Serwis skanerów produkcyjnych Fujitsu Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy skanery produkcyjne marki Fujitsu – lidera wśród producentów tego typu urządzeń. Skanery tej marki serwisowane są przez wykwalifikowany zespół naszych techników, posiadających doświadczenie zdobyte podczas wielu przeprowadzonych napraw tego typu sprzętów. Naprawy dokonujemy zawsze na podstawie decyzji zleceniodawcy podjętej w oparciu o przeprowadzoną przez nasz serwis bezpłatną diagnozę i wycenę kosztów ewentualnych prac naprawczych. Rezygnacja z naprawy na tym etapie serwisowania nie pociąga za sobą żadnych opłat. Na wszystkie wykonane działania serwisowe zawsze udzielamy gwarancji.

 

Skanery produkcyjne Fujitsu projektowane są z myślą o wydajnej i szybkiej pracy – nawet 270 obrazów w rozmiarze A8-A3 w ciągu minuty, realizowanych w wysokiej rozdzielczości. Umożliwiają one obróbkę wielu rodzajów dokumentów: różnej gramatury papiery, plastikowe karty, długostronicowe dokumenty, koperty, czasopisma, broszury, książki.

Do najbardziej istotnych funkcji implementowanych w urządzeniach tej marki zaliczyć można:

  • Automatyczny układacz stosów segregujący skanowane dokumenty.
  • Tworzenie folderów określanych za pomocą kodów kreskowych i automatyczne sortowanie skanów według przypisanych im indeksów.
  • Ultradźwiękowy czujnik podwójnego pobrania zabezpieczający przed pominięciem dokumentu.
  • Funkcja podwójnego pobrania (Intelligent MultiFeed – iMFF) – ignorowanie fałszywych alarmów podwójnego pobrania uaktywnianych poprzez notatki czy paragony przyklejone celowo do właściwego dokumentu.
  • Funkcja automatycznej kalibracji skanera w celu zachowania najlepszej jakości obrazu.
  • Zasobnik o dużej pojemności (nawet do 500 arkuszy dokumentów). Zaawansowany system podawania chroniący przed uszkodzeniem dokumentów podczas szybkiego procesu skanowania.
  • Fówunkcja Skew Reducer – zapobieganie powstawaniu brakujących krawędzi skanowanych dokumentów. 

Specjalistyczne oprogramowanie

  • PaperStream IP – sterownik zapewniający obsługę TWAIN oraz ISIS, przekształcający automatycznie skanowane dokumenty w czyste obrazy: eliminacja zagnieceń, zabrudzeń oraz ewentualnie występującego niechcianego tła.
  • PaperStream Capture – oprogramowanie automatyzujące i ułatwiające procedury skanowania i dystrybycji dokumentów: tworzenie profili, zarządzanie metadanymi skanów według określonego profilu, weryfikowanie i potwierdzanie treści dokumentów, automatyczne sortowanie i zapis oraz funkcja kontroli jakości obrazu umożliwiająca na przykład, dzięki kompatybilności z PaperStream IP, zaznaczenie uszkodzonych dokumentów, co pozwala na ich szybką i łatwą weryfikację oraz ich sprawniejszy obieg.
  • Scanner Central Admin – aplikacja umożliwiająca zarządzanie praca wielu skanerów z jednego miejsca, co pozwala na płynny monitoring wykorzystania materiałów eksploatacyjnych.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).