Serwis Irobot

Serwis robotów sprzątających został wstrzymany z przyczyn technicznych!

Serwisujemy wszystkie wyroby marki iRobot. Naprawiamy zarówno urządzenia sprzątające spod znaku Roomba, jak i roboty mopujące Braava. Obsługujemy modele wszystkich serii.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie napraw elektronicznych i mechanicznych. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem serwisantów wspartych bogato wyposażonym zapleczem technicznym oraz szerokim dostępem do oryginalnych podzespołów i części zamiennych. Jesteśmy w stanie podjąć się niemal każdej naprawy - również przypadków, z których zrezygnowały inne serwisy, uznając, że nie da się już nic zrobić (np. związanych z poważnymi usterkami płyt głównych).

Serwis robotów sprzątających został wstrzymany z przyczyn technicznych!

Oferujemy bezpłatną diagnostykę urządzenia oraz kosztorys usunięcia usterki. Do właściwej naprawy przystępujemy dopiero po uzgodnieniu wszystkich jej warunków. Na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naszych usług - żadne opłaty nie zostaną naliczone.

Działamy szybko, fachowo i rzetelnie. Staramy się aby sprzęt przebywał w serwisie minimalną - wymaganą przywróceniem jego pełnej funkcjonalności - ilość czasu. Przed opuszczeniem stanowiska serwisowego iRobot przechodzi zawsze serię testów. Musimy mieć pewność, że sprzęt jest w pełni sprawnym, gotowym do pracy wyposażeniem i nie posiada żadnych ukrytych mankamentów. Na wszystkie działania serwisowe udzielamy oczywiście gwarancji.

iRobot to obecnie lider w branży robotów sprzątających. Jego urządzenia od wielu lat wyposażane są w szereg specjalistycznych funkcji, zwiększających ich przydatność podczas wykonywania zadań.

Stacja ładująco-czyszcząca Clean Base

Nowatorska stacja dokująca służy nie tylko uzupełnianiu energii urządzenia, ale także jego czyszczeniu - cały zebrany kurz przenosi do zamykanego worka, który jest w stanie pomieścić do 30 napełnionych pojemników odkurzacza.

Technologia Imprint

To koncepcja środowiska, w którym roboty sprzątające potrafią komunikować się ze sobą, jak również z resztą inteligentnych urządzeń. Celem jest stworzenie domu, który będzie o siebie dbał, odciążając przebywających w nim mieszkańców.

Dwie szczotki do wszystkich powierzchni

Tajemnicą efektywnego sprzątania iRobot jest zastosowanie m.in. gumowych szczotek doskonale sprawdzających się na wszystkich powierzchniach. Unikalny wzór ze specjalnym bieżnikiem, ściśle przylegającym do sprzątanej płaszczyzny, znakomicie sprawdza się podczas realizacji powierzonych robotowi zadań. To efekt wielu analiz i testów.

Technologia vSLAM

Technologia ta wykorzystuje optyczny czujnik do stworzenia mapy swojego otoczenia. Podczas analizy przetwarzanych jest 230 000 punktów danych na sekundę. Dzięki temu urządzenie może precyzyjnie określać swoją pozycję, obszar, który robot już odwiedził oraz miejsca, w których jeszcze musi posprzątać. Jego przemieszczanie jest zaplanowane, ekonomiczne i wydajne.

 

Dla naszych serwisantów iRobot nie stanowi żadnej tajemnicy. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek pogwarancyjnych kłopotów z Państwa robotem sprzątającym zapraszamy do naszego serwisu. Gwarantujemy, że sprzęt pozostanie w dobrych rękach.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka