Dlaczego my?

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. 

Postaram się napisać jak wygląda rzeczywistość, realia naszej pracy. Decyzję podejmiesz sam - sama. 

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Dlaczego my?

Nasze zasady - IVITER Serwis

  • Każda naprawa objęta jest 12 miesięczną gwarancja
  • Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna
  • Bezpłatnie odbieramy i odwozimy sprzęt od klientów z całej Polski. Na terenie Warszawy i okolic odpowiedzialny jest za to nasz kierowca, na terenie całego kraju zamawiamy kurierów

1Wypełnij formularz online

To wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć. 
My zajmiemy się resztą.

2Pakowanie i odbiór

Nie musisz drukować dokumentów, kurier przyjedzie 
po urządzenie.

3Zwrot na nasz koszt

Niezależnie od decyzji, zwrócimy urządzenie 
bez opłat.

- Jako elektronicy z bogatym doświadczeniem jesteśmy gotowi podjąć się trudnych napraw - naszą domeną nie jest wymiana całych modułów - a ich naprawa! Często więc jesteśmy w stanie usunąć bardzo trudną usterkę, gdzie inne serwisy często nie są w stanie niczego zaoferować.

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Gwarancja na nasze usługi (1 rok!)

12 miesięcy gwarancji na nasze naprawy to swego rodzaju ewenement na rynku serwisowym. Znamy serwisy, które nie oferują gwarancji, znamy też takie, które oferują 14 dni. Nasz serwis w przeszłości oferował 3-miesięczną gwarancję, w ostatnim okresie 6-miesięczną. Wprowadzenie 12-miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw. Zwyczajnie nie zgadzamy się z tym, że naprawione przez nas urządzenie może się uszkodzić po np. 7 miesiącach od wykonanej przez nas naprawy. Uznaliśmy, że roczna gwarancją na usługę serwisową jest optymalna! 

Oczywiście, że w przypadkach oczywistych - np. w razie uszkodzenia mechanicznego urządzenia, zalania go cieczą, fizycznego uszkodzenia - ciężko będzie mówić o gwarancji. Doprawdy jednak naszą intencją nie będzie doszukiwać się winy użytkownika - jak najbardziej chcemy ponosić odpowiedzialność za naszą deklarację. Zależy nam po prostu na wzajemnym zrozumieniu.

 

Co można u nas naprawić?

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Na dobrą sprawę niewiele jest urządzeń elektrycznych, których nie naprawiamy. Jednak co istotne - każdą grupą urządzeń zajmuje się wyspecjalizowany dział. Działy wspierają się wzajemnie - dzięki czemu np. nie mamy problemu z naprawą elektroniki w ekspresie do kawy. 

Zapraszamy na podstronę co-naprawiamy-jak-dzialamy - na której opisujemy zakres naszej działalności.

 

W skrócie o nas

Gorąco polecamy artykuł opisujący naszą działalność - chociaż pochodzi on z roku 2017, dalej oddaje on pewien obraz naszej działalności: 
crn.pl/dane-da-sie-odzyskac

Nie jesteśmy zwykłym serwisem. IVITER Serwis to centrum serwisowe zdolne wykonać najbardziej skomplikowane naprawy z różnych dziedzin.

Zatrudniamy najwybitniejszych specjalistów, którzy mają za sobą wieloletnią praktykę w autoryzowanych serwisach, jak również samodzielną praktykę serwisową, konstruktorską. Właścicielem firmy jest absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie skrzypiec, magister sztuki, jednocześnie specjalista do spraw techniki radiowej, konstruktor, zapalony krótkofalowiec, specjalista z zakresu odzyskiwania danych - Iwo Czerniawski. W skład naszego zespołu wchodzą osoby o wieloletnim doświadczeniu w pracy serwisowej, wielu z naszych serwisantów prowadziło własne firmy serwisowe. 

 

 

IVITER - nasze cele, nasze projekty

Firma IVITER to nie tylko serwis, jest to wielowymiarowy projekt techniczny. W ramach naszej działalności prowadzimy:

 - Portal https://iviter.pl - dedykowany elektronice, technologii, science-fiction

- laboratorium odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej https://klinikadanych.pl

- biuro projektowe - w tej chwili stworzyliśmy już prototypy pierwszych naszych urządzeń audio - gramofonowego przedwzmacniacza lampowego RIAA oraz wzmacniacza lampowego

- sklep techniczny - stacjonarny oraz internetowy https://iviter.pl/market   - zlokalizowany na Placu Konstytucji 5 

- sklep audio vintage oraz portal dedykowany zagadnieniom audio: https://iviteraudio.pl - sklep audio również działa pod adresem Plac Konstytucji 5 w Warszawie

Celem kolejnym jest stworzenie organizacji zdolnej kreować programy kosmiczne. Biorąc pod uwagę tempo naszego wzrostu, determinację i dotychczasowe sukcesy - wszystko wskazuje na to, że uda nam się sięgnąć gwiazd!

 

Nasza historia

Działamy od 2013 roku. Przez te wszystkie lata wiele udało nam się zrozumieć, owszem - popełnialiśmy błędy, z których wyciągnęliśmy bardzo ważne dla nas wnioski. Aktualnie w sposób znaczny skróciliśmy czas reakcji, szybkość wykonywanej diagnozy oraz naprawy.  

Nasi technicy przechodzą bardzo poważną weryfikację - wystarczy powiedzieć, że aby dojść do obecnego składu tworzącego naszą załogę przez nasz serwis przeszło kilkaset osób - techników oraz pracowników działu obsługi klienta. Z tych setek pracowników - udało się wyłonić prawdziwą elitę, proces tej selekcji trwa cały czas. Nasz dział obsługi klienta, w odróżnieniu od innych serwisów - tworzą osoby techniczne - o wiedzy i bardzo szerokim spektrum zainteresowań. Nasza firma nie jest wolna od wad, od problemów natury organizacyjnej - bardzo ciężko jednak pracujemy nad tym aby wyeliminować błędy i stworzyć idealną organizację - którą cechować będzie perfekcyjna komunikacja, bardzo krótki czas reakcji i pełne oddanie sprawom Klientów. 

Nasze sukcesy

Jako serwis mamy za sobą blisko 70 000 zgłoszeń serwisowych. Z każdym tygodniem rośnie liczba naszych klientów. Warto poczytać nasze referencje: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie.

Aktualnie do jednego z większych naszych sukcesów zdecydowanie należy zaliczyć stworzenie i rozwinięcie specjalistycznej jednostki zajmującej się odzyskiwaniem danych - Klinika Danych https://klinikadanych.pl - firmę wyspecjalizowaną w tak trudnej dziedzinie udało się rozwinąć w przeciągu zaledwie kilku lat i doprowadzić do stanu, że jest ona jedną z najbardziej rozpoznawalnych, jednocześnie posiadając prawdopodobnie najszerszą ofertę - w zakresie analizy tak nośników komputerowych jak również telefonów. Po tym osiągnięciu jakim było mocne wejście na rynek z ofertą odzysku danych - wierzymy, że nie ma dla nas zadań niemożliwych do realizacji. Jeśli nie my - to nikt!

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka