Serwis Siemens

Serwisujemy urządzenia elektroniczne marki Siemens, przedstawiciela branży energetycznej, elektrotechnicznej i telekomunikacyjnej. Jesteśmy w stanie przeprowadzić praktycznie każdą naprawę – posiadamy doświadczony i fachowy zespół serwisantów oraz odpowiednio wyposażone zaplecze warsztatowe.

Naprawiamy drobne AGD (m.in. płyty grzewcze, ekspresy do kawy, kuchenki mikrofalowe, blendery, roboty kuchenne), aparaturę audio (m.in. wzmacniacze, amplitunery, magnetofony), smartfony, podzespoły automatyki przemysłowej.

W przypadku wystąpienia awarii zapraszamy na bezpłatną diagnostyką uszkodzeń i wycenę kosztów usunięcia usterki. Na przeprowadzone przez nasz serwis działania naprawcze zawsze udzielamy stosownej gwarancji.

Siemens – niemiecka trwałość i solidność

Siemens – firma, której początki działalności sięgają roku 1847 – posiada długą historię i tradycję. Werner von Siemens założył wtedy w Berlinie przedsiębiorstwo, które było odpowiedzialne za pierwszą, długodystansową linię telegraficzną, łączącą Berlin oraz Frankfurt nad Menem. Bracia założyciela również otwierali w tamtym czasie swoje przedsiębiorstwa – istniało wtedy duże zapotrzebowanie na linie telegraficzne o dużym zasięgu, w różnych rejonach Europy czy Rosji. Założyciel firmy wynalazł również prądnicę prądu stałego – była ona wykorzystywana do wytworzenia prądu, którym zasilono oświetlenie w Godalming w UK – pierwsze takie oświetlenie uliczne na świecie. W trakcie II wojny światowej działalność firmy głównie skupiała się na produkcji na potrzeby armii. W okresie powojennym z kolei firma zajęła się produkcją pralek, półprzewodników, komputerów oraz sztucznych rozruszników serca.

Obecnie Siemens znany jest w Polsce jako producent wysokiej klasy sprzętu AGD – piekarniki i płyty grzewcze, lodówki, zmywarki, pralki i suszarki oraz bardzo popularne ekspresy ciśnieniowe – seria EQ osiąga bardzo dobre wyniki sprzedaży. Wyróżniają się także w gałęziach audio i telefonii, które coraz chętniej są kupowane przez polskich konsumentów.

W IVITER Serwis dbamy o możliwie jak największą różnorodność oferowanych przez nas usług, dlatego możesz mieć pewność, że bez względu na rodzaj urządzenia i usterkę – my je naprawimy. Pracują u nas najlepsi fachowcy – elektronicy z wykształcenia i pasji. Każdy przypadek rozpatrujemy nadzwyczaj indywidualnie – szukamy przyczyny powstania uszkodzenia i od niej zaczynamy zazwyczaj proces odnowy. Nie naprawiamy samych widocznych objawów, ponieważ to świadczyłoby o braku kompetencji z naszej strony i szybkim powrocie uszkodzenia. Zawsze pracujemy profesjonalnie i wystawiamy na to gwarancję.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny