczekiwania na gotowość Windowsa do pracy. Przyczyn takiej niedogodności może być kilka:

Duża liczba aplikacji...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop pracuje bardzo wolno

Przyczyny takiego stanu mogą być natury programowej i sprzętowej. Wśród programowych powodów zbyt wolnego działania laptopa należy wymienić:

Zbyt duża liczba aplikacji działających w tle –...

Kliknij - zobacz więcej
Gorąca obudowa laptopa

Wysoka temperatura obudowy związana jest najprawdopodobniej z przegrzewaniem któregoś z układów płyty głównej w wyniku wadliwie działającego układu chłodzenia. System chłodzenia laptopa wymaga...

Kliknij - zobacz więcej
W laptopie nie działa klawiatura

Niedziałająca klawiatura jest często efektem przyciśnięcia określonej kombinacji klawiszy. Odblokowanie związane jest także z naciśnięciem pewnej kombinacji, bądź dłuższym przytrzymaniem któregoś...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop na baterii pracuje bardzo krótko, bądź wcale
Objawy takie związane są na ogół z wyeksploatowaniem baterii. Jest to proces naturalny – akumulatory z upływem czasu zużywają się i tracą pojemność. Proces ten pogłębia się wraz z kolejnymi cyklami...
Kliknij - zobacz więcej
Przerwy w zasilaniu podczas poruszania kablem

Takie objawy związane są na ogół z uszkodzeniem gniazda zasilającego w laptopie. W takim przypadku konieczna jest jego wymiana. Przestrzegamy przed użytkowaniem laptopa z tego typu defektem –...

Kliknij - zobacz więcej
Laptop działa ale czuć zapach spalenizny
W takim przypadku najprawdopodobniej winne jest uszkodzone gniazdo zasilania – dochodzi do stopniowego przepalenia gniazda. Potwierdzeniem tej usterki może być utrata zasilania podczas poruszania...
Kliknij - zobacz więcej
Z laptopa wydobywa się zapach spalenizny, laptop przestał działać

Wydobywający się z laptopa zapach spalenizny może oznaczać zwarcie i uszkodzenie elementów płyty głównej. To bardzo poważna awaria wymagająca serwisowania całej płyty. Przy takich objawach należy...

Kliknij - zobacz więcej
msi serwis laptopów
Serwis laptopów MSI

Serwisujemy notebooki MSI. Wszystkie modele, niezależnie od rodzaju występującej usterki. Jesteśmy w stanie pomóc w każdym przypadku - zachęcamy do kontaktu bezpośredniego wszystkie osoby, które...

Kliknij - zobacz więcej
Toschiba serwis laptopów
Serwis laptopów Toshiba

Naprawiamy laptopy firmy Toshiba. Przez nasz serwis przewinęła się ogromna liczba komputerów tej marki, stąd konstrukcje tych urządzeń są nam doskonale znane. Oferujemy bezpłatną diagnozę,...

Kliknij - zobacz więcej
Sony vaio serwis laptopów
Serwis laptopów Sony Vaio

Wykonujemy naprawy notebooków Sony Vaio. Sony, produkując swoje komputery dążyło do stworzenia bardzo kompaktowych urzadzeń. Niestety nie cechowały się one solidnym wykonaniem. Można powiedzieć,...

Kliknij - zobacz więcej
serwis notebooków samsung
Serwis laptopów Samsung

Jesteśmy w stanie naprawić każdy komputer marki Samsung. Z marka tą jesteśmy mocno związani - regularnie odzyskujemy dane z dysków twardych, telefonów i tabletów Samsunga. Przez nasz serwis...

Kliknij - zobacz więcej
lenovo serwis laptopów
Serwis laptopów Lenovo

Naprawiamy notebooki Lenovo - wszystkie rodzaje, pochodzące ze wszystkich serii - ThinkPad, Yoga, Ideapad, Lenovo. Przerobiliśmy całą masę tych komputerów, szczególnie wersji biznesowych. W wielu...

Kliknij - zobacz więcej
hp serwis laptopów
Serwis laptopów HP

Zajmujemy się serwisem laptopów Hewlett Packard. Wśród komputerów HP można wydzielić dwie skrajne grupy urządzeń. Z jednej strony są to naprawdę wysokiej klasy laptopy biznesowe, które cechują się...

Kliknij - zobacz więcej
Dell serwis laptopów
Serwis laptopów Dell

Naprawiamy laptopy Dell. Dysponując dużym doświadczeniem w serwisowaniu urządzeń tej marki, podejmujemy się każdego rodzaju naprawy: usterek prostych, złożonych i najbardziej skomplikowanych...

Kliknij - zobacz więcej
asus serwis notebooków
Serwis laptopów Asus

Naprawiamy wszystkie notebooki ASUS - radzimy sobie ze wszystkimi dostępnymi wersjami, również z tymi najnowszymi, cienkimi, o wysokim zagęszczeniu podzespołów. Obok samych remontów wykonujemy...

Kliknij - zobacz więcej
acer serwis notebooków
Serwis laptopów Acer

Serwisujemy wszystkie komputery Acer - zarówno najnowsze, nowoczesne, kompaktowe modele, jak również starszy sprzęt. Jesteśmy w stanie wykonać każdy remont, usunąć każdą usterkę tego sprzętu.

...
Kliknij - zobacz więcej

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).