Serwis - naprawa Apple Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Zajmujemy się profesjonalną naprawą urządzeń marki Apple na terenie całej Polski. Nasze doświadczenie w serwisowaniu sprzętów, ogromna wiedza, a także zespół wykwlaifikowanych specjalistów powoduje, że jesteśmy w stanie naprawić, niemal każdą możliwą usterkę. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, w tym między innymi stanowisko BGA umozliwiające najbardziej złożoną naprawę płyty głównej MacBooka i iPhonea.

Jako jeden z najlepszych i najbardziej skutecznych serwisów w Polsce, wszystkie naprawy wykonujemy w naszych punktach serwisowych w Warszawie. Oznacza to, że maksymalnie skracamy czas naprawy.

Naprawę telefonów iPhone i innych urządzeń marki Apple, umożliwa szeroki dostęp do oryginalnych podzespołów, a także wysokiej jakości części zamiennych. Ponadto po wyeliminowaniu każdej usterki oferujemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. Wiemy, że zależy Ci na czasie dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by zlecone naprawy, realizować możliwie, jak najszybciej.

 

Jako serwis pogwarancyjny w Warszawie oferujemy:

Profesjonalna i szybka naprawa w kilku prostych krokach:

Kontakt

Zadzwoń do naszych konsultantów lub przyjdź do serwisu mieszczącego się w Warszawie, gdzie otrzymasz fachową pomoc i wsparcie.

Bezpłatna diagnoza

W ramach naszych usług oferujemy bezpłatną diagnozę pozostawionego u nas sprzętu. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzą, każdą możliwą usterkę i przygotują szacunkowe koszty naprawy. Przyjmujemy zamówienia z całej Polski! Wystarczy zapakować uszkodzone urządzenie i nadać do nas przesyłkę kurierską.

Oferta

Do każdego klienta i każdej naprawy podchodzimy indywidualnie. Dlatego tak ważna jest diagnoza urządzenia. Sprawdzimy uszkodzenia, przygotujemy możliwe warianty naprawy, przedstawimy koszty, a także określimy termin wykonania.

Akceptacja

To do Ciebie należy podjęcie decyzji o dalszych krokach naprawy. Akceptacja przedstawionych wariantów oraz kosztów naprawy jednoznacznie wiąże się z rozpoczęciem procesu naprawczego.

Realizacja

Najważniejszy krok w całym procesie! Rozpoczynamy naprawę Twojego urządzenia i sprowadzamy odpowiednie podzespoły do wymiany.

Odbiór / wysyłka

Końcowym etapem jest odbiór gotowego, działającego urządzenia bądź też jego wysyłka, jeśli serwis dotyczy naprawy spoza

 

Szybka naprawa z gwarancją!

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie korzystanie z telefonu. Dlatego też, większość napraw jesteśmy w stanie przygotować od ręki, tak byś jak najszybciej mógł wrócić do przerwanych działań. Wysoka skuteczność i wiedza z zakresu elektroniki poparta wieloletnim doświadczeniem, pozwala na kompleksowość wykonywanej usługi.

Usługi wykonywane w ramach naprawy ekspresowej - do 30 minut:

 • wymiana wyświetlacza LCD;
 • wymiana/regeneracja gniazda ładowania;
 • wymiana tylniego i przedniego aparatu;
 • wymiana baterii;
 • wymiana kabla antenowego Wi-Fi;
 • wymiana przycisku początek

Naprawy dotyczą modeli iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7.

Czas naprawy powyższych elementów przy modelach iPhone 8 oraz iPhone X zajmuje około 40-60 minut.

 

Usługi wykonywane w ramach naprawy standardowej - do 60 minut:

 • wymiana obudowy;
 • wymiana przycisków głośności;
 • wymiana taśmy power;

Naprawy dotyczą modeli iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7.

 

Naprawa wysyłkowa na terenie całej Polski

Jeśli nie możesz przyjść ze swoim urządzeniem do naszego serwisu w Warszawie, nic straconego! Wystarczy spakować przesyłkę, zadbać o jej ubezpieczenie i nadać ją na Plac Konstytucji 5 lub Dzielną 7A. Niezwłocznie po przekazaniu paczki serwisantom, nasi technicy rozpoczną przygotowywanie diagnozy, oferty oraz terminu wykonania usługi.

 

Usługi na najwyższym poziomie

Naprawa iPhone

Drobne uszkodzenia mechaniczne w telefonach iPhone mogą prowadzić do pogłębiających się usterek. Zalanie telefonu skutecznie zablokuje Ci pracę, a zanieczyszczenia wewnątrz urządzenia spowodują wymuszoną wymianę kluczowych komponentów. Dlatego nie zwlekaj i przynieś telefon do naszego serwisu, gdzie specjaliści wymienią podzespoły w nawet 30 minut!

Nasze usługi:

 • wymiana wyświetlacza iPhone;
 • wymiana szybki iPhone;
 • naprawa płyt głównych;
 • naprawa telefonu iPhone po zalaniu;
 • odzyskiwanie danych;
 • wymiana baterii iPhone.

W celu uzyskania więcej informacji na temat oferowanych usług oraz sprawdzenie cennika zapraszamy na naszą stronę Iviter Apple oraz do kontaktu telefonicznego.

 

Naprawa MacBook

Profesjonalny serwis najlepszych komputerów przenośnych MacBook możliwy jest dzięki wiedzy z zakresu elektroniki naszych specjalistów. Zamiast kupować nowy sprzęt lub walczyć z gwarancją Apple, lepiej udaj się do naszego serwisu pogwarancyjnego, otrzymaj bezpłatną diagnozę i ciesz się swoim naprawionym MacBookiem, jak nowym.

Nasze usługi:

 • naprawa płyty głównej MacBook;
 • wymiana klawiatury MacBook;
 • naprawa systemu operacyjnego;
 • konserwacja układów chłodzenia;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • wymiana obudowy.

Naprawa iPad

Każdy sprzęt elektroniczny ulega uszkodzeniom, nawet ten najbardziej wytrzymały i funkcjonalny, jak chociażby iPad. Dlatego zapraszamy do konsultacji z zespołem naszych specjalistów, którzy w szybki sposób naprawią niemal każdą usterkę. Dzięki dostępowi do oryginalnych podzespołów jesteśmy w stanie na miejscu - od ręki, wymienić potrzebne komponenty.

Nasze usługi:

 • naprawa modułu zasilania;
 • wymiana przycisków;
 • wymiana baterii iPad;
 • wymiana wyświetlacza iPad;
 • aktualizacja i naprawa oprogramowania;
 • naprawa portu ładowania.

Naprawa iMac

Naprawa komputerów stacjonarnych Apple iMac wymaga specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedniego doświadczonego, tak by przyniesiony sprzęt został odpowiednio naprawiony. Wiemy, jak ważny jest dla naszych klientów iMac - zwłaszcza, że służy od przede wszystkim do pracy, dlatego staramy się wykonywać powierzone nam usługi szybko, sprawnie i skutecznie.

Nasze usługi:

 • regeneracja układu chłodzenia iMac;
 • wymiana kabla zasilania;
 • wymiana dysku twardego;
 • wymiana termopast i termopadów;
 • naprawa kart graficznych
Serwis - Naprawa Apple iMac

Serwisujemy wszystkie modele desktopowych komputerów Apple iMac. Bez względu na rodzaj usterki jesteśmy w stanie przeprowadzić sprawną i skuteczną naprawę. Apple iMac to sprzęt wysokiej klasy...

Kliknij - zobacz więcej
serwis ipad
SERWIS - NAPRAWA TABLETÓW IPAD

Serwisujemy tablety Apple iPAD. Realizujemy zarówno wymiany wyświetlaczy, jak i digitizerów (szyb przednich). Naprawiamy płyty główne, gniazda ładowania, przyciski. Wymieniamy obudow oraz...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis - Naprawa MacBook

Serwis Iviter Macbook wita wszystkich entuzjastów tej marki

Prowadzimy kompleksową obsługę wszelkich uszkodzeń laptopów sygnowanych przez Apple – bez względu na rodzaj...

Kliknij - zobacz więcej
Serwis - Naprawa iPhone

iPhone to marka – legenda, mająca grono swoich zagorzałych fanów, czy wręcz wyznawców. Produkty tej marki są symbolem prestiżu, niezawodności i nowatorstwa. Ich pozycja wynika w istocie z...

Kliknij - zobacz więcej

Leave a Comment

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).