Serwis Electrocompaniet IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis Electrocompaniet

Zajmujemy się serwisowaniem urządzeń norweskiej marki Electrocompaniet. Firma kojarzona jest z produkcją wysokiej klasy high-endowych wzmacniaczy, choć w jej ofercie znaleźć można obecnie także inne produkty: odtwarzacze CD, przetworniki cyfrowo/analogowe, odtwarzacze multimedialne, gramofony i zespoły głośnikowe.

Electrocompaniet proponuje rasowe projekty, wyrafinowane zarówno dźwiękowo, jak i stylistycznie, których znakiem firmowym pozostają czarne akrylowe fronty ozdobione złotem. Zastosowane podzespoły reprezentują odpowiednio wysoką jakość, podobnie jak architektura (krótkie ścieżki sygnałowe) i montaż. Duży nacisk kładziony jest także na zastosowane technologie – przykładem niech będzie FTT (Floating Transformer Technology), autorskie rozwiązanie, oferujące dwukrotny wzrost natężenia prądu w stosunku do konwencjonalnego zasilacza.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Uwaga! Komunikat od naszego działu AUDIO

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu.