Serwis - naprawa urządzeń elektronicznych jednostek pływających

UWAGA!!! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH USŁUGI SERWISOWE ELEKTRONICZNYCH JEDNOSTEK PŁYWAJĄCYCH,  ZOSTAŁY CHWILOWO ZAWIESZONE!

 

Serwisujemy systemy elektroniczne znajdujące się na wyposażeniu jednostek pływających - wszelkiego rodzaju urządzenia elektroniki okrętowej. Zakres działań naszego serwisu obejmuje zarówno naprawy, jak i czynności konserwacyjne sprzętu elektronicznego wchodzącego w zakres oprzyrządowania łodzi lub jachtu.

Naprawiamy całą gamę urządzeń pokładowych, w tym m.in. wszelkiego typu instrumenty nawigacyjne, wskaźniki wielofunkcyjne, plotery map GPS, radiotelefony, autopiloty, echosondy, sonary, kamery termowizyjne, odbiorniki i nadajniki AIS, kompasy elektroniczne, systemy radarowe oraz do odbioru telewizji satelitarnej.

W naszej ofercie serwisowej znajdują się urządzenia wszystkich wiodących na rynku producentów, w tym Raymarine, Ocean Signal, B&G, Furuno, Vesper Marine, Garmin, Lowrance, Simrad czy Weather Dock.

 

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Dysponujemy zespołem posiadającym niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w serwisowaniu tego rodzaju urządzeń. Wsparciem dla naszych serwisantów jest znakomicie wyposażone zaplecze warsztatowe oraz szeroki dostęp do oryginalnych podzespołów i części zamiennych.

Działamy fachowo i rzetelnie. Zdając sobie sprawę z wagi właściwego działania tego rodzaju wyposażenia wszelkie czynności serwisowe przebiegają z zachowaniem najwyższych norm i standardów. Przed opuszczeniem stanowiska serwisowego każde urządzenie poddawane jest drobiazgowy testom i kontroli poprawności działania - musimy mieć pewność, że wydajemy gotową do pracy, w pełni funkcjonalną aparaturę.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń oraz wycenę kosztów usunięcia usterki. Czynności diagnostyczne nie zobowiązują do naprawy urządzenia - na tym etapie serwisowym można zrezygnować z naszych usług i żadne opłaty nie zostaną naliczone.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pogwarancyjnych kłopotów z Państwa aparaturą pokładową zapraszamy do naszego serwisu. Zapewniamy realizację usług na najwyższym poziomie.

naprawa urządzeń elektronicznych jednostek pływających

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny