Serwis BenQ

Serwisujemy urządzenia BenQ. Możesz bez strachu udać się do naszego serwisu, niezależnie czy chodzi o monitor, smartfon, aparat, czy laptopa. Realizujemy skuteczne naprawy skanerów i projektorów od BenQ, dostarczając szeroką gamę usług, w zakresie wymian podzespołów, napraw i konserwacji układów. Dzięki polityce naszej firmy, diagnostyka Twojego sprzętu jest bezpłatna i niezobowiązująca. W razie pytań – skontaktuj się z nami. Zawsze służymy radą i pomocą, postaramy się znaleźć jak najlepsze wyjście z każdej sytuacji.

BenQ – oferta dla edukacji, biznesu oraz rozrywki

BenQ to firma, która swoją siedzibę ma na Tajwanie, a konkretnie w Tajpeju. Przedsiębiorstwo powstało w 1984 roku, a obecna nazwa firmy została nadana w 2001 – wskutek złączenia pierwszych liter sloganu „bringing enjoyment and quality to life”. Producent oferuje produkty nie tylko do użytku domowego; spora część oferty kierowana jest dla sektora edukacji oraz wielu gałęzi biznesu. W ofercie BenQ można znaleźć szeroką gamę projektorów (zarówno modele przeznaczone do kina domowego, domowej rozrywki, jak i modele przeznaczone dla edukacji, biznesu, a nawet gamingu).

W sprzedaży dostępne są profesjonalne monitory, również z możliwością wyboru modelu w zależności od potrzeb i przeznaczenia. Ciekawym rozwiązaniem, które stanowi kolejną propozycję producenta, są telewizory dotykowe – często są wybierane przez firmy, które chcą bardziej zaangażować i zainteresować swoich klientów. Monitory interaktywne dla edukacji są przeznaczone do szkół – świetnie sprawdzają się w klasach, pomagając uczniom utrwalić bieżący materiał w bardzo ciekawy i przystępny sposób.

W naszym serwisie posiadamy bogatą ofertę usług związanych z naprawą wszystkich urządzeń tej marki. Od lat szkolimy się w naprawach wszechobecnych ekranów dotykowych – pomożemy zarówno w przypadku telefonu, laptopa, czy nawet telewizora. Po wizycie u nas dotyk będzie działał jak nowy. Otwierając się na potrzeby rynku, sprostamy także wszelkim wymaganiom związanym z uszkodzeniem projektorów. Pracujemy w profesjonalnie wyposażonym warsztacie, co sprzyja udanym naprawom nawet najbardziej skomplikowanych awarii urządzeń marki BenQ.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny