Serwis skanerów produkcyjnych Epson IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis skanerów produkcyjnych Epson

Serwisujemy skanery przystosowane do masowej obróbki dużych ilości dokumentów marki Epson. Doświadczony i wykwalifikowany zespół naszych serwisantów oferuje sprawną i kompleksową obsługę. Świadczymy bezpłatną diagnozę i wycenę kosztów ewentualnego usunięcia usterki. W przypadku rezygnacji z naprawy zleceniodawca nie ponosi żadnych opłat. Na przeprowadzone działania naprawcze udzielamy gwarancji.

 

 

Przykładem urządzenia zaprojektowanego właśnie z myślą o pracy z dużą ilością dokumentów jest Epson WorkForce DS-70000. Model ten zapewnia duża sprawność skanowania dzięki szybkości (70 stron/minutę), automatycznemu podajnikowi (do 200 arkuszy dokumentów), funkcji skanowania dwustronnego podczas jednego przejścia oraz detekcji podwójnego pobrania dokumentu. Zastosowane oprogramowanie Document Capture Pro integruje skaner z systemami zarządzania dokumentami umożliwiając zapis, konwersję i dystrybucję obrabianych dokumentów. Panel interfejsu sieciowego umożliwia pracę skanera w sieci – konfigurację i możliwość konwertowania dokumentu bezpośrednio do wiadomości wysyłanych za pomocą poczty elektronicznej.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z urządzeniem zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki