ODKURZACZ NIE WCIĄGA NIECZYSTOŚCI IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

ODKURZACZ NIE WCIĄGA NIECZYSTOŚCI

Odkurzacz to jedno z podstawowych urządzeń w każdym gospodarstwie domowym. Doskonale pomaga w utrzymaniu czystości. Czasem jednak odkurzacz zawodzi i trzeba udać się do serwisu. Częstym objawem uszkodzenia odkurzacza jest słabe (lub w ogóle brak) ssanie. Towarzyszy bardzo często temu duży hałas silnika i ogromne ilości wydzielającego się ciepła z okolicy silnika. W niektórych przypadkach, gdy odkurzacz nie ma zainstalowanego czujnika temperatury - może dojść do przegrzania elementów! Mimo wszystko, nim jednak zaczniemy panikować tym, że odkurzacz słabo "ciągnie" - warto sprawdzić, czy rura / ssawka odkurzacza jest drożna, czy suwak na rurze jest zamknięty oraz czy zainstalowany filtr nie został zabrudzony do tego stopnia, że nie przepuszcza już swobodnie powietrza. Jeżeli wykluczyliśmy te opcje - niestety, ale musimy udać się do serwisu. Z całego serca możemy polecić nasz serwis - posiadamy techników, którzy mają ogromne doświadczenie w naprawianiu sprzętu AGD i są w stanie poradzić sobie z praktycznie każdą usterką Oferujemy dodatkowo darmową diagnozę i celną wycenę wstępną. Zapraszamy!

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki