Sklep - salon audio IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Sklep - salon audio - Plac Konstytucji 5 

Powstaje nasz nowy sklep audio - docelowo z szerokim asortymentem urządzeń nowych, jak również starszy klasy vintage. Obok samych urządzeń dostępne będą również wszelkie akcesoria audio.

Jego adres to rzecz jasna Plac Konstytucji 5, czyli słynny lokal z neonem "Instrumenty Muzyczne". Dysponując tak ogromną przestrzenią będziemy mogli sobie pozwolić na godną prezentację oferowanych przez nas urządzeń.  

Każde oferowane przez nas urządzenie będzie przechodziło przed sprzedażą kompleksowy remont, renowację. Każde urządzenie będzie objęte naszą gwarancją. Co też istotne - każdy sprzęt przed zakupem będzie można uruchomić, posłuchać, sprawdzić. 

Docelowo również powstanie specjalne pomieszczenie do prowadzenia prób odsłuchowych. 

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki