Serwis Onkyo

Naprawiamy sprzęt marki Onkyo. Posiadamy doskonałe przygotowanie do prowadzenia napraw sprzętu audio. Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym zapleczem technicznym, dostępem do części zamiennych oraz stale pogłębianą wiedzą i doświadczeniem. W IVITER Serwis pracują technicy z powołania, dlatego jesteśmy w stanie uporać się z dosłownie każdą usterką sprzętów Onkyo, nawet tą teoretycznie niemożliwą do odratowania. Ratujemy nie tylko nowoczesne i cyfrowe produkty marki, ale też te bardzo, bardzo dojrzałe. Pomożemy zarówno w przypadku uszkodzenia elektronicznego czy mechanicznego. Niezwykle profesjonalnie wykonujemy także skomplikowane prace renowacyjne, które przywracają dawny dźwięk i wydłużają bezawaryjną pracę sprzętu o następne kilkanaście lat.

W naszym serwisie diagnoza i wycena ewentualnej naprawy są zawsze darmowe, zaś na każde działanie serwisowe wystawiamy stosowną gwarancję. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Onkyo – japoński sprzęt dla audiofilów

O ile Onkyo nie jest może w Polsce najbardziej popularną firmą, to nie ulega wątpliwości, że w świecie audiofilskim słyszał o niej każdy. Marka powstała w roku 1946 w Osace w Japonii. Od początku działalności priorytetem firmy było uzyskanie jak najczystszego dźwięku w swoich urządzeniach – dzięki temu szybko przyszło uznanie i rozpoznawalność firmy. Firma wypuściła na rynek wiele produktów, które odniosły ogromny sukces; pod koniec lat 60 ukazały się wzmacniacze z serii Integra – dzisiaj są uznawane za legendę spośród sprzętu Hi-Fi, zasłynęły ze świetnej jakości dźwięku oraz doskonałej dynamiki.

Obecnie popularne są zarówno wzmacniacze stereo Onkyo, gramofony, przetworniki analogowo-cyfrowe, jak i sprzęt, który proponuje bardziej nowoczesne rozwiązania – odtwarzacze sieciowe, wielofunkcyjne amplitunery kina domowego, które łączą w sobie tak naprawdę wiele urządzeń w jednej obudowie – jak, chociażby seria NR.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka