Serwis - naprawa laserów kosmetycznych IPL IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis - naprawa laserów kosmetycznych IPL

Serwisujemy lasery kosmetyczne. To, co odróżnia nas od innych serwisów to kompletna wiedza na temat elektroniki - dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się napraw trudnych i bardzo trudnych - często takich, jakich inne serwisy nie są w stanie się podjąć. Lasery kosmetyczne zazwyczaj pozbawione są dokumentacji technicznej, serwisowej, schematów - jeżeli istnieje taka potrzeba - sami tworzymy odpowiedni materiał w oparciu, o który następnie pracujemy. Mamy na swoim koncie sukcesy w dziedzinie uruchamiania sprzetu, którego uruchomienia nikt nie chciał się już podjąć. 

Każdy przypadek jest inny - i szczególnie w kwestii tego rodzaju sprzętu gorąco polecamy naszą bezpłatną i niezobowiązującą diagnozę. Nie jesteśmy najtańszym na rynku serwisem w tej dziedzinie, nie zrobimy żadnej prostej naprawy za 200zł. Jesteśmy alternatywą dla wyrzucenia uszkodzonego i zakupu nowego. Na nasze naprawy udzielamy gwarancji. Jesteśmy często lepszym gwarantem niż bardzo niepewni polscy dystrybutorzy sprzętu kosmetycznego, którzy potrafią sprzęt ten jedynie sprzedać, zaś kompletnie nie radzą sobie z obsługą posprzedażową. 

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki