Serwis Apple

Zajmujemy się profesjonalną naprawą urządzeń marki Apple na terenie całej Polski. Nasze doświadczenie w serwisowaniu sprzętów, ogromna wiedza, a także zespół wykwalifikowanych specjalistów powoduje, że jesteśmy w stanie naprawić niemal każdą możliwą usterkę. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, w tym między innymi stanowisko BGA umożliwiające najbardziej złożoną naprawę płyty głównej MacBooka i iPhona. Jako jeden z najlepszych i najbardziej skutecznych serwisów w Polsce, wszystkie naprawy wykonujemy w naszych punktach serwisowych w Warszawie. Oznacza to, że maksymalnie skracamy czas naprawy.

Przyjdź do IVITER Serwis bez względu na rodzaj usterki, urządzenie czy jego model. Nasze grono specjalistów przeprowadziło niezliczone ilości napraw zakończonych oczywiście sukcesem. Potrafimy poradzić sobie w dosłownie każdej sytuacji – nawet tej fatalnej, teoretycznie niezdatnej do odratowania. Nasi serwisanci stale pogłębiają swoją wiedzę i przechodzą rozmaite szkolenia, abyśmy mimo ciągłego rozwoju technologicznego mogli ciągle świadczyć usługi na najwyższym możliwym poziomie. W przypadku braku możliwości naprawienia uszkodzonego podzespołu wykorzystujemy nowe, oryginalne części zamienne, które są kompatybilne, wytrzymałe i nie obniżają wartości sprzętu. Zachęcamy do skorzystania z darmowej diagnozy i wyceny ewentualnej naprawy. Na każdą usługę wystawiamy stosowną gwarancję.

Apple – sukces firmy z logo z nagryzionym jabłkiem

Historia firmy Apple sięga lat 70. Wtedy to Steve Jobs połączył siły ze swoim kolegą Stephenem Woźniakiem oraz Ronaldem Wayne’em – wspólnie założyli Apple. Wayne jednak szybko zrezygnował ze współpracy, a na pokładzie pozostało dwóch założycieli. Krótko po tych wydarzeniach oczom całego świata ukazał się pierwszy komputer tej marki – Apple I, a rok później powstał Apple II. Komputer ten był najpopularniejszym komputerem szkolnym w USA – firma bardzo mocno promowała go w edukacji.

Na początku lat 80. Firma wydała Apple III - pierwszy komputer osobisty, który dedykowany był osobom związanym z biznesem. W roku 1984 Steve Jobs przedstawił światu nowy komputer Apple – Macintosh 128K – dzisiaj model ten jest uznawany za legendarny. Od tego czasu powstało wiele modeli komputerów i laptopów Apple, które również dziś cieszą się ogromną wręcz popularnością. W 2007 do sprzedaży trafiło kolejne, kultowe już urządzenie – iPhone; trzy lata później zaprezentowano pierwszego iPada. Tych urządzeń nie trzeba nikomu przedstawiać – od początku biły rekordy popularności, a kilkanaście lat później sytuacja nie uległa zmianie. Podobny sukces odniosły również Apple Watch – smartwatche Apple, które mają wbudowaną funkcję pomiaru tętna, wydolności, pozwalają wykonać EKG, odbierać połączenia, mierzyć kroki i ilość spalanych kalorii – i wiele innych.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny