Serwis komputerowy Warszawa

Kompleksowy serwis komputerowy - wszelkie naprawy tak sprzętu, jak i software'u. Zaawansowany serwis laptopów, komputerów stacjonarnych oraz akcesoriów komputerowych. Oferujemy wszystkie standardowe usługi informatyczne - np. w zakresie odwirusowania komputera, zabezpieczenia danych, ogólnej diagnostyki komponentów komputera - jak również jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych zleceń serwisowych w zakresie napraw elektronicznych, lutowania BGA, złożonych napraw kart graficznych, czy odzyskiwania danych.

Jesteśmy serwisem komputerowym posiadającym wieloletnie doświadczenie.  Zapewniamy profesjonalną obsługę, zajmujemy się naprawą komputerów na najwyższym poziomie! Naprawimy każdy komputer, który do nas dostarczysz.

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy
transport

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

zamów odbiór

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja
12 miesięcy!

Każde urządzenie, które naprawimy - zostanie objęte roczną gwarancją, niezależnie od tego jaka usterka w nim wystąpiła! 6-miesięczna gwarancja na materiały eksploatacyjne.

Niezobowiązująca diagnoza

Darmowa
diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

1Wypełnij formularz online

To wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć. 
My zajmiemy się resztą.

2Pakowanie i odbiór

Nie musisz drukować dokumentów, kurier przyjedzie 
po urządzenie.

3Zwrot na nasz koszt

Niezależnie od decyzji, zwrócimy urządzenie 
bez opłat.

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź
z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz
maila

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń
do nas!

Zadzwoń pod numer: 22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

serwis komputerowy 1

Nie jesteśmy klasycznym serwisem komputerowym. Jesteśmy jedną z największych firm serwisowych działających w Polsce, prawdopodobnie niewiele takich istnieje w Europie. Świadczymy usługi naprawy urządzeń elektronicznych w tym   - zarówno tych stacjonarnych, jak również przenośnych, laptopów, tabletów, smartfonów. Nie wszystkie serwisy komputerowe posiadają tak bogate wyposażenie i doświadczenie.

Interesuje cię:  naprawa komputerów, sprzęt komputerowy, serwis komputerów, serwis komputerowy Warszawa - skontaktuj się z nami, nasz wykwalifikowany personel odpowie na wszystkie pytania:
serwis@iviter.pl lub tel. 22 113 40 88 

W przypadku jakiegokolwiek problemu związanego z funkcjonowaniem Twojego komputera możesz śmiało przyjść do naszego serwisu komputerowego lub skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Jesteśmy w stanie pomóc praktycznie w każdym przypadku. Naprawa komputera to nasza codzienność, jak również pomoc w przypadku oprogramowania, jego konfiguracji, problemów z wirusami.

Możliwości naszych napraw są praktycznie nieskończone - dysponujemy potężnymi możliwościami w tym zakresie. My nie oferujemy samej tylko wymiany komponentów bazowych, jesteśmy gotowi naprawić każdy z nich. Jesteśmy przygotowani do najbardziej zaawansowanych napraw płyt głównych, kart graficznych. Jesteśmy w stanie wykonać wymianę chipsetu opartego o technologię BGA - dysponujemy specjalnymi maszynami do lutowania BGA, co ważniejsze jednak - posiadamy niezbędnymi kompetencjami w tym zakresie. Nasi technicy mają za sobą liczne sukcesy w zakresie lutowania, wymiany układów BGA.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie naprawy komputerów. Świadczymy również usługi w zakresie wsparcia użytkowników komputerów. Prowadzimy doradztwo, pomoc w doborze sprzętu komputerowego. Pomagamy dobierać odpowiednie komponenty, na życzenie składamy komputery pod konkretne potrzeby.

Obok samych napraw komputerów stacjonarnych, laptopów itp. nasz serwis komputerowy także wszelkie usługi w zakresie doradztwa, wdrożenia oprogramowania, tworzenia systemów informatycznych, pomagamy z rozwiązaniem przeróżnych problemów natury technicznej, konfigurujemy sieci, routery itp. Dysponujemy szeroką wiedzą w zakresie działania sprzętu komputerowego, całej infrastruktury.

Naszą firmę cechuje kompleksowość oferowanych usług. Nasz serwis komputerowy zatrudnia specjalistów z szeregu dyscyplin. To, co nas odróżnia od większości firm oferujących wsparcie IT w przedsiębiorstwach to bardzo mocne zaplecze techniczne w postaci potężnego serwisu elektronicznego, w którym pracuje 20 zaawansowanych techników zdolnych naprawić niemal każde urządzenie czy też gotowych rozwiązać niemal każdy postawiony przed nimi problem techniczny czy koncepcyjny.

Wykonujemy wszelkie naprawy, zarówno sprzętu, jak i software'u. Wykonujemy dosłownie wszystkie naprawy komputerów, począwszy od stacjonarnych i laptopów, a skończywszy na serwisie serwerów, kart graficznych, osprzętu i drukarek. Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu, wysokiej klasy specjalistów, mających do dyspozycji potężnie wyposażone zaplecze warsztatowe. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą usterkę sprzętu elektronicznego.

wdrożenia oprogramowania

Dysponujemy maszynami do lutowania BGA, myjkami ultradźwiękowymi, mikroskopadmi stereoskopowymi, stacjami lutowniczymi najwyższej klasy, jak i wszelkim, innym, niezbędnym osprzętem serwisowym.

Nasz serwis komputerowy posiadaniu wszystkich narzędzi potrzebnych do odzyskiwania danych z dysków twardych, pamięci flash, kart pamięci, dysków SSD oraz macierzy RAID. Posiadamy ogromne doświadczenie i niemałą już sławę w skutecznym odzyskiwaniu danych.

Zajmujemy się regularną konserwacją komputerów, a także okresowymi przeglądami technicznymi w sprzętach wielkoformatowych (drukarkach wielofunkcyjnych typu 'kombajn', ploterach, kserokopiarkach). Podejmiemy się naprawy uszkodzonego sprzętu, wymiany zużytych podzespołów, czyszczenia, czy wspomnianej konserwacji. Naprawiamy komputery na terenie całej Warszawy oraz Polski.  Masz problem z naprawą komputerów - skontaktuj się z nami!

serwis komputerowy

Naprawa komputerów Warszawa

Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w dziedzinie elektroniki. Nie jesteśmy firmą informatyczną. Jesteśmy profesjonalistami, elektronikami, którzy posiadają wiedzę na temat wszelkich usterek komputerów - zarówno w warstwie programowej, jak również sprzętowej. Posiadamy odpowiedni sprzęt diagnostyczny, oprogramowania, a także zaporę ogniową. Oferujemy kompleksowe naprawy sprzętu komputerów, zarówno na miejscu w naszym serwisie, jak i u klienta (usługa dostępna tylko dla urządzeń wielkoformatowych takich, jak np. ploter). Realizujemy naprawy wysyłkowe, udzielamy darmowej diagnostyki, odzyskujemy "utracone" dane.

 

Naprawa komputerów Warszawa

Nasz usługi:

 • diagnostyka uszkodzonego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania
 • naprawa komputerów
 • naprawa komputerów stacjonarnych
 • odzyskiwanie dane z dowolnych nośników
 • usuwanie wirusów i trojanów
 • serwis laptopów
 • serwis komputerów, konserwacja
 • instalacja i konserwacja oprogramowanie systemowe
 • wymieniamy zużyte materiały eksploatacyjne
 • naprawiamy podzespoły
 • naprawa i konserwacja laptopów, komputerów stacjonarne, notebooków
 • naprawa lub wymiana płyt głównych i paneli sterujących
 • naprawa kart graficznych, sieciowych i muzycznych
 • wymiana pamięci operacyjnej
 • wymiana procesorów
 • odzyskiwanie danych
 • naprawa dysków hdd
 • naprawa dysków ssd
 • wymiana klawiatur
 • wymiana obudowy
 • naprawa lub wymiana gniazd zasilających, USB, AUX i innych
 • naprawa chipsetów BGA
 • konserwacja systemów operacyjnych
 • naprawa płyty głównej
Naprawa komputerów Warszawa

Nasza oferta obejmuje niemal wszystkie usługi, potrzebne do prawidłowego działania sprzętu komputerowego. Jeśli na stronie nie znalazłeś obszaru serwisowego, którym jesteś zainteresowany zadzwoń do naszych konsultantów i zapytaj się o naprawę. Naprawa komputerów jest nie tylko naszą pracą, ale również pasją. Śledzimy najnowsze technologie.

Okresowe przeglądy, a także (minimum raz w roku) konserwacje sprzętów komputerowych związane są z czyszczeniem wnętrza komputera stacjonarnego wraz z jego komponentami. Wizyty w serwisie są o tyle istotne, gdyż pozwalają między innymi na wyeliminowanie usterek związanych z przegrzaniem czy chłodzeniem urządzeń, a także w porę zapobiegają większym uszkodzeniom. Czyszczenie i konserwacja komputera obejmuje, takie usługi jak czyszczenie elementów termoprzewodzących, w tym wentylatorów, a także wymianę past i termopadów.

Każda wykonana przez nas usługa, opatrzona jest gwarancją serwisową.

Serwis komputerowy Warszawa - naprawiamy komputery stacjonarne.

Serwisujemy komputery stacjonarne, instalujemy oprogramowanie, odzyskujemy utracone dane, a także przeprowadzamy regularną konserwację popartą umową serwisową.

Jeżeli Twój komputer stacjonarny:przegrzewa się, przez co komputer zawiesza się lub wyłącza

 • nie włącza się
 • nie wyświetla obrazu na monitorze - pokazuje ogólne zakłócenia na obrazie
 • ma problem z dźwiękiem (zniekształcenie dźwięku, brak dźwięku, uszkodzone gniazdo AUX)
 • nie odczytuje karty LAN (uszkodzone gniazdo LAN, brak podświetlenia monitora, brak odczytu karty sieciowej)
 • nie widzi dysku twardego (uszkodzona taśma HDD, uszkodzony kontroler HDD, uszkodzona płyta główna, uszkodzony dysk twardy)

Koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem komputerowym, zwłaszcza jeśli uszkodzenia dotyczą także nie działającej karty WLAN (słaby zasięg Wi-Fi), braku obrazu na monitorze (uszkodzona karta graficzna), awarii napędu DVD, niedziałających portów USB czy uszkodzeń mechanicznych, związanych z usterkami dotyczącymi złączy i gniazd USB, gniazd zasilania, gniazd słuchawkowych AUX, czytników kart, obudowy i zawiasów.

Serwis komputerowy Warszawa

Komputer nie chce się włączyć?

Jedną z najczęstszych usterek z jakimi spotyka się nasz serwis komputerowy jest problem z włączeniem komputera.

 • Jeżeli Twój komputer nie reaguje na przycisk Power, dobrze byłoby na początku wykluczyć bardziej oczywiste przyczyny. Uszkodzeniu mogły ulec kabel, wtyczka lub gniazdko – warto sprawdzić te komponenty, ponieważ czarny ekran w laptopie może zwyczajnie wynikać z rozładowanej baterii.
 • Jeżeli wykluczymy takie powody awarii, sprawdź dokładnie, jak reaguje laptop, kiedy go włączasz. Jeżeli po uruchomieniu słyszysz dźwięk włączającego się dysku i wentylatorów, świecą się diody – bardzo prawdopodobne, że doszło do awarii karty graficznej. Jeżeli masz taką możliwość, podłącz do laptopa zewnętrzny monitor, jeśli na nim obraz również się nie pojawi, niestety potwierdza to konieczność naprawy/wymiany karty graficznej.
 • Na zewnętrznym ekranie wyświetlił się obraz? Uszkodzeniu mogły ulec styki, które łączą ekran z pozostałą częścią laptopa. Wtedy przy poruszaniu klapą urządzenia, obraz może na chwilę powrócić.
 • Inną przyczyną tego, że komputer nie chce się włączyć, jest awaria płyty głównej. Oczywiście naprawa płyty głównej
 •  nie jest dla nas problemem.
Serwis komputerowy Warszawa 3
Naprawa kart graficznych.

Naprawa kart graficznych.

Masz podejrzenie że twoja karta graficzna jest uszkodzona.  Nasz serwis komputerowych naprawił tysiące karta. Najczęstsze objawy tej usterki to:

 • wasz komputer nie wyświetla obrazu
 • pojawił się blue screen (niebieski ekran)
 • obecne są dziwne artefakty (zniekształcenia), przebarwienia, czy alarmujące sygnały dźwiękowe

Oczywiście objawy mogą być mniej oczywiste. Jeśli masz wątpliwości, nasz serwis komputerowy Warszawa dokona bezpłatnej diagnostyki!

Problem z dyskiem.

Problem z uruchomieniem systemu, komputer wolno działa, zawiesza się, pojawia się blue screen? Mogą to być objawy problemów z dyskiem w komputerze. Nasz serwis komputerowy nie tylko zdiagnozuje problem, ale w razie potrzeby dysponujemy też specjalistycznym laboratorium na terenie Warszawy - klinikadanych.pl, zajmuje się ono odzyskiwaniem danych. Zajmujemy się również usuwaniem danych - skutecznym i bezpiecznym.

Problemy z pamięcią RAM.

Typowym objawem poważnego uszkodzenia są krótkie piszczące sygnały wydawane podczas włączania komputera. Po czym komputer się wyłącza. Oczywiście zdarzają się mniej poważne awarie, które charakteryzują się niestabilną pracą komputera. Dobry serwis komputerowy powinien być w stanie dokonać diagnozy także w mniej powszechnych sytuacjach. Naprawa komputerów w takich przypadkach przyprawia problemów niedoświadczonym serwisantom.

Przegrzewanie się podzespołów.

Problem ten może prowadzić do poważnych konsekwencji, po uszkodzenie kluczowych podzespołów włącznie. Nasz serwis komputerowy Warszawa zadba o diagnostykę tego problemu, dokona konserwacji sprzętu, czyszczenia układu chłodzenia praz ewentualnej wymiany pasty termoprzewodzącej.

Naprawa laptopów, serwis laptopów

Serwisujemy laptopy każdego modelu od każdego producenta z uwzględnieniem produktów firmy Apple. Odzyskujemy dane, a także wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy, nawet te najbardziej skomplikowane Jeśli zauważyłeś niepokojącą usterkę w swoim laptopie zadzwoń do naszych konsultantów oraz przedstaw problem. Nasz serwis laptopów warszwa, działa jak pogotowie komputerowe.

Więcej szczegółowych informacji na temat serwisów laptopów przeczytasz pod tym linkiem: serwis-naprawa-laptopow -  W naszej ofercie znajduje się wymiana matrycy, wymiana dysku, gniazda usb, czyszczenie laptopa, wymiana gniazda zasilania, diagnostykę uszkodzonego laptopa, serwis laptopa, naprawa laptopa. Szukasz serwisu laptopów? Nasz profesjonalny serwis laptopów z wieloletnim doświadczeniem zapewni miłą obsługę i skuteczną naprawę. Naprawa wykonana zostanie przez dosświadczonych elektroników.

Kompleksowy serwis komputerowy - wszelkie naprawy tak sprzętu, jak i software'u - wszelkie usługi komputerowe. Zaawansowany serwis laptopów, stacjonarnych oraz akcesoriów komputerowych. Oferujemy wszystkie standardowe usługi informatyczne - np. w zakresie odwirusowania komputera, naprawy komputera, zabezpieczenia danych, ogólnej diagnostyki komponentów komputera - jak również jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych zleceń serwisowych w zakresie napraw elektronicznych, serwisu komputera i konserwacji, lutowania BGA, złożonych napraw kart graficznych, czy odzyskiwania danych.

Naprawa laptopów

 

Działamy na terenie Warszawy i całej Polski

Nasz serwis komputerów posiada wiele opinii na na 5 gwiazdek, nasza profesjonalna obsługa i profesjonalne usługi są prze Państwa doceniana. Niektóre z opinii o naszym serwisie komputerowym w Warszawie poniżej:

Opinia serwis komputerowy 1

serwis komputerowy opinia 2

serwis komputerowy opinia 3

serwis komputerowy opinia 4

serwis komputerowy opinia 5

 

Dlaczego serwis komputerowy Warszawa, skoro działamy na terenie całej Polski?

Jesteśmy w stanie przyjąć bezpłatnie sprzęt z całej Polski. Diagnoza i naprawa komputerów odbywa się wówczas przy pomocy usług kurierskich lub naszego własnego transportu. Oferujemy bezpłatną wycenę naprawy.  Więcej informacji znajdą Państwo na stronie  https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia W naszym serwisie komputerowym stawiamy na jakoś usług i profesjonalną obsługę klienta. Nasze usługi komputerowe objęte są 12 miesięczną gwarancją. Do każdej usterki podchodzimy indywidualnie, przed rozpoczęciem naprawy informujemy o nieprzekraczalnej granicy kosztów naprawy. Naprawiony sprzęt wysyłamy pod wskazany adres

Kompleksowy serwis komputerowy - wszelkie naprawy tak sprzętu, jak i software'u. Zaawansowany serwis laptopów, komputerów stacjonarnych oraz akcesoriów komputerowych. Oferujemy wszystkie standardowe usługi informatyczne - np. w zakresie odwirusowania komputera, zabezpieczenia danych, ogólnej diagnostyki komponentów komputera - jak również jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych zleceń serwisowych w zakresie napraw elektronicznych, lutowania BGA, złożonych napraw kart graficznych, czy odzyskiwania danych.

Serwis i naprawa komputerów stacjonarnych Zajmujemy się kompleksową naprawą komputerów stacjonarnych wszystkich producentów. Dokonujemy poprawek konfiguracji, realizujemy serwis podzespołów, w tym między innymi naprawę układów BGA, a także oferujemy usługę konserwacji sprzętu. Realizujemy naprawy zarówno wysyłkowe, jak i stacjonarne w Warszawie w jednym z naszych serwisów. czytaj więcej
Serwis i naprawa koparek kryptowalut Serwisujemy urządzenia służące do wydobywania kryptowalut. W skład naszego zespołu wchodzą osoby posiadające duże doświadczenie w tworzeniu, budowie, konfiguracji i optymalizacji urządzeń przeznaczonych do wydobywania kryptowalut. czytaj więcej
Serwis i naprawa laptopów Zajmujemy się serwisem laptopów. Posiadamy doświadczenie w serwisie urządzeń wszystkich dostępnych na rynku marek. Przez nasze stanowiska serwisowe przeszły już tysiące urządzeń, które z powodzeniem udało nam się uratować. czytaj więcej

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka