Serwis skanerów produkcyjnych Kodak IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis skanerów produkcyjnych Kodak

Serwisujemy skanery produkcyjne sygnowane marką Kodak. Wszelkie czynności naprawcze wykonujemy zgodnie z decyzją zleceniodawcy podjętą w oparciu o bezpłatną diagnozę uszkodzeń i wycenę kosztów ewentualnej naprawy. Rezygnacja z naprawy nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Doświadczony i wykwalifikowany zespół naszych serwisantów dokłada wszelkich starań aby proces serwisowania przebiegał szybko i sprawnie – skanery tego typu służą do pracy i wszelkie przestoje są niepożądane. Na wszelkie dokonane przez nasz serwis czynności naprawcze udzielamy gwarancji.

 

Skanery tego typy produkowane są przez Kodaka z przeznaczeniem do szybkiej wielogodzinnej i wydajnej pracy, z uwzględnieniem w pełni zautomatyzowanej i intuicyjnej obsługi prowadzonej z poziomu wyświetlacza.

Skanery produkcyjne tej marki cechuje wiele specjalnych funkcji niezbędnych do właściwej pracy w warunkach dla nich przeznaczonych:

  • Odpowiednio pojemne podajniki dokumentów pozwalające na obsługę różnych rodzajów (odmiennych formatem, grubością czy fakturą) pomieszanych dokumentów.
  • Technologia Kodak Perfect Page, dzięki której obrazy skanowanych dokumentów są odpowiednio wzmacniane stając się wyraźniejsze i bardziej czytelne.
  • Zastosowanie trzech niezależnych obszarów wyposażonych w czujniki ultradźwiękowe w celu ochrony przed podwójnym pobraniem arkuszy i w efekcie pominięciem części obrabianych dokumentów.
  • Inteligentna ochrona dokumentów (Intelligent Document Protection – IDP) zapobieganie ewentualnemu zniszczeniu dokumentów w przypadku podwójnego pobrania (w takiej sytuacji proces skanowania zostaje zatrzymany).
  • Funkcja skanowania długich dokumentów.
  • Funkcja Sure Stack - kontrolowane układanie dokumentów i staranne sortowanie w zasobniku wyjściowym (dla różnych rodzajów dokumentów obrabianych z dużą prędkością).
  • Smart Touch – wykonywanie różnych zadań za pomocą jednego przycisku, w tym m.in. tworzenie plików PDF, umieszczanie skanów w chmurze lub dołączanie do poczty elektronicznej.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).