Serwis - naprawa wałkownic do ciasta (wałkowarek)

Naprawiamy elektryczne wałkownice do ciasta, różne modele urządzeń służących do formowania ciężkiego ciasta na pizzę, pieczywa, ciasta francuskiego, drożdżowego lub ciasta na pierogi w okrągłe albo w prostokątne formy, jak w przypadku wałkowarek prostych. Serwisujemy sprzęt czołowych producentów wyposażenia gastronomicznego, w tym m.in. Resto Quality, Hendi, GGF, Bartscher, CookPRO, Forchef-G, RM Gastro.

Wałkownice do ciasta (wałkowarki) to najwyższej jakości produkty, wykonane z materiałów zapewniających niezawodność i żywotność, jednak podobnie jak wszystkie urządzenia, także one, na ogół w wyniku wytężonej pracy, ulegają uszkodzeniom (zmęczenie materiału). Zapraszamy wszystkie punkty gastronomiczne, których sprzęt odmówił posłuszeństwa - jesteśmy w stanie pomóc.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń i kosztorys ewentualnej naprawy, w oparciu o który podejmują Państwo decyzję dotyczącą dalszych losów urządzenia. W przypadku serwisowania, na wszelkie przeprowadzone procesy naprawcze udzielamy oczywiście gwarancji.

Zapewniamy wykwalifikowany zespół serwisantów, który wsparty naszym bogatym zapleczem technicznym i szerokim dostępem do części i podzespołów jest w stanie zmierzyć się z każdą usterką.

Aby nie przedłużać kosztownego czasu przestoju w pracy popsutego wyposażenia, staramy się działać szybko i sprawnie.

W przypadku jakichkolwiek problemów z wałkownicą - zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny