Serwis skanerów produkcyjnych Scamax Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy skanery produkcyjne marki SCAMAX niemieckiej firmy InoTec GmbH. Oferujemy szybką i bezpłatną diagnozę oraz wycenę kosztów usunięcia powstałej awarii. Na podstawie tych informacji zleceniodawca podejmuje decyzję dotyczącą dalszego postępowania serwisowego. W przypadku rezygnacji z naprawy nie są naliczane żadne opłaty. W momencie wyrażenia zgody, wykwalifikowany zespół naszych serwisantów podejmie wszelkie kroki aby proces naprawczy przebiegał sumiennie i sprawnie. Na wszystkie wykonane czynności serwisowe udzielamy odpowiedniej gwarancji.

 

Skanery SCAMAX to urządzenia zaprojektowane z myślą o szybkim i masowym przetwarzaniu dokumentów papierowych na postać elektroniczną.

Do podstawowych funkcji implementowanych w urządzeniach tej marki należą:

  • Skanowanie dwustronne.
  • Naświetlanie mikrofilmów wraz z jednoczesnym skanowaniem do pliku dzięki zainstalowanej kamerze.
  • Automatyczne podawanie dokumentów z zasobnika (ok. 500 arkuszy).
  • Rozpoznawanie podwójnych pobrań dzięki czujnikom ultradźwiękowym.
  • Komunikacja zapewniona dzięki panelom z pełnotekstowym ekranem dotykowym (TSCP – Touch Screen Communication Panel).
  • Kontrola powierzchni papieru dzięki Systemowi PSC (Paper Surface Control).
  • Skanowanie dokumentów transparentnych zapewnione dzięki specjalnemu modułowi.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).