NIE DZIAŁAJĄ PRZYCISKI REGULACJI GŁOŚNOŚCI IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

NIE DZIAŁAJĄ PRZYCISKI REGULACJI GŁOŚNOŚCI

Niedziałające przyciski regulacji głośności to częste zjawisko nie tylko w tabletach, ale we wszystkich urządzeniach elektronicznych, które mają wbudowaną tego typu regulację. Najczęściej spotykanym rozwiązaniem stosowanym w tabletach są dwa przyciski odpowiadające zmniejszeniu i zwiększeniu siły dźwięku.

Przyciski są narażone na szereg uszkodzeń mechanicznych, związanych z częstym użyciem, a także na dodatkowe uszkodzenia wynikające z tego, że są elementem lekko odstającym od konstrukcji tabletu. W wyniku częstego ich przyciskania może dojść do uszkodzenia płytki znajdującej się pod przyciskiem, co prowadzi do jego awarii i nie przekazywania informacji do płyty głównej tabletu.

Najczęściej, gdy przyciski regulacji przestają działać wykonujemy diagnostykę, która pozwala nam określić prawdziwe źródło problemu, a także daje nam pojęcie o zakresie koniecznej naprawy- czas trzeba wymienić przyciski, często udaje się także naprawić tablet bez konieczności wymiany jego elementów. Ze wszystkimi usterkami możemy sobie poradzić, zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki