Serwis - naprawa urządzeń elektronicznych jednostek pływających

Serwisujemy systemy elektroniczne znajdujące się na wyposażeniu jednostek pływających - wszelkiego rodzaju urządzenia elektroniki okrętowej. Zakres działań naszego serwisu obejmuje zarówno naprawy, jak i czynności konserwacyjne sprzętu elektronicznego wchodzącego w zakres oprzyrządowania łodzi lub jachtu.

Naprawiamy całą gamę urządzeń pokładowych, w tym m.in. wszelkiego typu instrumenty nawigacyjne, wskaźniki wielofunkcyjne, plotery map GPS, radiotelefony, autopiloty, echosondy, sonary, kamery termowizyjne, odbiorniki i nadajniki AIS, kompasy elektroniczne, systemy radarowe oraz do odbioru telewizji satelitarnej.

W naszej ofercie serwisowej znajdują się urządzenia wszystkich wiodących na rynku producentów, w tym Raymarine, Ocean Signal, B&G, Furuno, Vesper Marine, Garmin, Lowrance, Simrad czy Weather Dock.

 

naprawa urządzeń elektronicznych jednostek pływających

Dysponujemy zespołem posiadającym niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w serwisowaniu tego rodzaju urządzeń. Wsparciem dla naszych serwisantów jest znakomicie wyposażone zaplecze warsztatowe oraz szeroki dostęp do oryginalnych podzespołów i części zamiennych.

Działamy fachowo i rzetelnie. Zdając sobie sprawę z wagi właściwego działania tego rodzaju wyposażenia wszelkie czynności serwisowe przebiegają z zachowaniem najwyższych norm i standardów. Przed opuszczeniem stanowiska serwisowego każde urządzenie poddawane jest drobiazgowy testom i kontroli poprawności działania - musimy mieć pewność, że wydajemy gotową do pracy, w pełni funkcjonalną aparaturę.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń oraz wycenę kosztów usunięcia usterki. Czynności diagnostyczne nie zobowiązują do naprawy urządzenia - na tym etapie serwisowym można zrezygnować z naszych usług i żadne opłaty nie zostaną naliczone.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pogwarancyjnych kłopotów z Państwa aparaturą pokładową zapraszamy do naszego serwisu. Zapewniamy realizację usług na najwyższym poziomie.

naprawa urządzeń elektronicznych jednostek pływających

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny