Serwis - Naprawa czytników kodów kreskowych Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie całej Polski
Loading...

serwis-czytnikow-kodow-kreskowych_0.jpg

Serwisujemy wszystkie rodzaje czytników kodów kreskowych, zarówno stacjonarne, jak i bezprzewodowe. Naprawiamy przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach skanery przemysłowe, czytniki jednowymiarowe i dwuwymiarowe, konstrukcje diodowe, laserowe (liniowe i wieloliniowe), skanery typu “linear imager” oraz “area imager”.

Obsługujemy modele wszystkich producentów, w tym Datalogic, Honeywell, Motorola, Argox, Zebex, Newland, Zebra, BitaTek.

Jesteśmy w stanie zmierzyć się z każdym rodzajem usterki. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów specjalizujących się w obsłudze tego rodzaju urządzeń. Posiadają oni wsparcie w postaci znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego oraz szerokiego dostępu do oryginalnych podzespołów i części zamiennych.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń czytnika oraz kosztorys usunięcia usterki. Diagnostyka nie zobowiązuje do naprawy. W przypadku rezygnacji z naszych usług na tym etapie serwisowania użytkownik nie jest obciążany żadnymi opłatami.

Działamy sprawnie i szybko - wiemy jak kłopotliwe są przestoje w pracy tego rodzaju urządzeń. Zapewniamy fachowość i rzetelność - każdy czytnik kodów przed opuszczeniem stanowiska serwisowego poddawany jest odpowiednim testom. Na wszelkie wykonane usługi udzielamy oczywiście gwarancji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pogwarancyjnych problemów z Państwa czytnikiem kodów kreskowych zapraszamy do naszego serwisu. Gwarantujemy, iż pozostanie w dobrych rękach.

Leave a Comment

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).