Serwis skanerów produkcyjnych Kodak Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy skanery produkcyjne sygnowane marką Kodak. Wszelkie czynności naprawcze wykonujemy zgodnie z decyzją zleceniodawcy podjętą w oparciu o bezpłatną diagnozę uszkodzeń i wycenę kosztów ewentualnej naprawy. Rezygnacja z naprawy nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Doświadczony i wykwalifikowany zespół naszych serwisantów dokłada wszelkich starań aby proces serwisowania przebiegał szybko i sprawnie – skanery tego typu służą do pracy i wszelkie przestoje są niepożądane. Na wszelkie dokonane przez nasz serwis czynności naprawcze udzielamy gwarancji.

 

Skanery tego typy produkowane są przez Kodaka z przeznaczeniem do szybkiej wielogodzinnej i wydajnej pracy, z uwzględnieniem w pełni zautomatyzowanej i intuicyjnej obsługi prowadzonej z poziomu wyświetlacza.

Skanery produkcyjne tej marki cechuje wiele specjalnych funkcji niezbędnych do właściwej pracy w warunkach dla nich przeznaczonych:

  • Odpowiednio pojemne podajniki dokumentów pozwalające na obsługę różnych rodzajów (odmiennych formatem, grubością czy fakturą) pomieszanych dokumentów.
  • Technologia Kodak Perfect Page, dzięki której obrazy skanowanych dokumentów są odpowiednio wzmacniane stając się wyraźniejsze i bardziej czytelne.
  • Zastosowanie trzech niezależnych obszarów wyposażonych w czujniki ultradźwiękowe w celu ochrony przed podwójnym pobraniem arkuszy i w efekcie pominięciem części obrabianych dokumentów.
  • Inteligentna ochrona dokumentów (Intelligent Document Protection – IDP) zapobieganie ewentualnemu zniszczeniu dokumentów w przypadku podwójnego pobrania (w takiej sytuacji proces skanowania zostaje zatrzymany).
  • Funkcja skanowania długich dokumentów.
  • Funkcja Sure Stack - kontrolowane układanie dokumentów i staranne sortowanie w zasobniku wyjściowym (dla różnych rodzajów dokumentów obrabianych z dużą prędkością).
  • Smart Touch – wykonywanie różnych zadań za pomocą jednego przycisku, w tym m.in. tworzenie plików PDF, umieszczanie skanów w chmurze lub dołączanie do poczty elektronicznej.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).