Serwis komputerowy IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis komputerowy

Kompleksowy serwis komputerowy - wszelkie naprawy tak sprzetu, jak i softwaru. Zaawansowany serwis laptopów, komputerów stacjonarnych oraz akcesoriów komputerowych.

Wykonujemy dosłownie wszystkie naprawy sprzętu komputerowego - zarówno w zakresie komputerów stacjonarnych, jak i laptopów, serwerów, kart graficznych, osprzętu, drukarek. W naszym zespole pracuje kilkudziesięciu wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy potężnym zapleczem warsztatowym. Powinniśmy poradzić sobie praktycznie z każdą usterką sprzętu elektronicznego.

Dysponujemy maszynami do lutowania BGA, jak również posiadamy wysokie kompetencje w tym zakresie. Dysponujemy profesjonalnymi myjkami ultradźwiękowymi, mikroskopami stereoskopowymi, stacjami lutowniczymi najwyższej klasy, wszelkim niezbędnym osprzętem serwisowym. 

Dysponujemy również wszystkimi narzędziami w zakresie odzyskiwania danych z dysków twardych, pamięci flash, kart pamięci, dysków SSD, macierzy RAID. Na tym polu posiadamy ogromne doświadczenie i niemałą już sławę. 
 

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: http://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: http://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki