Serwis - Naprawa czytników kodów kreskowych Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


serwis-czytnikow-kodow-kreskowych_0.jpg

Serwisujemy wszystkie rodzaje czytników kodów kreskowych, zarówno stacjonarne, jak i bezprzewodowe. Naprawiamy przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach skanery przemysłowe, czytniki jednowymiarowe i dwuwymiarowe, konstrukcje diodowe, laserowe (liniowe i wieloliniowe), skanery typu “linear imager” oraz “area imager”.

Obsługujemy modele wszystkich producentów, w tym Datalogic, Honeywell, Motorola, Argox, Zebex, Newland, Zebra, BitaTek.

Jesteśmy w stanie zmierzyć się z każdym rodzajem usterki. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów specjalizujących się w obsłudze tego rodzaju urządzeń. Posiadają oni wsparcie w postaci znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego oraz szerokiego dostępu do oryginalnych podzespołów i części zamiennych.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń czytnika oraz kosztorys usunięcia usterki. Diagnostyka nie zobowiązuje do naprawy. W przypadku rezygnacji z naszych usług na tym etapie serwisowania użytkownik nie jest obciążany żadnymi opłatami.

Działamy sprawnie i szybko - wiemy jak kłopotliwe są przestoje w pracy tego rodzaju urządzeń. Zapewniamy fachowość i rzetelność - każdy czytnik kodów przed opuszczeniem stanowiska serwisowego poddawany jest odpowiednim testom. Na wszelkie wykonane usługi udzielamy oczywiście gwarancji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pogwarancyjnych problemów z Państwa czytnikiem kodów kreskowych zapraszamy do naszego serwisu. Gwarantujemy, iż pozostanie w dobrych rękach.

Leave a Comment

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).