Serwis i naprawa sprzętu i maszyn rolniczych

Awarie maszyn rolniczych niestety czasem się zdarzają i dość często związane są one z samymi układami sterującymi, a więc po prostu z elektroniką ukrytą głęboko w takich maszynach.

Zabrzmi to mało skromnie ale, mamy naprawdę bogate doświadczenie w naprawach szerokopojętej elektroniki w sprzęcie rolniczym

Każda nasza naprawa w Iviter Serwis rozpoczyna się od bezpłatnej, szczegółowej diagnostyki z wykorzystaniem najnowszej technologii. Taki proces pozwala nam na precyzyjne zlokalizowanie problemu i zaplanowanie najefektywniejszego sposobu naprawy. Dzięki zastosowaniu najlepszych dostępnych podzespołów elektronicznych, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw. (Na materiały eksploatacyjne typu szczotki / filtry / baterie / akumulatory itp. udzielamy 6 miesięcy gwarancji)

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres napraw i serwisu elektroniki w maszynach wielu znanych marek, w tym

  • CASE
  • John Deere
  • Massey Ferguson
  • New Holland
  • FENDT

I wiele innych

Cena nowych sterowników często jest bardzo wysoka, natomiast dzięki naszym usługom, koszt naprawy to tylko ułamek tej kwoty. Dodatkowo, każda wykonana przez nas naprawa zakończona jest  roczną gwarancją pełnej sprawności maszyny.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny