Serwis - Naprawa czytników kodów kreskowych

Jesteśmy w stanie zmierzyć się z każdym rodzajem usterki. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów specjalizujących się w obsłudze tego rodzaju urządzeń. Posiadają oni wsparcie w postaci znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego oraz szerokiego dostępu do oryginalnych podzespołów i części zamiennych.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń czytnika oraz kosztorys usunięcia usterki. Diagnostyka nie zobowiązuje do naprawy. W przypadku rezygnacji z naszych usług na tym etapie serwisowania użytkownik nie jest obciążany żadnymi opłatami.

Działamy sprawnie i szybko - wiemy jak kłopotliwe są przestoje w pracy tego rodzaju urządzeń. Zapewniamy fachowość i rzetelność - każdy czytnik kodów przed opuszczeniem stanowiska serwisowego poddawany jest odpowiednim testom. Na wszelkie wykonane usługi udzielamy oczywiście gwarancji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pogwarancyjnych problemów z Państwa czytnikiem kodów kreskowych zapraszamy do naszego serwisu. Gwarantujemy, iż pozostanie w dobrych rękach.

Serwisujemy wszystkie rodzaje czytników kodów kreskowych, zarówno stacjonarne, jak i bezprzewodowe. Naprawiamy przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach skanery przemysłowe, czytniki jednowymiarowe i dwuwymiarowe, konstrukcje diodowe, laserowe (liniowe i wieloliniowe), skanery typu "linear imager" oraz "area imager".

Obsługujemy modele wszystkich producentów, w tym Datalogic, Honeywell, Motorola, Argox, Zebex, Newland, Zebra, BitaTek.

Naprawa czytników kodów kreskowych

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny