Serwis Bosch

Serwisujemy elektronikę od Boscha. Niemiecka firma dostarcza urządzenia z najróżniejszych dziedzin elektroniki i mechaniki. Jako serwis, doskonale radzimy sobie z urządzeniami Bosch, głównie w dziedzinach AGD - miksery, blendery, mikrofalówki, płyty indukcyjne, suszarki, lokówki, ekspresy do kawy. Serwisujemy także elektronarzędzia od Boscha. Realizujemy zarówno naprawy, jak i wymiany komponentów, na całkowicie nowe i oryginalne, przywracając niesprawne urządzenia do ich pierwotnego stanu. Produkty marki Bosch są niezwykle popularne w naszym kraju, a nasi Klienci to bardzo często posiadacze urządzeń właśnie tej niemieckiej firmy. To pozwoliło zdobyć nam potrzebne doświadczenie i ogromną wiedzę – dzięki temu proces naprawy przebiega u nas szybko i sprawnie. Wycena naprawy oraz diagnostyka są u nas darmowe, na każdą pracę serwisową wystawiamy gwarancję – a Ty zyskujesz pewność, że Twój sprzęt jest w rękach najlepszych specjalistów.

Bosch – niemiecka solidność

Bosch – tej niemieckiej firmy nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Marka słynie z produkcji urządzeń wytrzymałych i niezwykle praktycznych. Roboty kuchenne, blendery, kuchenki, suszarki i stacje parowe – wszelkie sprzęty, które są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym, możemy odnaleźć w ofercie marki Bosch. Firma ta rozpoczęła działalność już w XIX wieku (konkretnie w roku 1886), obecnie jej siedziba mieści się w Gerlingen. Jest to bardzo wszechstronna marka działająca w wielu gałęziach przemysłu, a w Polsce obecna jest od 1991 roku. Urządzenia firmy Bosch łączą w sobie innowacyjność wraz z nieskomplikowaną obsługą oraz minimalistycznym designem. Nowoczesne piekarniki Serie 8, roboty kuchenne MUM, ekspresy ciśnieniowe VeroCup, czy pralki Serie 6 i 8 stanowią tylko kilka przykładów urządzeń, które osiągają bardzo wysoki poziom sprzedaży, zbierając dobre recenzje konsumentów na całym świecie.

Marka od zawsze cieszyła się sporą popularnością w naszym kraju, dlatego w serwisie mieliśmy równie często z nią do czynienia. Na przestrzeni lat udało nam się poznać konstrukcje szerokiego asortymentu firmy oraz zaznajomić się ze stale ulepszanymi technologiami. Naprawimy dosłownie każdą usterkę sprzętu Bosch – mechaniczną i elektroniczną, co przyczynia się do naszej niezawodności i wszechstronności w działaniu. Wiemy, jak bolesna jest rozłąka z urządzeniami wykorzystywanymi w gospodarstwie domowym, dlatego każdą usługę wykonujemy szybko i profesjonalnie.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: darmowapaczka