Loading...


Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 
Kontakt telefoniczny do nas - 22 297 70 30 oraz 570 820 933. Darmowa diagnoza i wycena naprawy. 
Sprawdź nasze referencje: 
http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Bardzo ważna informacja - nie jesteśmy najtańszym serwisem na mieście, w ogóle nie jesteśmy tanim serwisem. Wszystkie tanie serwisy elektroniczne w Polsce juz zbankrutowały. My nie zamierzamy. Świadczymy usługi w zakresie pełnej renowacji sprzętu. Zatrudniamy w tej chwili najlepszy team specjalistów, prawdziwy dream team. Świadczymy usługi na wysokim poziomie, cały czas doskonalimy procesy, podwyższamy naszą jakość, inwestujemy w sprzęt i cena naszej usługi musi odpowiadać naszemu poziomowi technicznemu. 

Serwis Teac

Zajmujemy się serwisowaniem urządzeń marki Teac. Naprawiamy wzmacniacze, gramofony, odtwarzacze CD, amplitunery, przetworniki C/A, odtwarzacze sieciowe.

Ta japońska marka już od kilku dziesięcioleci funkcjonuje jako synonim technologicznego zaangażowania i starannej reprodukcji dźwięku. W swej ofercie posiada zarówno domowe systemy audio, jak i urządzenia klasy high-end oraz wyposażenie profesjonalnych studiów nagraniowych. Filozofia firmy od początków jej istnienia polegała na projektowaniu konstrukcji emitujących dźwięk wysokiej jakości, jednakże mieszczących się w przystępnych przedziałach cenowych.