Serwis skanerów produkcyjnych Kodak IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis skanerów produkcyjnych Kodak

Serwisujemy skanery produkcyjne sygnowane marką Kodak. Wszelkie czynności naprawcze wykonujemy zgodnie z decyzją zleceniodawcy podjętą w oparciu o bezpłatną diagnozę uszkodzeń i wycenę kosztów ewentualnej naprawy. Rezygnacja z naprawy nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Doświadczony i wykwalifikowany zespół naszych serwisantów dokłada wszelkich starań aby proces serwisowania przebiegał szybko i sprawnie – skanery tego typu służą do pracy i wszelkie przestoje są niepożądane. Na wszelkie dokonane przez nasz serwis czynności naprawcze udzielamy gwarancji.

 

Skanery tego typy produkowane są przez Kodaka z przeznaczeniem do szybkiej wielogodzinnej i wydajnej pracy, z uwzględnieniem w pełni zautomatyzowanej i intuicyjnej obsługi prowadzonej z poziomu wyświetlacza.

Skanery produkcyjne tej marki cechuje wiele specjalnych funkcji niezbędnych do właściwej pracy w warunkach dla nich przeznaczonych:

  • Odpowiednio pojemne podajniki dokumentów pozwalające na obsługę różnych rodzajów (odmiennych formatem, grubością czy fakturą) pomieszanych dokumentów.
  • Technologia Kodak Perfect Page, dzięki której obrazy skanowanych dokumentów są odpowiednio wzmacniane stając się wyraźniejsze i bardziej czytelne.
  • Zastosowanie trzech niezależnych obszarów wyposażonych w czujniki ultradźwiękowe w celu ochrony przed podwójnym pobraniem arkuszy i w efekcie pominięciem części obrabianych dokumentów.
  • Inteligentna ochrona dokumentów (Intelligent Document Protection – IDP) zapobieganie ewentualnemu zniszczeniu dokumentów w przypadku podwójnego pobrania (w takiej sytuacji proces skanowania zostaje zatrzymany).
  • Funkcja skanowania długich dokumentów.
  • Funkcja Sure Stack - kontrolowane układanie dokumentów i staranne sortowanie w zasobniku wyjściowym (dla różnych rodzajów dokumentów obrabianych z dużą prędkością).
  • Smart Touch – wykonywanie różnych zadań za pomocą jednego przycisku, w tym m.in. tworzenie plików PDF, umieszczanie skanów w chmurze lub dołączanie do poczty elektronicznej.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki