Serwis – Naprawa grzejników elektrycznych IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Serwis – Naprawa grzejników elektrycznych

Serwisujemy grzejniki elektryczne – nowoczesne urządzenia grzewcze produkowane przez renomowane światowe marki. Budowa oraz wszelkie funkcje realizowane przez te urządzenia są nam doskonale znane – sprzęt trafi w dobre ręce. Nasz wykwalifikowany zespół serwisantów oraz odpowiednie zaplecze techniczne są gwarantem skutecznie zrealizowanego procesu naprawczego. Zapewniamy bezpłatnie przeprowadzoną diagnostykę urządzenia oraz wycenę kosztów ewentualnej naprawy, na podstawie których użytkownik decyduje o dalszym postępowaniu naprawczym. W przypadku rezygnacji z serwisowania na tym etapie naprawy nie są naliczane żadne koszty. Na wszelkie przeprowadzone działania serwisowe zawsze udzielamy gwarancji. Zapraszamy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki