Serwis skanerów produkcyjnych Canon IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis skanerów produkcyjnych Canon

Naprawiamy skanery produkcyjne marki Canon. W przypadku wystąpienia awarii zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Wykwalifikowany i doświadczony zespół naszych serwisantów dołoży wszelkich starań aby proces naprawy przeprowadzony został w sposób sprawny i rzetelny. Działania serwisowe poprzedza zawsze bezpłatna diagnoza i wycena kosztów ewentualnej naprawy. Na ich podstawie zleceniodawca podejmuje decyzję dotyczącą dalszego postępowania. W przypadku odstąpienia od naprawy żadne dodatkowe opłaty nie są naliczane. Na wszystkie wykonane usługi serwisowe udzielamy odpowiedniej gwarancji.

 

Skanery produkcyjne oferowane przez Canona to niewielkie gabarytowo solidne konstrukcje przystosowane do wymagającej, szybkiej i wielogodzinnej pracy.

Wydajna i szybka praca

Dzięki podajnikowi przeznaczonych do większej liczby arkuszy (500) obsługujący może skanować duże partie dokumentów bez konieczności częstego uzupełniana zasobnika. Modele wyposażane są w wydajne układy pozwalające na osiąganie pełnej prędkości skanowania nawet w przypadku jednoczesnej obsługi wielu funkcji przetwarzania obrazu.

Jakość

Trzy tryby działania – opracowane w celu poprawy jakości skanowanego dokumentu, usunięcia niechcianego tła bądź miejsc zaciemnionych – optymalizują pracę urządzenia pod kątem działania z aplikacjami OCR. O jakość dbają także funkcje automatycznego wykrywania lub opuszczania kolorów.

Obsługa dokumentów

Skanery wyposażane są w zaawansowane funkcje obsługi różnych typów dokumentów (wielkość, gramatura, faktura), a płaskie ścieżki prowadzenia umożliwiają obróbkę bardzo cienkich kartek bez ryzyka ich uszkodzeń.

Czujnik wykrywania zszywaczy sprawia, że urządzenie nie niszczy dokumentu.

Funkcja ultradźwiękowego wykrywania jednoczesnego podania kilku kartek ostrzega kiedy ma miejsce taka sytuacja.

Przetwarzanie obrazu

Funkcja kontroli przekosu sprawia, że obraz podanego pod kątem dokumentu zostaje wyprostowany.

Funkcja Folio umożliwia obróbkę dokumentów o maksymalnym formacie A1.

Funkcja MultiStream pozwala na tworzenie dwóch obrazów, np. kolorowego na potrzeby archiwizacji i monochromatycznego do wykorzystania przez aplikację OCR.

Funkcja uwydatniania tekstu zwiększa jego czytelność co wpływa na jakość współpracy z aplikacjami odczytującymi typu OCR.

Opcja skanowania płaskiego

Niektóre modele skanerów produkcyjny są przystosowane do współpracy z modułami skanowania płaskiego, co umożliwia obróbkę delikatnych lub oprawionych dokumentów.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).