NIE DZIAŁA KARTA SIM / TABLET NIE WIDZI KARTY SIM IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

NIE DZIAŁA KARTA SIM / TABLET NIE WIDZI KARTY SIM

Jeśli Twój tablet nie wykrywa karty SIM, konieczne będzie sprawdzenie samej karty – można to zrobić, poprzez przełożenie karty do innego urządzenia. Jeśli wszystko jest w porządku, problem prawdopodobnie leżeć będzie w Twoim tablecie.

Karta SIM, umieszczana jest w gnieździe, które podobnie, jak gniazda kart pamięci, słuchawkowe i inne, są narażone na uszkodzenia mechaniczne, poprzez zmęczenie. Wielokrotne wkładanie i wyjmowanie karty, lub robienie tego w sposób nieumiejętny, np. przykładając zbyt dużą siłę, może prowadzić do trwałego uszkodzenia gniazda.

W przypadku problemów z wykrywaniem karty SIM, warto przyjść do naszego serwisu na bezpłatną diagnostykę – wykluczy ona ewentualnie inne podłoże usterki, np. kontrolera.

Jeżeli karta SIM, została włożona w gniazdo w niepoprawny sposób, np. drugą stroną, lub obróconą i zacięła się ona trwale w gnieździe – także zapraszamy do naszego serwisu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki