Serwis Hitachi

Naprawiamy sprzęty Hitachi. Firma Hitachi jest rozbudowanym koncernem technologicznym, dostarczającym szeroki wachlarz elektroniki z zakresu komputerów, elektroniki użytkowej (telewizory, wyświetlacze, kamery), oraz elektronarzędzi. W naszym serwisie możesz liczyć na naprawę i diagnostykę sprzętu marki Hitachi, oraz doradztwo w zakresie konserwacji Twoich urządzeń.

Dlaczego warto wybrać IVITER Serwis? Oferujemy zupełnie darmową diagnostykę oraz wycenę usługi, a na każdą przeprowadzoną naprawę zawsze wystawiamy gwarancję. Nasi pracownicy to specjaliści z ogromnym doświadczeniem oraz fachową wiedzą – również w zakresie napraw sprzętów firmy Hitachi. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie Twojego problemu, szybko zdiagnozujemy i usuniemy przyczynę usterki.

Hitachi – japońska marka, która stawia na innowacyjność

Hitachi jest firmą z wieloletnią tradycją – powstała w 1910 roku, a jej siedziba mieści się w Tokio. Jest bardzo dużym koncernem, który dostarcza swoje produkty dla różnych branż, w tym branży IT czy elektroniki konsumenckiej. Firma stawia na ciągły rozwój, czego dowodem jest aktywna działalność badawczo-rozwojowa, którą Hitachi prowadzi od wielu lat na terenie Europy, Ameryki Północnej oraz Azji. To wszystko spowodowało, że marka odniosła ogromny sukces i znana jest na całym świecie. Niezwykle cenione są obecnie telewizory Hitachi – perfekcyjnie odzwierciedlają kolory, mają doskonały kontrast i dużą ilość wbudowanych funkcji. Dzięki temu telewizory Hitachi są w Polsce bardzo popularne i lubiane.

U nas naprawisz dosłownie każde urządzenie marki Hitachi, ponieważ mamy wykwalifikowanych techników z różnych dziedzin, profesjonalnie wyposażone zaplecze techniczne oraz dostęp do oryginalnych części zamiennych. Dzięki temu każda naprawa przebiega szybko, a co najważniejsze – skutecznie. Potwierdzeniem tego jest wystawiana na każdą usługę gwarancja. Stale doskonalimy swoje umiejętności oraz podnosimy kwalifikacje, abyśmy potrafili zaradzić każdej usterce – nawet tej najbardziej feralnej.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny