Serwis i naprawa iPhone

iPhone to marka – legenda, mająca grono swoich zagorzałych fanów, czy wręcz wyznawców. Produkty tej marki są symbolem prestiżu, niezawodności i nowatorstwa. Ich pozycja wynika w istocie z solidności oraz wyjątkowego dizajnu. Oczywiście produkty Apple także ulegają awariom, psują się ekrany LCD, układy zasilania, zdarzają się uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku uderzeń czy upadków.

Nasz serwis specjalizuje się w naprawach wszelkich usterek mogących spotkać iPhone'a, produkty te są nam doskonale znane, ich architektura i zastosowane rozwiązania technologiczne nie stanowią dla naszych serwisantów żadnej tajemnicy. Dysponujemy dwoma punktami serwisowymi znajdującymi się na terenie Warszawy, przy ulicy Dzielnej 7a i przy Placu Konstytucji 5, a także wyspecjalizowanym personelem i narzędziami, które zapewniają naszym klientom poczucie bezpieczeństwa podczas naprawy ich cennego sprzętu i niezawodność wykonywanej przez nas usługi.

W przypadku jakichkolwiek problemów z urządzeniem zapraszamy do naszego serwisu, gwarantujemy, iż zaopiekujemy się iPhone'em z należnym mu szacunkiem.

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy
transport

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

zamów odbiór

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja
12 miesięcy!

Każde urządzenie, które naprawimy - zostanie objęte roczną gwarancją, niezależnie od tego jaka usterka w nim wystąpiła! 6-miesięczna gwarancja na materiały eksploatacyjne.

Niezobowiązująca diagnoza

Darmowa
diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

1Wypełnij formularz online

To wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć. 
My zajmiemy się resztą.

2Pakowanie i odbiór

Nie musisz drukować dokumentów, kurier przyjedzie 
po urządzenie.

3Zwrot na nasz koszt

Niezależnie od decyzji, zwrócimy urządzenie 
bez opłat.

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź
z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz
maila

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń
do nas!

Zadzwoń pod numer: 22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Serwis iphone Warszawa

Nasza główna siedziba znajduje się w Warszawie, jedna obsługujemy naprawy iphonów na terenie całej Polski. Mamy dopracowaną w tym temacie logistykę oraz bogate doświadczenie.

Zbita szybka

Prawdopodobnie każdy z nas spotkał się już z tym problemem. Sytuacji, w których nasz telefon może wyślizgnąć nam się z ręki, jest wiele, natomiast żadna z nich nie stanowi dla nas problemu. Jest to jeden z najpopularniejszych problemów, z którymi stykają się użytkownicy telefonów komórkowych, zwykle objawem jest „pajęcza sieć” oplatająca szybkę. W trudniejszych przypadkach ekran jest czarny bądź nie reaguje na dotyk. Wszystko zależy od tego, która część ekranu doznała uszkodzenia. Ponieważ wszystkie trzy części są ze sobą połączone, naprawa wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi, takich jak m.in. separator LCD i przede wszystkim doświadczenia.

Niedziałająca płyta główna

Płyta główna jest jednym z najdroższych podzespołów w iPhon'ach, nie bez powodu, można powiedzieć, że jest to serce telefonu. To ona odpowiada za jego prawidłowe działanie i zawsze dobrze zrobione zdjęcia. Dwie najczęstsze przyczyny usterek w tym obszarze to: normalna eksploatacja i zalanie telefonu. Ze względu na cenę najpierw staramy się naprawić płytę główną, ponieważ jej wymiana znacznie zwiększa cenę serwisowania. Pozwala to nam na zmniejszenie kosztów klienta i zmaksymalizowanie jego zadowolenia.

iPhone po zalaniu

Zmora każdego użytkownika, jedno z najczęstszych i najbardziej wymagających wyzwań serwisowych. Dlaczego? Bo liczy się czas, iPhone jak dobrze wie każdy właściciel to bardzo delikatne urządzenie. Nawet jeżeli zadziała system zabezpieczający przed zwarciem lub zdążymy szybko wyłączyć zasilanie, woda (lub każda inna ciecz) po wyparowaniu zostawia osad. W zależności od stopnia zalania iPhona albo się włączy po wypadku, albo nie. Jednakże nawet wtedy konieczna jest interwencja serwisu, ponieważ mikro-cząsteczki, które osadzą się na podzespołach mogą szybko doprowadzić, do bardzo poważnych uszkodzeń. IVITER ma w takich przypadkach stałą i sprawdzoną procedurę, po pierwsze, naprawa takiego telefonu jest dla nas priorytetem, ponieważ im dłużej osad zostaje „w środku”, tym mocniej skraca żywotność „wnętrzności”. Ponadto do usunięcia takiego zabrudzenia nie stosujemy zwykłego papieru lub ścierki do polerowania, w takich sytuacjach używamy specjalistycznych myjek ultradźwiękowych, które „wymiatają” osad z wszystkich wgłębień. W przypadkach, kiedy uszkodzenia wnętrza telefonu są znaczące wymieniamy układy BGA lub odzyskujemy dane z pamięci telefonu.

Odzyskiwanie danych

Jako IVITER zaczynaliśmy w branży Data Recovery i jesteśmy prawdziwym liderem na światowym rynku odzyskiwania danych. Pamięć urządzenia można bardzo łatwo utracić, w wyniku błędu systemu, zalania telefonu, upadku czy też przypadkowego usunięcia przez użytkownika. W naszej Klinice Danych https://klinikadanych.pl/ jesteśmy sobie w stanie poradzić z wszystkimi danymi, które nadają się do odzyskania. Zapewniamy przy tym, maksymalne bezpieczeństwo i poufność informacji, gwarantując, że do Państwa prywatnych informacji w procesie odzyskiwania dostęp będą mieli wyłącznie zaufani i wieloletni pracownicy firmy.

Wymiana baterii

Każdy element w urządzeniu elektronicznym z czasem może się zniszczyć lub zużyć. Podobnie jest z baterią, która z czasem się degraduje, co łatwo można zauważyć w coraz krótszych okresach działania baterii. Czasami problem będzie polegał na tym, że telefon będzie się przegrzewał, wolniej pracował, a nawet nagle się wyłączał. Nie warto ryzykować prób samodzielnego naprawienia telefonu, gdyż ze względu na sklejenie części może to doprowadzić do uszkodzenia telefonu. Lepiej jest też nie czekać z wymianą, ponieważ przegrzewająca się bateria może doprowadzić do uszkodzenia płyty głównej. W każdej sytuacji, jeśli coś w pracy Twojego telefonu Cię zaniepokoi, zadzwoń do nas lub udaj się do naszego salonu. Nasi doświadczeni technicy poradzą sobie z każdą usterką, nawet wymianą baterii.

Poza tym w IVITER naprawiamy:

  • wyświetlacz LCD;
  • gniazdo ładowania;
  • tylny i przedni aparat;
  • kabel antenowy Wi-Fi;
  • przycisk początek;
  • obudowęprzyciski głośności;
  • taśmę power.

Większość napraw (80%) jesteśmy w stanie przeprowadzić na miejscu w czasie 30-60 minut w zależności od sprawy.

iPhone naprawa z gwarancją

Jeżeli Twój iPhone właśnie przestał działać lub sądzisz, że nie działa tak, jak powinien, nie martw się tylko odwiedź IVITER lub zadzwoń do nas.Standardowa procedura w przypadku każdego klienta opiera się na kilku prostych krokach.

Bezpłatna diagnoza

Na początku każdy dostarczony przez naszych klientów sprzęt ma przechodzi bezpłatną diagnozę. Badanie jest przeprowadzane przez naszego wykwalifikowanego technika, który sprawdza, co w konkretnym przypadku nie działa i wymaga naprawy. Pozwala nam to na zaoszczędzenie czasu i nerwów naszych klientów, którzy otrzymują informację o tym: co jest zepsute, ile może potrwać naprawa i jaki będzie jej szacunkowy koszt.

Oferta

Zanim rozpoczniemy naprawę, każdemu klientowi przedstawiamy warianty możliwej naprawy, jej kosztorys i proponowany termin wykonania usługi. Każdą sytuację rozpatrujemy indywidualnie, dbając o szczególne potrzeby naszych klientów. Nasz klient wie, za co i ile zapłaci, ponadto na każdym etapie ma możliwość decydowania o tym, w jaki sposób będą wydawane jego pieniądze.

Akceptacja

To klient decyduje o tym, czy skorzysta z serwisu IVITER. W momencie przyjęcia oferty zaproponowanej po diagnozie, zaczynamy proces naprawy. Dzięki takiemu schematowi pracy klient nie czuje się zaskoczony, kiedy zobaczy rachunek, ponieważ już wcześniej wie, ile to będzie kosztować. Uczciwe podejście do klienta, profesjonalna obsługa i brak „ukrytych kosztów” sprawia, że nasi klienci polecają IVITER innym.

Realizacja

Nasza ulubiona przestrzeń, na tym etapie możemy wyróżnić się na tle innych serwisów, czasem napraw, jakością i zadowoleniem klienta.

Odbiór/wysyłka

Naprawiony sprzęt można odebrać w jednym z naszych punktów stacjonarnych lub poprosić o jego wysyłkę kurierem. 80% naszych napraw wykonujemy na miejscu w czasie od 30-60 minut.

Ile zapłacę za naprawę iPhon'a?

Każda naprawa jest inna, wymaga innego nakładu pracy i części co nie pozwala na jednoznaczną ocenę bez wcześniejszego sprawdzenia sprzętu. Jednakże, jeżeli chcieliby Państwo wiedzieć jaki może być koszt naprawy, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub sprawdzenia naszego cennika na dedykowanej stronie IVITERAPPLE, gdzie mogą Państwo sprawdzić, ile kosztują konkretne czynności naprawcze.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8
Bateria w iPadzie jest elementem eksploatacyjnym o wyliczonym czasie żywotności, najczęściej zdefiniowanym przez ilość cykli ładowań – stąd, po pewnym czasie, zależnie od intensywności…
Pęknięta matryca w MacBook to poważny i zarazem delikatny problem. Poważny, gdyż wymaga całościowej wymiany matrycy. Delikatny ze względu strukturę ekranu, którą bardzo łatwo uszkodzić.…
Serwisujemy wszystkie modele desktopowych komputerów Apple iMac. Bez względu na rodzaj usterki jesteśmy w stanie przeprowadzić sprawną i skuteczną naprawę. Apple iMac to sprzęt wysokiej…
Serwisujemy tablety Apple iPAD. Realizujemy zarówno wymiany wyświetlaczy, jak i digitizerów (szyb przednich). Naprawiamy płyty główne, gniazda ładowania, przyciski. Wymieniamy obudowy oraz…
Serwis Iviter Macbook wita wszystkich entuzjastów tej marki Prowadzimy kompleksową obsługę wszelkich uszkodzeń laptopów sygnowanych przez Apple – bez względu na rodzaj usterki, model czy…
iPhone to marka – legenda, mająca grono swoich zagorzałych fanów, czy wręcz wyznawców. Produkty tej marki są symbolem prestiżu, niezawodności i nowatorstwa. Ich pozycja wynika w istocie z…

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka