Serwis - naprawa urządzeń elektronicznych jednostek pływających Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


serwis-elektroniki-okretowej.jpgSerwisujemy systemy elektroniczne znajdujące się na wyposażeniu jednostek pływających - wszelkiego rodzaju urządzenia elektroniki okrętowej. Zakres działań naszego serwisu obejmuje zarówno naprawy, jak i czynności konserwacyjne sprzętu elektronicznego wchodzącego w zakres oprzyrządowania łodzi lub jachtu.

Naprawiamy całą gamę urządzeń pokładowych, w tym m.in. wszelkiego typu instrumenty nawigacyjne, wskaźniki wielofunkcyjne, plotery map GPS, radiotelefony, autopiloty, echosondy, sonary, kamery termowizyjne, odbiorniki i nadajniki AIS, kompasy elektroniczne, systemy radarowe oraz do odbioru telewizji satelitarnej.

W naszej ofercie serwisowej znajdują się urządzenia wszystkich wiodących na rynku producentów, w tym Raymarine, Ocean Signal, B&G, Furuno, Vesper Marine, Garmin, Lowrance, Simrad czy Weather Dock.

Dysponujemy zespołem posiadającym niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w serwisowaniu tego rodzaju urządzeń. Wsparciem dla naszych serwisantów jest znakomicie wyposażone zaplecze warsztatowe oraz szeroki dostęp do oryginalnych podzespołów i części zamiennych.

Działamy fachowo i rzetelnie. Zdając sobie sprawę z wagi właściwego działania tego rodzaju wyposażenia wszelkie czynności serwisowe przebiegają z zachowaniem najwyższych norm i standardów. Przed opuszczeniem stanowiska serwisowego każde urządzenie poddawane jest drobiazgowy testom i kontroli poprawności działania - musimy mieć pewność, że wydajemy gotową do pracy, w pełni funkcjonalną aparaturę.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń oraz wycenę kosztów usunięcia usterki. Czynności diagnostyczne nie zobowiązują do naprawy urządzenia - na tym etapie serwisowym można zrezygnować z naszych usług i żadne opłaty nie zostaną naliczone.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pogwarancyjnych kłopotów z Państwa aparaturą pokładową zapraszamy do naszego serwisu. Zapewniamy realizację usług na najwyższym poziomie.

Leave a Comment

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).