NIE DZIAŁA DOTYK W TABLECIE IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

NIE DZIAŁA DOTYK W TABLECIE

Wyświetlacz tabletu, choć nie widać tego na pierwszy rzut oka składa się dwóch osobnych elementów - szyby przedniej, jak i wyświetlacza LCD, który wyświetla treści. Przednia szyba posiada również digitizer, układ odpowiadający za przechwytywanie ruchu, dzięki czemu przesuwanie palcem po powierzchni ekranu powoduje wywołanie konkretnych akcji – bez digitizera, tablet stałby się zwykłym monitorem, takim jak telewizor, czy monitor w komputerze.

Digitizer jest przeważnie połączony z resztą tabletu za pomocą taśmy FLEX, która odpowiada za przesyłanie odpowiednich sygnałów do procesora. Gdy dotyk przestaje działać, często ma to związek z uszkodzeniem mechanicznym digitizera, np. w wyniku upadku tabletu. Czasem jednak, dochodzi do odczepienia lub uszkodzenia taśmy FLEX.

Gdy dotyk w tablecie przestaje działać, niezależnie czy w wyniku upadku, czy też samoistnie, zapraszamy do naszego serwisu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki