Ekspres nie parzy kawy Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje dyrektora generalnego!

Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/artykuly/iviter-manager-generalny-poszukiwany-oferta-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


W przypadku gdy ekspres włącza się normalnie, młynek mieli kawę, jednak kawa nie pojawia się w filiżance, mamy do czynienia z awarią, której objawy mogą mieć kilka powodów.

Zakamienienie

Z używaniem ekspresu wiąże się problem osadzania kamienia w instalacji wodnej. Pojawienie się kamienia jest tylko kwestią czasu a szybkość z jaką gromadzi się on w obwodzie zależy oczywiście od częstotliwości użytkowania ekspresu, twardości wody i jakości posiadanego filtra. Bardzo istotne jest zatem jego regularne odkamienianie. Wiele modeli wykonuje tę czynność automatycznie. Po pojawienia się stosownego komunikatu należy jedynie zaaplikować odpowiedni preparat i uruchomić program. Lekceważenie procesu prowadzi do zmniejszenia przepływu wody, utraty ciśnienia, kłopotów ze spienianiem mleka, a w ostateczności zatkania instalacji i konieczności serwisowania urządzenia. W takich przypadkach aby przywrócić sprawność aparaturze stosujemy specjalne środki rozpuszczające kamień i ręczne oczyszczanie obwodu.

Zapchanie instalacji

Jednym z częstszych powodów awarii jest zanieczyszczona instalacja, a w szczególności niedrożność modułu bloku zaparzającego. Zbyt duża ilość kawy sypana do zasobnika bądź używanie kaw smakowych posiadających oleistą konsystencję i utrudniających mielenie może prowadzić wręcz do zatkania ekspresu. Ekspres taki trzeba wtedy rozebrać i cały układ podający wyczyścić. Zwykłe codzienne użytkowanie także powoduje gromadzenie się osadów. Aby przedłużyć bezawaryjne działanie urządzenia należy zatem regularnie przeprowadzać jego konserwację. Niektóre automatyczne ekspresy posiadają programy auto-myjące. Bez ingerencji użytkownika uruchamiają się przy włączeniu urządzenia i automatycznie przepuszczają wodę przez instalację rozpuszczając osady i resztki kawy. Często to jednak nie wystarcza, część osadów pozostaje a z upływem czasu się odkłada i aby je usunąć serwisując urządzenie stosujemy specjalnie dedykowane tabletki czyszczące.

Zalanie ekspresu

Zdarza się zazwyczaj gdy podajnik kawy znajduje się tuż obok zbiornika na wodę. Nieuważne (nierozsądne) zalewanie zbiornika bez wcześniejszego wyjęcia go z ekspresu powoduje często dostanie się wody do zasobnika z kawą i na ogół jego zatkanie. Niestety aby przywrócić sprawność urządzeniu niezbędna może się tu okazać wizyta w serwisie i przeprowadzenie czyszczenia przez doświadczonego serwisanta.

Popsuta pompa / pompy nie słychać

Pompa odpowiada za odpowiednie ciśnienie wody podczas cyklu parzenia kawy. Jej defekt praktycznie eliminuje ekspres czyniąc go bezużytecznym. Jeśli usterka jest związana z uszczelką wtedy można próbować naprawić pompę poprzez wymianę samej uszczelki. Choć jest to rozwiązanie doraźne i na ogół naprawa polega na wymianie całej pompy. Proces naprawczy należy przeprowadzać w serwisie.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).