Serwis Thomson

Naprawiamy urządzenia marki Thomson. Na szeroką ofertę francuskiego przedsiębiorstwa składają się zarówno produkty RTV – telewizory, kina domowe, odtwarzacze, słuchawki, jak i AGD - czajniki, wagi, płyty indukcyjne, kombiwary, i wiele, wiele więcej. W naszym serwisie naprawisz większość urządzeń elektronicznych dostarczanych przez firmę Thomson.

Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu – chętnie pomożemy Ci usunąć każdy rodzaj awarii. Doradzimy również, jakie rozwiązanie w Twoim przypadku będzie najlepsze. W skład naszego zespołu wchodzą ludzie z ogromną pasją, doświadczeniem oraz fachową wiedzą. Naszym celem jest bardzo dokładne zdiagnozowanie problemu oraz usunięcie samej przyczyny usterki – a nie tylko objawów. Dzięki temu zyskujesz pewność, że efekty naszej pracy będą skuteczne i trwałe – na co wystawiamy zresztą gwarancję po przeprowadzeniu każdej pracy serwisowej. W naszym serwisie przeprowadzenie diagnozy oraz wycena usługi są całkowicie darmowe.

Thompson – Hi-Fi oraz telewizory

Marka Thompson kojarzy się głównie z telewizorami, ale w ofercie przedsiębiorstwa znajdują się również mini wieże i inne zestawy Hi-Fi. Obecnie to firma TLC odpowiedzialna jest za produkcję i dystrybucję telewizorów Thompson w Europie. Marka istnieje od roku 1981 i od tego czasu zdążyła odnieść już duży sukces. Telewizory marki Thompson wyróżnia bardzo dobra jakość wykonania, elegancki design, a także przychylne opinie użytkowników – przy czym cena urządzeń nie jest wygórowana. Również w przypadku urządzeń AGD przykładają sporą wagę do jakości ich wykonania oraz nowoczesnego i jednocześnie praktycznego wyglądu artykułów.

Mimo niskiej ceny produktów, Klienci chętnie naprawiają urządzenia od marki Thomson, a my wychodzimy Im naprzeciw. To niezwykle ważne dla środowiska, aby nie wyrzucać, a naprawiać to, co zostało uszkodzone. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzania naszych punktów. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z dosłownie każdym urządzeniem elektronicznym i z każdą usterką – elektroniczną czy mechaniczną. Wykonujemy również przeglądy i okresowe konserwacje urządzeń, które wydłużają bezawaryjną żywotność produktów. Nasi wykwalifikowani technicy to prawdziwi fachowcy, dzięki czemu już po kilku dniach odzyskacie w pełni działający sprzęt. Zapraszamy!

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny