Serwis - Naprawa czytników kodów kreskowych

UWAGA!!! Z PRZYCZYN TECHNICZNYCH USŁUGI SERWISOWE CZYTNIKÓW KODÓW KRESKOWYCH ZOSTAŁY CHWILOWO ZAWIESZONE!

 

Jesteśmy w stanie zmierzyć się z każdym rodzajem usterki. Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów specjalizujących się w obsłudze tego rodzaju urządzeń. Posiadają oni wsparcie w postaci znakomicie wyposażonego zaplecza technicznego oraz szerokiego dostępu do oryginalnych podzespołów i części zamiennych.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń czytnika oraz kosztorys usunięcia usterki. Diagnostyka nie zobowiązuje do naprawy. W przypadku rezygnacji z naszych usług na tym etapie serwisowania użytkownik nie jest obciążany żadnymi opłatami.

Działamy sprawnie i szybko - wiemy jak kłopotliwe są przestoje w pracy tego rodzaju urządzeń. Zapewniamy fachowość i rzetelność - każdy czytnik kodów przed opuszczeniem stanowiska serwisowego poddawany jest odpowiednim testom. Na wszelkie wykonane usługi udzielamy oczywiście gwarancji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pogwarancyjnych problemów z Państwa czytnikiem kodów kreskowych zapraszamy do naszego serwisu. Gwarantujemy, iż pozostanie w dobrych rękach.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!

Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami: 
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Serwisujemy wszystkie rodzaje czytników kodów kreskowych, zarówno stacjonarne, jak i bezprzewodowe. Naprawiamy przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach skanery przemysłowe, czytniki jednowymiarowe i dwuwymiarowe, konstrukcje diodowe, laserowe (liniowe i wieloliniowe), skanery typu "linear imager" oraz "area imager".

Obsługujemy modele wszystkich producentów, w tym Datalogic, Honeywell, Motorola, Argox, Zebex, Newland, Zebra, BitaTek.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny