Serwis Skyworth

Naprawiamy urządzenia Skyworth. Chińskie przedsiębiorstwo składa się z wielu pomniejszych komórek, konstruujących telewizory, AGD i klimatyzatory, które możesz z powodzeniem u nas zdiagnozować i naprawić. Nasz zespół tworzą ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem – pomogą Ci w niemal każdym przypadku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielamy porad; zawsze staramy się znaleźć jak najlepsze w danym przypadku rozwiązanie. W naszym serwisie diagnostyka oraz wycena zawsze są darmowe; możesz liczyć na wystawienie gwarancji po każdej przeprowadzonej pracy serwisowej. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, a rzetelność i dokładność stawiamy na pierwszym miejscu.

Skyworth – chiński producent popularnych telewizorów

Firma Skyworth powstała 33 lata temu w Shenzhen. Marka produkuje wiele urządzeń audiowizualnych, a jedną z najlepiej sprzedających się gałęzi, są telewizory. Tutaj jako ciekawostkę można dodać, że w ostatnim czasie wybuchła afera związana z firmą Skyworth – telewizory tej marki, miały dzięki swojemu oprogramowaniu zapisywać, jakie treści oglądają jego posiadacze w danej chwili. Marka ta jeszcze nie zdobyła w Polsce dużej popularności, ale w Azji jest jednym z największych producentów telewizorów – i to tam właśnie afera wzbudziła ogromne kontrowersje, a firmę zalała fala krytyki. Po jakimś czasie marka obiecała, że takie praktyki już nigdy nie będą miały miejsca, a szpiegowanie się nie powtórzy.

Choć marka Skyworth nie jest jeszcze tak bardzo znana w Polsce, jak na wschodzie, to nasi technicy mieli już możliwość serwisowania kilku czołowych modeli telewizorów od tego producenta oraz różnego rodzaju sprzętów AGD. IVITER Serwis to prężnie rozwijająca się firma, w której od wielu lat przykładamy ogromną wagę do naprawy urządzeń z dziedziny RTV i AGD. Współpracujemy ze znanymi i zaufanymi dostawcami części zamiennych, co przyczynia się do wysokiej jakości naszych napraw. Nawet jeśli uszkodzonego podzespołu nie udaje się naprawić, to urządzenie wcale nie traci na swojej wartości, ponieważ wymieniamy go na nowy, oryginalny. Cechuje nas stale pogłębiana wiedza, ogromne i stale rosnące doświadczenie oraz profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne. Zapraszamy do kontaktu!

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny