Uwagi i reklamacje IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Uwagi i reklamacje

Prowadzenie firmy serwisowej to bardzo trudne zadanie. Każdego dnia zgłaszają się do nas dziesiątki nowych, jak również dziesiątki obsługiwanych już przez nas Klientów. Oczywiście, że zależy mi na tym aby stworzyć usługę jak najwyższej jakości. Wiadomo również, że ceny naszych napraw nie są najniższe. 

Przy obecnej skali działalności jako właściciel firmy nie jestem w stanie upilnować wszystkich spraw, wszystkich zleceń, wszystkich pracowników, których jest kilkudziesięciu. Zwracam się więc z ogromną prośbą do wszystkich Klientów - jeżeli jest cokolwiek, co budzi Wasze wątpliwości - czas reakcji, długie rozpatrywanie reklamacji, niepoprawnie wykonana naprawa - i nie udało się Wam uzyskać zadowalającej reakcji osoby odpowiedzialnej za opiekę nad Wami - uprzejmie proszę o kontakt ze mną. Proszę - napiszcie wiadomość mailową - mój adres to 
iwo(małpa)iviter.pl  - oczywiście zamiast (małpa) wstawcie @. 

Czekam na kontakt z Waszej strony. Każdą sprawę zgłoszoną do mnie rozpatrzę priorytetowo, natychmiast i skutecznie. Wasze uwagi przyczynią się też do poprawy naszej pracy, naszej organizacji. Będę wdzięczny za każdy komentarz. 

pozdrawiam!

Iwo Czerniawski, właściciel i twórca firmy IVITER

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki