Serwis - naprawa Apple

Zajmujemy się profesjonalną naprawą urządzeń marki Apple na terenie całej Polski. Nasze doświadczenie w serwisowaniu sprzętów, ogromna wiedza, a także zespół wykwlaifikowanych specjalistów powoduje, że jesteśmy w stanie naprawić, niemal każdą możliwą usterkę. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, w tym między innymi stanowisko BGA umozliwiające najbardziej złożoną naprawę płyty głównej MacBooka i iPhonea.

Jako jeden z najlepszych i najbardziej skutecznych serwisów w Polsce, wszystkie naprawy wykonujemy w naszych punktach serwisowych w Warszawie. Oznacza to, że maksymalnie skracamy czas naprawy.

Naprawę telefonów iPhone i innych urządzeń marki Apple, umożliwia szeroki dostęp do oryginalnych podzespołów, a także wysokiej jakości części zamiennych. Ponadto po wyeliminowaniu każdej usterki oferujemy gwarancję na świadczone przez nas usługi. Wiemy, że zależy Ci na czasie dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by zlecone naprawy, realizować możliwie, jak najszybciej.

Przyjdź do IVITER Serwis bez względu na rodzaj usterki, urządzenie czy jego model. Nasze grono specjalistów przeprowadziło niezliczone ilości napraw zakończonych oczywiście sukcesem. Potrafimy poradzić sobie w dosłownie każdej sytuacji – nawet tej fatalnej, teoretycznie niezdatnej do odratowania. Nasi serwisanci stale pogłębiają swoją wiedzę i przechodzą rozmaite szkolenia, abyśmy mimo ciągłego rozwoju technologicznego mogli ciągle świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. W przypadku braku możliwości naprawienia uszkodzonego podzespołu wykorzystujemy nowe, oryginalne części zamienne, które są kompatybilne, wytrzymałe i nie obniżają wartości sprzętu. Zachęcamy do skorzystania z darmowej diagnozy i wyceny ewentualnej naprawy. Na każdą usługę wystawiamy stosowną gwarancję.

Apple – sukces firmy z logo z nagryzionym jabłkiem

Historia firmy Apple sięga lat 70. Wtedy to Steve Jobs połączył siły ze swoim kolegą Stephenem Woźniakiem oraz Ronaldem Wayne’em – wspólnie założyli Apple. Wayne jednak szybko zrezygnował ze współpracy, a na pokładzie pozostało dwóch założycieli. Krótko po tych wydarzeniach oczom całego świata ukazał się pierwszy komputer tej marki – Apple I, a rok później powstał Apple II. Komputer ten był najpopularniejszym komputerem szkolnym w USA – firma bardzo mocno promowała go w edukacji.

Na początku lat 80. Firma wydała Apple III - pierwszy komputer osobisty, który dedykowany był osobom związanym z biznesem. W roku 1984 Steve Jobs przedstawił światu nowy komputer Apple – Macintosh 128K – dzisiaj model ten jest uznawany za legendarny. Od tego czasu powstało wiele modeli komputerów i laptopów Apple, które również dziś cieszą się ogromną wręcz popularnością. W 2007 do sprzedaży trafiło kolejne, kultowe już urządzenie – iPhone; trzy lata później zaprezentowano pierwszego iPada. Tych urządzeń nie trzeba nikomu przedstawiać – od początku biły rekordy popularności, a kilkanaście lat później sytuacja nie uległa zmianie. Podobny sukces odniosły również Apple Watch – smartwatche Apple, które mają wbudowaną funkcję pomiaru tętna, wydolności, pozwalają wykonać EKG, odbierać połączenia, mierzyć kroki i ilość spalanych kalorii – i wiele innych.

Serwis - naprawa Apple

Jako serwis pogwarancyjny w Warszawie oferujemy:

 • Serwis iPhone
 • Serwis iPad
 • Serwis iMac
 • Serwis MacBook

Profesjonalna i szybka naprawa w kilku prostych krokach:

Kontakt

Zadzwoń do naszych konsultantów lub przyjdź do serwisu mieszczącego się w Warszawie, gdzie otrzymasz fachową pomoc i wsparcie.

Bezpłatna diagnoza

W ramach naszych usług oferujemy bezpłatną diagnozę pozostawionego u nas sprzętu. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzą, każdą możliwą usterkę i przygotują szacunkowe koszty naprawy. Przyjmujemy zamówienia z całej Polski! Wystarczy zapakować uszkodzone urządzenie i nadać do nas przesyłkę kurierską.

Oferta

Do każdego klienta i każdej naprawy podchodzimy indywidualnie. Dlatego tak ważna jest diagnoza urządzenia. Sprawdzimy uszkodzenia, przygotujemy możliwe warianty naprawy, przedstawimy koszty, a także określimy termin wykonania.

Akceptacja

To do Ciebie należy podjęcie decyzji o dalszych krokach naprawy. Akceptacja przedstawionych wariantów oraz kosztów naprawy jednoznacznie wiąże się z rozpoczęciem procesu naprawczego.

Realizacja

Najważniejszy krok w całym procesie! Rozpoczynamy naprawę Twojego urządzenia i sprowadzamy odpowiednie podzespoły do wymiany.

Odbiór / wysyłka

Końcowym etapem jest odbiór gotowego, działającego urządzenia bądź też jego wysyłka, jeśli serwis dotyczy naprawy spoza

serwis pogwarancyjny

Szybka naprawa z gwarancją!

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie korzystanie z telefonu. Dlatego też, większość napraw jesteśmy w stanie przygotować od ręki, tak byś jak najszybciej mógł wrócić do przerwanych działań. Wysoka skuteczność i wiedza z zakresu elektroniki poparta wieloletnim doświadczeniem, pozwala na kompleksowość wykonywanej usługi.

Usługi wykonywane w ramach naprawy ekspresowej - do 30 minut:

 • wymiana wyświetlacza LCD;
 • wymiana/regeneracja gniazda ładowania;
 • wymiana tylnego i przedniego aparatu;
 • wymiana baterii;
 • wymiana kabla antenowego Wi-Fi;
 • wymiana przycisku początek

Naprawy dotyczą modeli iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7.

Czas naprawy powyższych elementów przy modelach iPhone 8 oraz iPhone X zajmuje około 40-60 minut.

 

Usługi wykonywane w ramach naprawy standardowej - do 60 minut:

 • wymiana obudowy;
 • wymiana przycisków głośności;
 • wymiana taśmy power;

Naprawy dotyczą modeli iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7.

 

Naprawa wysyłkowa na terenie całej Polski

Jeśli nie możesz przyjść ze swoim urządzeniem do naszego serwisu w Warszawie, nic straconego! Wystarczy spakować przesyłkę, zadbać o jej ubezpieczenie i nadać ją na Plac Konstytucji 5 lub Dzielną 7A. Niezwłocznie po przekazaniu paczki serwisantom, nasi technicy rozpoczną przygotowywanie diagnozy, oferty oraz terminu wykonania usługi.

Szybka naprawa

Usługi na najwyższym poziomie

Naprawa iPhone

Drobne uszkodzenia mechaniczne w telefonach iPhone mogą prowadzić do pogłębiających się usterek. Zalanie telefonu skutecznie zablokuje Ci pracę, a zanieczyszczenia wewnątrz urządzenia spowodują wymuszoną wymianę kluczowych komponentów. Dlatego nie zwlekaj i przynieś telefon do naszego serwisu, gdzie specjaliści wymienią podzespoły w nawet 30 minut!

Nasze usługi:

 • wymiana wyświetlacza iPhone;
 • wymiana szybki iPhone;
 • naprawa płyt głównych;
 • naprawa telefonu iPhone po zalaniu;
 • odzyskiwanie danych;
 • wymiana baterii iPhone.

Naprawa MacBook

Profesjonalny serwis najlepszych komputerów przenośnych MacBook możliwy jest dzięki wiedzy z zakresu elektroniki naszych specjalistów. Zamiast kupować nowy sprzęt lub walczyć z gwarancją Apple, lepiej udaj się do naszego serwisu pogwarancyjnego, otrzymaj bezpłatną diagnozę i ciesz się swoim naprawionym MacBookiem, jak nowym.

Nasze usługi:

 • naprawa płyty głównej MacBook;
 • wymiana klawiatury MacBook;
 • naprawa systemu operacyjnego;
 • konserwacja układów chłodzenia;
 • czyszczenie po zalaniu;
 • wymiana obudowy.

Naprawa iPad

Każdy sprzęt elektroniczny ulega uszkodzeniom, nawet ten najbardziej wytrzymały i funkcjonalny, jak chociażby iPad. Dlatego zapraszamy do konsultacji z zespołem naszych specjalistów, którzy w szybki sposób naprawią niemal każdą usterkę. Dzięki dostępowi do oryginalnych podzespołów jesteśmy w stanie na miejscu - od ręki, wymienić potrzebne komponenty.

Nasze usługi:

 • naprawa modułu zasilania;
 • wymiana przycisków;
 • wymiana baterii iPad;
 • wymiana wyświetlacza iPad;
 • aktualizacja i naprawa oprogramowania;
 • naprawa portu ładowania.

Naprawa iMac

Naprawa komputerów stacjonarnych Apple iMac wymaga specjalistycznej wiedzy oraz odpowiedniego doświadczonego, tak by przyniesiony sprzęt został odpowiednio naprawiony. Wiemy, jak ważny jest dla naszych klientów iMac - zwłaszcza, że służy od przede wszystkim do pracy, dlatego staramy się wykonywać powierzone nam usługi szybko, sprawnie i skutecznie.

 

Naprawa MacBook

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny