Serwis elektronarzędzi AEG IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis elektronarzędzi AEG

Serwisujemy sprzęt produkowany przez niemiecką markę AEG, producenta elektronarzędzi adresowanych do zawodowców i zaawansowanych amatorów – majsterkowiczów. W asortymencie produkowanego sprzętu znajduje się szeroki wybór narzędzi do obróbki metalu i drewna, sieciowych oraz akumulatorowych wiertarek, młotów udarowych, wyburzeniowych, młotowiertarek, szlifierek, pilarek oraz wyposażenia.

Początki marki sięgają jeszcze XIX wieku i realizacji jednej z pierwszych na świecie wiertarek elektrycznych. Obecnie narzędzia ciągle projektowane są w Niemczech, jednak w większości przypadków ich produkcja odbywa się w Chinach.

Wyroby przeznaczone dla profesjonalistów to sprzęt mocny i wytrzymały. Urządzenia adresowane do majsterkowiczów nie są tak odporne – praca pod dużym obciążeniem grozi niestety awarią. Przestrzegamy aby używać sprzęt zgodnie z jego przeznaczeniem – bagatelizowanie kryteriów określonych przez producenta często prowadzi do szybkiego wyeksploatowania urządzenia.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki