Serwis komputerowy | Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Realizujemy kompleksowy serwis komputerowy. Wykonujemy wszelkie naprawy, zarówno sprzętu, jak i software'u. Wykonujemy dosłownie wszystkie naprawy sprzętu komputerowego, począwszy od komputerów stacjonarnych i laptopów, a skończywszy na serwisie serwerów, kart graficznych, osprzętu i drukarek. Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu, wysokiej klasy specjalistów, mających do dyspozycji potężnie wyposażone zaplecze warsztatowe. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wykonać niemal każdą usterkę sprzętu elektronicznego.

Dysponujemy maszynami do lutowania BGA, myjkami ultradźwiękowymi, mikroskopami stereoskopowymi, stacjami lutowniczymi najwyższej klasy, jak i wszelkim, innym, niezbędnym osprzętem serwisowym.

Jesteśmy w posiadaniu wszystkich narzędzi potrzebnych do odzyskiwania danych z dysków twardych, pamięci flash, kart pamięci, dysków SSD oraz macierzy RAID. Posiadamy ogromne doświadczenie i niemałą już sławę w skutecznym odzyskiwaniu danych.

Zajmujemy się regularną konserwacją sprzętu komputerowego, a także okresowymi przeglądmi technicznymi w sprzętach wielkoformatowych (drukarkach wielofunkcyjnych typu 'kombajn', ploterach, kserokopiarkach). Podejmiemy się naprawy uszkodzonego sprzętu, wymiany zużytych podzespołów, czyszczenia sprzętu komputerowego, czy wspomnianej konserwacji.

 

Naprawa sprzętu komputerowego Warszawa

Dysponujemy ogromnym doświadczeniem w dziedzienie elektroniki. Nie jesteśmy firmą informatyczną. Jesteśmy profesjanolistami, elektronikami, którzy posiadają wiedzę na temat wszelkich usterek sprzętu komputerowego - zarówno w warstwie programowej, jak również sprzętowej. Posiadamy odpowiedni sprzęt diagnostyczny, oprogramowania, a także zaporę ogniową. Nasz serwis komputerowy oferuje kompleksowe naprawy sprzetu komputerowego, zarówno na miejscu w naszym serwisie, jak i u klienta (usługa dostępna tylko dla urządzeń wielkoformatowych takich, jak np. ploter). Realizujemy naprawy wysyłkowe, udzielamy darmowej diagnostyki, odzyskujemy "utracone" dane.

Wykonujemy:

 • diagnostykę uszkodzonego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania
 • odzyskujemy dane z dowolnych nośników
 • usuwamy wirusy i trojany
 • instalujemy i konserwujemy oprogramowanie systemowe
 • wymianiamy zużyte materiały eksploatacyjne
 • naprawiamy podzespoły
 • naprawiamy i konserwujemy laptopy, komputery stacjonarne, notebooki, drukarki, monitory, plotery oraz inne urządzenia elektroniczne

Nasza oferta obejmuje niemal wszystkie usługi, potrzebne do prawidłowego działania sprzętu komputerowego. Jeśli na stronie nie znalazłeś obszaru serwisowego, którym jesteś zainteresowany zadzwoń do naszych konsultantów i zapytaj się o naprawę.

Każda wykonana przez nasz serwis komputerowy usługa, opatrzona jest gwarancją serwisową.

Naprawa komputerów stacjonarnych

Serwisujemy komputery stacjonarne, instalujemy oprogramowanie, odzyskujemy utracone dane, a także przeprowadzamy regularną konserwację popartą umową serwisową.

Jeżeli Twój komputer stacjonarny:

 • przegrzewa się, przez co komputer zawiesza się lub wyłącza
 • nie włącza się
 • nie wyświetla obrazu na monitorze - pokazuje ogólne zakłocenia na obrazie
 • ma problem z dźwiękiem (zniekształcenie dźwięku, brak dźwięku, uszkodzone gniazdo AUX)
 • nie odczytuje karty LAN (uszkodzone gniazo LAN, brak podświetlenia monitora, brak odczytu karty sieciowej)
 • nie widzi dysku twardego (uszkodzona taśma HDD, uszkodzony kontroler HDD, uszkodzona płyta główna)

Koniecznie skontaktuj się z naszym serwisem, zwłaszcza jeśli uszkodzenia dotyczą także nie działającej karty WLAN (słaby zasięg Wi-Fi), braku obrazu na monitorze (uszkodzona karta graficzna),  awarii napędu DVD, niedziałaących portów USB czy uszkodzeń mechanicznych, związanych z usterkami dotyczącymi złączy i gniazd USB, gniazd zasilania, gniazd słuchawkowych AUX, czytników kart, obudowy i zawiasów.

 

Naprawa laptopów

Serwisujemy laptopy każdego modelu od każdego producenta z uwzględnieniem produktów firmy Apple. Odzyskujemy dane, a także wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy, nawet te najbardziej skomplikowane. Jeśli zauważyłeś niepokojącą usterkę w swoim laptopie zadzwoń do naszych konsultantów oraz przedstaw problem.

Wykonamy m.in.:

 • czyszczenie układu chłodzenia
 • wymianę podzespołów
 • usługę lutowania
 • czyszczenie po zalaniu
 • wymianę układu BGA

Naprawimy płyty główne, zainstalujemy systemy operacyjne, wyczyścimy układy chłodzenia, wymienimy uszkodzoną matrycę, zasilacze, baterie i innę części do laptopów. Wykonujemy okresowe prace konserwacyjne, które są niezbędne dla zapewnienia bezpiecznej i długowiecznej pracy laptopa. 

 

Więcej szczegółowych informacji na temat serwisów laptopów przeczytasz pod tym linkiem: https://iviterserwis.pl/serwis-naprawa-laptopow

 

Naprawa drukarek i kserokopiarek

Zajmujemy się naprawą profesjonalnych urządzeń drukująco-kopiujących wszystkich producentów. Nawet drobna awaria może skutecznie zatrzymać pracę biura, narażając tym samym przedsiębiorstwo na straty. Dlatego żeby utrzymać sprawność urządzenia warto poddać sprzęty regularnym konserwacjom. Drukarka jest jednym z najbardziej eksploatowanych urządzeń wchodzących wskład Twojego biura. Nic dziwnego więc, że potrzebujesz, by sprzet drukujący był cały czas sprawny. Naprawimy drukarki laserowe, drukarki atramentowe, drukarki igłowe, urządzenia wielofunkcyjne.

Drukarka szczególnie potrzebuje usługi związanej z konserwacją urządzenia, dzięki czemu na dłużej utrzyma swoją żywotność, bez konieczności wymieniania jej na nowej. W ramach konserwacji czyścimy zewnętrzną obudowę urządzenia wraz z wewnętrznymi podzespołami i kasetami podającymi papier, sprawdzenie i konserwację separatorów, konserwację elementów mechanicznych, takich jak wałki czy łożyska oraz czyszczenie karetki.

Realizujemy naprawy ploterów wielkoformatowych na miejscu u klienta ze względu na gabaryty i specyfikę urządzenia, a także inne urządzenia drukujące, takie jak laminatory, drukarki UV, owczarki, zgrzewarki, urządzenia do druku graficznego i CAD. Zapewniamy dostęp do potrzebnych podzespołów, a także oryginalnych lub wysokiej jakości części zamiennych. Każde urządzenie, każda naprawa, każdy klinet traktowany jest indywidualnie i z zachowaniem najwyższych standardów.

Szczegółowe informacje dotyczące naprawy sprzętu drukującego i biurowego znajdziesz pod tym linkiem: https://iviterserwis.pl/serwis-sprzetu-drukujacego-i-biurowego

 

Odzyskiwanie danych

Utrata danych może spotkać każdego. Wystarczy, że awarii ulegnie dowolne urządzenie, począwszy od laptopów, a skończywszy na telefonach. Narażone na utratę mogą być nie tylko zdjęcia, ale i ważne dokumenty, analizy biznesowe, materiały promocyjne, oferty. Odtwarzanie ich na własną rękę może prowadzić do jeszcze większych szkód dlatego zrobimy to za Ciebie! Odzyskujemy dane dla klientów indywidualnych i firmowych, z różnego typu nośników pamięci oraz dysków twardych i macierzy RAID. Odzyskujemy dane korzystając z zaawansowanej technologi i specjalistycznych narzędzi. Skutecznie przywracamy dane niezależnie od stopnia ich utracenia, skomplikowania czy przyczyny.

Odzyskujemy dane z niemal każdego urządzenia, w tym m.in.:

 • Odzyskiwanie danych z dysków SSD
 • Odzyskiwanie danych z dysków HDD
 • Odzyskiwanie danych z kart pamięci
 • Odzyskiwanie danych z pendrive
 • Odzyskiwanie danych z RAID/NAS
 • Odzyskiwanie danych z serwerów
 • Odzyskiwanie danych z telefonów
 • Odzyskiwanie danych z smartofnów

i innych nie wymienionych wyżej nośników. Jeżeli masz zobawy, że Twoje dane już nigdy do Ciebie nie wrócą zadzwoń do nas +48 731 153 969 lub wejdź na naszą stronę https://klinikadanych.pl/

 

Serwis komputerowy - usterki
komputer_stacjonarny_przegrzewa_sie_iviterserwis.png
Komputer zawiesza się
Chcielibyśmy wierzyć w teorie, że elektronika nigdy się nie psuje, choć jest to, nieprawda. Oczywiście możemy, przedłużyć jej życie, odpowiednią konserwacją urządzeń, jednak prędzej czy później i Was...
Kliknij - zobacz więcej
Nieprzyzwoicie głośny komputer iviter serwis warszawa
Nieprzyzwoicie głośny komputer

Kiedy Twój komputer stacjonarny brzmi, jak startujący odrzutowiec to znak, że powinieneś podjąć środki zapobiegawcze. Ostatecznie nie chcesz, by nieprzyjemne dźwięki niepotrzebnie Cię drażniły, a...

Kliknij - zobacz więcej
Gdy komputer zbyt długo uruchamia się iviter serwis warszawa
Gdy komputer zbyt długo uruchamia się

Pośpiech – choć stanowi nieodłączną część życia każdego użytkownika – nie jest wskazany zwłaszcza w pracy z komputerem. Teoria Sofoklesa „spiesz się powoli, a unikniesz błędów” być może sprawdza...

Kliknij - zobacz więcej
komputer_stacjonarny_przegrzewa_sie_iviterserwis.png
Komputer stacjonarny przegrzewa się

Największym wrogiem komputerów jest ciepło, które nagromadzone może spowodować nagłe wyłączanie się, a nawet i uszkodzenie niektórych podzespołów. Dlatego też producenci zadbali o odpowiednią...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis - Naprawa komputerów stacjonarnych

Zajmujemy się kompleksową naprawą komputerów stacjonarnych wszystkich producentów. Dokonujemy poprawek konfiguracji, realizujemy serwis podzespołów, w tym między innymi naprawę układów BGA, a...

Kliknij - zobacz więcej

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).