Serwis ekspresów do kawy Franke Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy ekspresy do kawy szwajcarskiej marki Franke Coffee Systems. Naprawiamy wszystkie modele, zarówno wolnostojące, jak i przeznaczone do zabudowy. Specjalizujemy się w wydajnych modelach konstruowanych do pracy w gastronomii oraz w obiektach biurowych.

Te znane z innowacyjnych rozwiązań ekspresy także ulegają awariom. Uszkodzenia związane są na ogół ze zwykłym zmęczeniem materiału, choć niekiedy za defekty odpowiada brak odpowiedniej konserwacji urządzenia - nawet w przypadku modeli poddających się automatycznemu czyszczeniu przed i po użyciu, cykliczne przeglądy ekspresu są wskazane i konieczne. Zdarza się, iż drobiazg (np. uszczelki) wymieniony bądź wyregulowany podczas konserwacji zapobiega kosztownej awarii w niedalekiej przyszłości.

Dysponujemy sumiennym zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych serwisantów, znakomicie wyposażonym zapleczem technicznym oraz szerokim dostępem do oryginalnych podzespołów i części zamiennych. Wymienione czynniki są gwarantem właściwie przeprowadzonego procesu serwisowego.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę urządzenia oraz wycenę kosztów usunięcia usterki. Diagnostyka jest niezobowiązująca - na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naszych usług bez wnoszenia jakichkolwiek opłat.

Działamy sprawnie i rzetelnie. Wiemy jak kłopotliwe są przestoje tego rodzaju urządzeń. Sprzęt musi jednak spędzić w serwisie odpowiednią ilość czasu aby przywrócić mu pełną funkcjonalność i poddać odpowiednim procedurom testowym - należy mieć pewność, że opuszczając stanowisko serwisowe, ekspres jest w pełni sprawny i nie posiada żadnych ukrytych mankamentów. Na wszelkie czynności naprawcze udzielamy oczywiście gwarancji.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek kłopotów z ekspresem do kawy marki Franke zapraszamy do naszego serwisu. Służymy pomocą.

Wśród serwisowanych przez nas modeli Franke Coffee Systems znaleźć można m.in.:

  • Linia Frames by Franke: CM FS 45 CH, CM FS 45 BK.
  • Linia A: Franke A1000, Franke A200, Franke A400, Franke A600, Franke A800.
  • Linia FoamMaster: Franke FoamMaster 800, Franke FoamMaster 850.
  • Linia S: Franke S700.
  • Franke Evolution, FRANKE Evolution Plus, FRANKE Flair, Franke SINFONIA Gold, Franke Saphira, Franke Spectra, Franke Pura.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).