Serwis Toshiba

Zajmujemy się naprawą sprzętu marki Toshiba. Nasza wieloletnia praca przyczyniła się do stale wzrastającego doświadczenia oraz udoskonalanych umiejętności. Jesteśmy w stanie uporać się z dosłownie każdą usterką sprzętu tej firmy – mechaniczną i elektroniczną. Wykonujemy również okresowe przeglądy i konserwacje, które widocznie wydłużają bezawaryjny czas pracy urządzeń Toshiba. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że otrzymasz wnikliwą i w pełni darmową diagnozę oraz wycenę ewentualnej naprawy. Od zawsze stawiamy na wysoką jakość świadczonych przez nas usług, dlatego na potwierdzenie naszej niezawodności wystawiamy gwarancję.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – zachęcamy do kontaktu – udzielimy Ci odpowiedzi na wszelkie pytania i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie problemu.

Toshiba – różnorodność i innowacje

Toshiba to firma, o której na pewno słyszał każdy z nas. Marka powstała w Japonii już w roku 1939; jej siedziba mieści się w Tokio. W ostatnich dekadach Toshiba produkowała laptopy, które zdobyły dużą popularność – były to naprawdę mocne i trwałe modele, często również wybierane jako sprzęt biurowy. Jednak dział Toshiby produkujący laptopy został sprzedany innej marce – Sharp. Toshiba T1100 – to nazwa pierwszego przenośnego komputera Toshiba, który został wydany w roku 1985. Posiadał 256 kB pamięci oraz wbudowaną stację dyskietek, a jego cena wynosiła ok. 2000 dolarów. Toshiba to firma, która wypuściła na rynek bardzo dużo ciekawych i innowacyjnych modeli komputerów, np., Libretto, Tecra, Qosmio czy Satellite.

Od niedawna Toshiba podbija europejski (w tym również polski) rynek sprzętu AGD oraz RTV. W ofercie producenta znalazły się telewizory, lodówki, pralki, kuchenki mikrofalowe i wiele innych. Toshiba oferuje również inne ciekawe rozwiązania – systemy komercyjne VRF, Pompy ciepła AWHP i AAHP, rekuperatory, systemy sterowania itp.

Jak widać, Toshiba posiada w swojej ofercie niezwykle zróżnicowany asortyment – począwszy na telewizorach, przez laptopy i dyski twarde, a kończąc na kuchenkach mikrofalowych. W IVITER Serwis również stawiamy na różnorodność, dlatego możesz mieć pewność, że kiedy przyniesiesz swoje urządzenie do nas, trafi ono do prawdziwego fachowca. Pracują u nas specjaliści z różnych dziedzin elektroniki, co przyczynia się do prezentowanej wysokiej jakości, szybkości w działaniu oraz niezawodności – zarówno w przypadku diagnozy jak i samej naprawy. Jeśli masz jakieś pytania – zapraszamy!

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka