Serwis skanerów produkcyjnych Canon Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Naprawiamy skanery produkcyjne marki Canon. W przypadku wystąpienia awarii zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem. Wykwalifikowany i doświadczony zespół naszych serwisantów dołoży wszelkich starań aby proces naprawy przeprowadzony został w sposób sprawny i rzetelny. Działania serwisowe poprzedza zawsze bezpłatna diagnoza i wycena kosztów ewentualnej naprawy. Na ich podstawie zleceniodawca podejmuje decyzję dotyczącą dalszego postępowania. W przypadku odstąpienia od naprawy żadne dodatkowe opłaty nie są naliczane. Na wszystkie wykonane usługi serwisowe udzielamy odpowiedniej gwarancji.

 

Skanery produkcyjne oferowane przez Canona to niewielkie gabarytowo solidne konstrukcje przystosowane do wymagającej, szybkiej i wielogodzinnej pracy.

Wydajna i szybka praca

Dzięki podajnikowi przeznaczonych do większej liczby arkuszy (500) obsługujący może skanować duże partie dokumentów bez konieczności częstego uzupełniana zasobnika. Modele wyposażane są w wydajne układy pozwalające na osiąganie pełnej prędkości skanowania nawet w przypadku jednoczesnej obsługi wielu funkcji przetwarzania obrazu.

Jakość

Trzy tryby działania – opracowane w celu poprawy jakości skanowanego dokumentu, usunięcia niechcianego tła bądź miejsc zaciemnionych – optymalizują pracę urządzenia pod kątem działania z aplikacjami OCR. O jakość dbają także funkcje automatycznego wykrywania lub opuszczania kolorów.

Obsługa dokumentów

Skanery wyposażane są w zaawansowane funkcje obsługi różnych typów dokumentów (wielkość, gramatura, faktura), a płaskie ścieżki prowadzenia umożliwiają obróbkę bardzo cienkich kartek bez ryzyka ich uszkodzeń.

Czujnik wykrywania zszywaczy sprawia, że urządzenie nie niszczy dokumentu.

Funkcja ultradźwiękowego wykrywania jednoczesnego podania kilku kartek ostrzega kiedy ma miejsce taka sytuacja.

Przetwarzanie obrazu

Funkcja kontroli przekosu sprawia, że obraz podanego pod kątem dokumentu zostaje wyprostowany.

Funkcja Folio umożliwia obróbkę dokumentów o maksymalnym formacie A1.

Funkcja MultiStream pozwala na tworzenie dwóch obrazów, np. kolorowego na potrzeby archiwizacji i monochromatycznego do wykorzystania przez aplikację OCR.

Funkcja uwydatniania tekstu zwiększa jego czytelność co wpływa na jakość współpracy z aplikacjami odczytującymi typu OCR.

Opcja skanowania płaskiego

Niektóre modele skanerów produkcyjny są przystosowane do współpracy z modułami skanowania płaskiego, co umożliwia obróbkę delikatnych lub oprawionych dokumentów.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).